INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 24. rokem
FOTO_Boris_Rajdl_CENTROPOLManagement energetické a telekomunikační skupiny CENTROPOL posílil Boris Rajdl. Manažera, který působil na obchodních a marketingových pozicích ve společnostech Spolchemie, KB Likér (dnes Granette Starorežná), Drinks Union a Heineken. Absolvent Vysoké školy ekonomické v Praze, který studoval také management a marketing na Universität St. Gallen, se bude ve skupině starat o marketing alternativního dodavatele energií CENTROPOL ENERGY a chystaného virtuálního mobilního operátora.

"Mým úkolem bude především vybudovat silný a stabilní marketingový tým, jak pro největšího alternativního dodavatele elektřiny CENTROL ENERGY, tak pro chystaného virtuálního mobilního operátora. V letošním roce je pak hlavním úkolem zajistit úspěšný vstup na trh a rozjezd virtuálního mobilního operátora," uvedl Boris Rajdl. Do kompetence Borise Rajdla bude spadat řízení a tvorba marketingových strategií, budování značky a příprava marketingových strategií obou hlavních oborů podnikání skupiny CENTROPOL.

Ing. Boris Rajdl, MBA po vystudování Vysoké školy ekonomické v Praze a absolvování postgraduálního studia marketingu a managementu na Universität St. Gallen ve Švýcarsku působil nejprve v chemickém gigantu Spolchemie. Poté působil na pozici obchodního ředitele přední české likérky KB Likér (dnes Granette Starorežná), odkud přestoupil na pozici marketingového ředitele firmy Drinks Union. Zde měl na starosti rozvoj strategie pivních značek Zlatopramen, Březňák, Louny, Dačický, Pivrnec a zavedení nové kategorie 11° piv. Před nástupem do skupiny CENTROPOL pracoval čtyři roky jako senior brand manager ve společnosti Heineken, kde mezi jeho největší úspěchy patří například zavedení jedné z nejvýznamnějších inovací na pivním trhu za posledních dvacet let, pivo v jeden a půl litrové Maxi lahvi a uvedení značky Radler na trh.

Boris Rajdl je ženatý a má jedno dítě. Mezi jeho končíky patří sport a cestování.

O skupině CENTROPOL

Skupina CENTROPOL působí na trhu od 90. let 20. století. Její součástí jsou firmy zabývající se dodávkami energií a projekt virtuálního mobilního operátora. Součástí skupiny je společnost CENTROPOL ENERGY, která je s více než 330.000 zákazníky v současné době největším alternativním dodavatelem elektřiny a velmi významným dodavatelem plynu. Tržby skupiny CENTROPOL se pro rok 2012 budou blížit hranici 6 miliard korun.

Slovo ke dni

  • Do roku 2023

    Prognostici se nemohou shodnout. Bude leden tohoto roku bodem obratu k lepšímu, nebo se krize ještě prohloubí a vygraduje? Předpovědi vypadají podobně jako dlouhodobé předpovědi počasí před zimou. Jedni slibují, že bude velmi mírná, jiní nás ujišťují, že zrzneme. Samozřejmě si přejeme, abychom už nastartovali růst a překonali důsledky konfliktu ve východní Evropě, sankcí a omezených zdrojů energie. Nepochybně, lidé, firmy, celá společnost po překonání pandemie potřebují nabrat nových sil. Kdo už vidí světlo na konci tunelu? Optimisté! Jsou to všichni, kteří se nechtějí poddat nepříznivým okolnostem, nevadí jim, že budou muset víc pracovat v horších podmínkách a možná si na určitý čas utáhnout opasky. Jim patří budoucnost. A aby to měli snazší, i sv. Petr jim dopřál o Vánocích a novoročních svátcích příliv téměř jarního vzduchu,...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Leden 2023

Partneři

Hlavní partner:

TOSlogo 172 

 

Partneři plus:

oslavy 2022 razitko modre 2 copy  
         

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

karabec 4

O společensky užitečné činnosti v oblasti ochrany duševního vlastnictví 6. prosinec 2022

Povědomí o duševním vlastnictví, jeho významu v podnikání i celé ekonomice země, nutnosti je chránit a odpovídajícím způsobem usilovat o výhody, které nabízí, to jsou témata, která ne vždy rezonují ve strategiích firem či organizací. Je to škoda. Proto nejen Úřad průmyslového vlastnictví, ale také například IP mediační centrum Praha, zapsaný ústav, vyvíjí množství aktivit na podporu správného chápání nehmotného majetku a péče o něj. Hovořila jsem o tom s JUDr. Davidem Karabcem, MPA, LL.M., ředitelem centra a špičkovým odborníkem v tomto směru:

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 cps vetsi 300AVLOGOM3