INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 26. rokem
S účinností od 1. 1. 2013 byl na pozici Country Managera skupiny Bisnode v České republice jmenován David Farský. V rámci skupiny doposud vedl Soliditet, HBI Česká republika a Wer liefert was?, od letošního roku bude také zodpovědný za řízení České kapitálové informační agentury (ČEKIA) a Dun & Bradstreet (D&B - NYSE:DNB). Skupina Bisnode v ČR má 170 zaměstnanců a v roce 2012 dosáhla tržeb převyšujících 220 milionů korun.

„Mým cílem v čele skupiny Bisnode ČR je významné posílení všech klíčových aktivit s důrazem na konsolidaci produktového portfolia. Máme k dispozici obrovský lidský i znalostní potenciál, který umožní další významný růst na českém trhu. Jsme připraveni poskytnout klientům vyšší kvalitu, která rovněž přinese novou hodnotu jak pro komplexní řízení kreditního rizika, tak i pro podporu celého akvizičního procesu," řekl k nové manažerské výzvě David Farský.

David Farský, vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze, obor Hospodářská politika. V rámci vedlejší specializace se věnoval psychologii a sociologii v řízení. Pracovní kariéru odstartoval v roce 2000 v rámci společnosti NEWTON Media, poskytovatele monitoringu médií a mediální analýz, kde se zabýval budováním informačních produktových nadstaveb a působil postupně na pozici obchodního konzultanta, produktového manažera, marketingového a později výkonného ředitele firmy. V období 2006 až 2009, jako ředitel společnosti, zodpovídal za řízení a chod celé české centrály a poboček na Slovensku a v Polsku. Od roku 2009 stojí v čele poskytovatele finančních, kreditních a marketingových informací o českých a slovenských firmách, společnosti Soliditet (dříve Creditinfo Czech Republic). Od roku 2011, v rámci nadnárodní skupiny Bisnode, rovněž řídí HBI Česká republika a Wer liefert was?.

David Farský se velmi dobře se orientuje v moderních technologiích. Je ženatý a má dvě děti.

(tz)

Slovo ke dni

  • O zdravém stravování

    Na tohle téma se vedou spory. Jedni tvrdí, že maso do našeho jídelníčku nebude smět, druzí by je za taková tvrzení nejraději uškrtili. První to zdůvodňují tím, že naše planeta skomírá a z jisté části za to můžeme my, lidi masožravci, a nabádají nás k tomu, abychom se v jídle umírnili a více využívali na talíři zeleninu a ovoce. Což o to, to je určitě správná a potřebná cesta, zvýšit podíl kedlubů, mrkve, salátu nebo brokolice v našem žaludku. Zemědělci ale zase tvrdí, že bez hnoje, tedy chlévské mrvy, za chvíli budou pole neúrodná, že zkrátka hovězí dobytek, čuníky, ovce lidstvo potřebuje, aby bylo z čeho posléze produkovat obilí, řepu, brambory, okurky, rajčata. Protože řádně vyhnojené pole, tedy organicky, ničím nenahradíš. A že hydroponie lidstvo nezachrání. Myslím, že všichni máme kousek pravdy. A fakta, která k něčemu vedou, nejsou ani...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Únor 2024

INZERCE

Partneři

Hlavní partneři:

TOSlogo 172 JPF

 

Partner plus:

  
         

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

foto upv

Ochrana průmyslových vzorů 19. leden 2024

Anglické slovo design je odvozeno z latinského de-signare, označit, vyznačit. Postupně dostalo také významy „navrhnout“ či „návrh“. Od poloviny 20. století, kdy se začal klást větší důraz na vzhled výrobků a na reklamu, se rozšířilo do mnoha jazyků, včetně češtiny, v užším významu „výtvarného návrhu užitkových předmětů“.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 AVLOGOM3 

INZERCE