INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 24. rokem
Společnost AAA AUTO vybrala ombudsmana, jehož úkolem bude přezkoumávat případné sporné reklamace či hledat smírná řešení pro ty zákazníky, kteří nebudou spokojeni s výsledkem reklamačního řízení, či s průběhem obchodu na výkupu, v prodeji nebo při poskytování finančních služeb. První ombudsman AAA AUTO začne fungovat od 1. října 2012.

„Už při svém nástupu do funkce jsem veřejně slíbila, že se zasadím o výrazné změny v komunikaci naší společnosti se zákazníky. Z našich analýz jednoznačně vyplynulo, že potřebujeme někoho, kdo se na případné sporné případy reklamací podívá s nadhledem a najde řešení, která budou přijatelná jak pro zákazníky, tak pro naší společnost. Milan Smutný má unikátní znalosti nejen z prostředí nových aut, ale i z prostředí prodeje ojetých vozů a je důvěryhodnou a uznávanou osobností s dlouholetými zkušenostmi v komunikaci. Proto jsme se na něj obrátili a jsme rádi, že přijal tuto výzvu a pomůže nám s probíhajícími změnami v zákaznickém servisu," uvedla generální ředitelka AAA AUTO Karolína Topolová.

Jak již společnost dříve uvedla, z celkového objemu prodaných vozů eviduje cca 5 % reklamací, ze kterých zhruba 80 % vyřídí ke spokojenosti zákazníků. „Mým cílem je snížit procento nespokojených klientů na absolutní minimum. Věřím, že nový ombudsman k tomu velkou měrou přispěje. Uvědomuji si, že vždy je co zlepšovat, a proto se po zavedení funkce ombudsmana chystám v oblasti zákaznického servisu ještě na další opatření, o kterých budeme informovat v průběhu podzimu," uvedla Topolová.

Milan Smutný byl mimo jiné v letech 1992-2002 mluvčím mladoboleslavské Škodovky, pracoval pro Český Telecom a v letech 2007-2008 působil jako externí konzultant pro komunikaci AAA AUTO v době IPO, na začátku své kariéry byl i zpravodajem ČTK. V současné době působí jako konzultant v oblasti komunikace pro různé společnosti i veřejné instituce.

„Specializuji se na komunikaci mezi lidmi. To je to, co mě nejvíc baví. AAA AUTO jsou jedničkou na trhu ojetých aut, stejně jako byla za mého působení největší tuzemskou automobilkou Škoda. Každá firma, která se dostane na špičku ve svém oboru, vzbuzuje velká očekávání. Jako ombudsman AAA AUTO se zasadím o to, aby zákazníci měli i třeba po neúspěšném reklamačním řízení ještě nějakou poslední instanci, kam se obrátit. Prověřím všechny podněty, které od zákazníků dostanu. Následně hodlám pravidelně zveřejňovat bilanční zprávu, v níž zhodnotím kvalitu zákaznické orientace společnosti

AAA AUTO právě v souvislosti s prověřovanými podněty zákazníků," zdůraznil Milan Smutný.

(tz)

Slovo ke dni

  • Proč skončili živnostníci?

    Loni ukončilo činnost 1300 nejmenších podnikatelů. Asi není žádným překvapením, že řada z nich si spočítala, že ve stále těžších ekonomických podmínkách se prostě neuživí a „zavřeli krám“. Ale je tu ještě jeden významný faktor. Jen v mém okolí se rozhodly dvě osoby samostatně výdělečně činné zrušit živnostenský list z administrativních důvodů. Nechtěly si totiž otevřít datovou schránku, která je od nového roku 2023 k podnikání nutná. Pro někoho jen obvyklá operativa, pro jiného však další „papírování“ a možná až nepříjemný dohled státu. Uvidíme, zda je úbytek živnostníků jen mimořádný jev, který se v příštích letech nebude opakovat, nebo byl nastoupen nový dlouhodobý trend. Ti, co zůstali, brzy zjistí, že se vlastně nic podstatného nestalo, nebo naopak se s datovými schránkami nesžijí. Podle mého názoru převáží první skupina. Každá...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Leden 2023

Partneři

Hlavní partner:

TOSlogo 172 

 

Partneři plus:

oslavy 2022 razitko modre 2 copy  
         

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

karabec 4

O společensky užitečné činnosti v oblasti ochrany duševního vlastnictví 6. prosinec 2022

Povědomí o duševním vlastnictví, jeho významu v podnikání i celé ekonomice země, nutnosti je chránit a odpovídajícím způsobem usilovat o výhody, které nabízí, to jsou témata, která ne vždy rezonují ve strategiích firem či organizací. Je to škoda. Proto nejen Úřad průmyslového vlastnictví, ale také například IP mediační centrum Praha, zapsaný ústav, vyvíjí množství aktivit na podporu správného chápání nehmotného majetku a péče o něj. Hovořila jsem o tom s JUDr. Davidem Karabcem, MPA, LL.M., ředitelem centra a špičkovým odborníkem v tomto směru:

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 cps vetsi 300AVLOGOM3