INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 26. rokem
FOTO_Boris_Rajdl_CENTROPOLManagement energetické a telekomunikační skupiny CENTROPOL posílil Boris Rajdl. Manažera, který působil na obchodních a marketingových pozicích ve společnostech Spolchemie, KB Likér (dnes Granette Starorežná), Drinks Union a Heineken. Absolvent Vysoké školy ekonomické v Praze, který studoval také management a marketing na Universität St. Gallen, se bude ve skupině starat o marketing alternativního dodavatele energií CENTROPOL ENERGY a chystaného virtuálního mobilního operátora.

"Mým úkolem bude především vybudovat silný a stabilní marketingový tým, jak pro největšího alternativního dodavatele elektřiny CENTROL ENERGY, tak pro chystaného virtuálního mobilního operátora. V letošním roce je pak hlavním úkolem zajistit úspěšný vstup na trh a rozjezd virtuálního mobilního operátora," uvedl Boris Rajdl. Do kompetence Borise Rajdla bude spadat řízení a tvorba marketingových strategií, budování značky a příprava marketingových strategií obou hlavních oborů podnikání skupiny CENTROPOL.

Ing. Boris Rajdl, MBA po vystudování Vysoké školy ekonomické v Praze a absolvování postgraduálního studia marketingu a managementu na Universität St. Gallen ve Švýcarsku působil nejprve v chemickém gigantu Spolchemie. Poté působil na pozici obchodního ředitele přední české likérky KB Likér (dnes Granette Starorežná), odkud přestoupil na pozici marketingového ředitele firmy Drinks Union. Zde měl na starosti rozvoj strategie pivních značek Zlatopramen, Březňák, Louny, Dačický, Pivrnec a zavedení nové kategorie 11° piv. Před nástupem do skupiny CENTROPOL pracoval čtyři roky jako senior brand manager ve společnosti Heineken, kde mezi jeho největší úspěchy patří například zavedení jedné z nejvýznamnějších inovací na pivním trhu za posledních dvacet let, pivo v jeden a půl litrové Maxi lahvi a uvedení značky Radler na trh.

Boris Rajdl je ženatý a má jedno dítě. Mezi jeho končíky patří sport a cestování.

O skupině CENTROPOL

Skupina CENTROPOL působí na trhu od 90. let 20. století. Její součástí jsou firmy zabývající se dodávkami energií a projekt virtuálního mobilního operátora. Součástí skupiny je společnost CENTROPOL ENERGY, která je s více než 330.000 zákazníky v současné době největším alternativním dodavatelem elektřiny a velmi významným dodavatelem plynu. Tržby skupiny CENTROPOL se pro rok 2012 budou blížit hranici 6 miliard korun.

Slovo ke dni

  • Jak se rozpadla myšlenka na hromadu zpráv

    Možná se vám to už také stalo. Chcete něco vyřešit, napíšete nebo zavoláte dotyčné osobě. Shrnete myšlenku pěkně v bodech. Krok za krokem. A reakcí na ni je… Chaos. Je to jako když vám někdo vysype puzzle na stůl a vy z nich musíte složit nějaký komplexní obrázek. Máte před sebou fragmenty, které musíte dát dohromady, abyste zrekonstruovali pracně to, co se dalo říci snadno. Jen to chtělo chvíli času a koncentrace, aby byla odpověď na vaši zprávu zformulována se vším všudy. Čím dokonalejší prostředky komunikace máme, tím hůř komunikujeme. Je to prokletí dnešní doby, ale možná by stačilo říct, že prostředky nejsou komunikací samou. Ta by měla mít vždy přehlednou formu, která bude pro příjemce sdělení prostě stravitelná. Tím, že tříštíme pozornost, a schází nám koncentrace, utrácíme na komunikaci čas i energii v trojnásobném množství, než bývalo standardem...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Červen 2024

INZERCE

Partneři

Hlavní partneři:

TOSlogo 172 JPF

 

Partner plus:

  
         

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

foto upv

Ochrana průmyslových vzorů 19. leden 2024

Anglické slovo design je odvozeno z latinského de-signare, označit, vyznačit. Postupně dostalo také významy „navrhnout“ či „návrh“. Od poloviny 20. století, kdy se začal klást větší důraz na vzhled výrobků a na reklamu, se rozšířilo do mnoha jazyků, včetně češtiny, v užším významu „výtvarného návrhu užitkových předmětů“.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy kzps 2024 acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 AVLOGOM3