INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 23. rokem

Virtuálního operátora skupiny CENTROPOL, který se letos chystá vstoupit na trh mobilních služeb, povede Michal Hájek. Manažer působil dvanáct let v řídící funkci telekomunikační společnosti. Díky své pracovní kariéře má zkušenosti se zaváděním a budováním nových firem, marketingem a péčí o zákazníky. Skupina CENTROPOL plánuje spustit virtuálního mobilního operátora již letos, založila proto dceřinou společnost CENTROPOL TELECOM.

CENTROPOL už vybral manažera pro svého virtuálního operátora, který má služby začít poskytovat v letošním roce. Zodpovědný za novou část holdingu bude Michal Hájek. „Jde o manažera, který se výborně orientuje v oblasti telekomunikací a zároveň má zkušenosti se získáváním zákazníků a uváděním nových společností na trh, tedy přesně to, co je pro uvedení nového operátora na trh potřeba,“ uvádí důvody, proč CENTROPOL vybral právě Michala Hájka, jednatel CENTROPOL TELECOM Michal Svoboda.

Michal Hájek svou kariéru zahájil v ústeckém Palivovém kombinátu, po té krátce pracoval v bankovnictví. Od roku 1999 až do současnosti působil v telekomunikacích. Z toho 12 let jako obchodní ředitel firmy, která byla partnerem společnosti Telefónica.  Mezi jeho největší kariérní úspěchy patří významné rozšíření portfolia firemních zákazníků během tří let, čtyřnásobné získání ocenění nejlepší dealer společnosti Eurotel Praha a zisk titulu Nejlepší business partner.

O skupině CENTROPOL

Skupina CENTROPOL působí na trhu od 90. let 20. století. Její součástí jsou firmy zabývající se dodávkami energií. Součástí skupiny je také společnost CENTROPOL ENERGY, která je s více než 330.000 zákazníky v současné době největším alternativním dodavatelem elektřiny a velmi významným dodavatelem plynu. Tržby skupiny CENTROPOL pro rok 2012 překročily hranici  6 miliard korun.

(tz)FOTO - Michal Hájek

Slovo ke dni

  • Smrt ze zoufalství

    Ztratili práci, smysl života, začali pít nebo nadměrně brát antidepresiva a předčasně zemřeli. V USA dospěli vědci k závažnému poznání. V posledních dekádách čekala předčasná smrt na 600 tisíc lidí, uvádějí zprávy na Seznam.cz. Týká se bílých Američanů bez vysokoškolského vzdělání, kteří nenašli odpovídající uplatnění na pracovním trhu. Byli z něj vytlačeni roboty, umělou inteligencí, digitálními technologiemi. A nebo se jejich pracovní pozice odstěhovaly do regionů s nízkými mzdovými náklady. Nám Čechům zatím toto nebezpečí nehrozí. Domácí ekonomika stále poptává mnoho talentů, a to z řad především technických profesí. Uplatnění v České republice najde každý, kdo chce a má potřebné kvalifikační schopnosti. Nezaměstnanost se u nás dlouhodobě pohybuje na velmi nízkých hodnotách. Věřím, že s vyspělými technologiemi z USA si nedovezeme i...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Červen 2022

Partneři

Hlavní partner:

TOSlogo 172 

 

Partneři plus:

oslavy 2022 razitko modre 2 copy eon eg logo short  
         

Partneři:

logo-grada3   ca2 logo-dtocz upv logo 56 dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

judr karabec ip mediace

Proč si strany v IP mediaci naslouchají 15. červen 2022

V minulém příspěvku jsme se seznámili s druhou fází mediace, ve které IP mediátor aktivně naslouchá stranám. V rámci této fáze mediace je cílem IP mediátora zjistit skutečné potřeby a zájmy stran konfliktu.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 cps vetsi 300AVLOGOM3