INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 26. rokem
S účinností od 1. 1. 2013 byl na pozici Country Managera skupiny Bisnode v České republice jmenován David Farský. V rámci skupiny doposud vedl Soliditet, HBI Česká republika a Wer liefert was?, od letošního roku bude také zodpovědný za řízení České kapitálové informační agentury (ČEKIA) a Dun & Bradstreet (D&B - NYSE:DNB). Skupina Bisnode v ČR má 170 zaměstnanců a v roce 2012 dosáhla tržeb převyšujících 220 milionů korun.

„Mým cílem v čele skupiny Bisnode ČR je významné posílení všech klíčových aktivit s důrazem na konsolidaci produktového portfolia. Máme k dispozici obrovský lidský i znalostní potenciál, který umožní další významný růst na českém trhu. Jsme připraveni poskytnout klientům vyšší kvalitu, která rovněž přinese novou hodnotu jak pro komplexní řízení kreditního rizika, tak i pro podporu celého akvizičního procesu," řekl k nové manažerské výzvě David Farský.

David Farský, vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze, obor Hospodářská politika. V rámci vedlejší specializace se věnoval psychologii a sociologii v řízení. Pracovní kariéru odstartoval v roce 2000 v rámci společnosti NEWTON Media, poskytovatele monitoringu médií a mediální analýz, kde se zabýval budováním informačních produktových nadstaveb a působil postupně na pozici obchodního konzultanta, produktového manažera, marketingového a později výkonného ředitele firmy. V období 2006 až 2009, jako ředitel společnosti, zodpovídal za řízení a chod celé české centrály a poboček na Slovensku a v Polsku. Od roku 2009 stojí v čele poskytovatele finančních, kreditních a marketingových informací o českých a slovenských firmách, společnosti Soliditet (dříve Creditinfo Czech Republic). Od roku 2011, v rámci nadnárodní skupiny Bisnode, rovněž řídí HBI Česká republika a Wer liefert was?.

David Farský se velmi dobře se orientuje v moderních technologiích. Je ženatý a má dvě děti.

(tz)

Slovo ke dni

  • Voda a veselí

    Tvoří až 80 % lidského těla. V její molekule jsou obsaženy dva atomy vodíku a jeden atom kyslíku. Podle některých studií uspořádáním molekul dokáže reagovat na emoce. Harmonické uspořádání lze dosáhnout tím, když tuto kapalinu udržujeme v prostředí, kde vládne pohoda, pozitivní lidské emoce bez extrémních výkyvů. K opaku stačí vodu vystavit agresi, hněvu a lítosti či smutku. Je to zjištění, které vede k zamyšlení. Voda je základem procesů v lidském těle. A je-li vystavena každodennímu bohatému přísunu negace, jak na to organismus musí reagovat? A co když bychom naopak naše smysly zušlechťovali přísunem optimismu, radosti a naděje? Jak by se naše těla změnila? Dala by se tak třeba zvrátit některá psychosomatická onemocnění… Možná by se dokázaly aktivovat hluboké procesy obnovy a prodloužila by se průměrná délka dožití ve zdraví… Nebylo...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Červenec 2024

INZERCE

Partneři

Hlavní partneři:

TOSlogo 172 JPF

 

Partner plus:

  
         

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2 audepor

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

foto upv

Ochrana průmyslových vzorů 19. leden 2024

Anglické slovo design je odvozeno z latinského de-signare, označit, vyznačit. Postupně dostalo také významy „navrhnout“ či „návrh“. Od poloviny 20. století, kdy se začal klást větší důraz na vzhled výrobků a na reklamu, se rozšířilo do mnoha jazyků, včetně češtiny, v užším významu „výtvarného návrhu užitkových předmětů“.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy kzps 2024 acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 AVLOGOM3