INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 24. rokem

Virtuálního operátora skupiny CENTROPOL, který se letos chystá vstoupit na trh mobilních služeb, povede Michal Hájek. Manažer působil dvanáct let v řídící funkci telekomunikační společnosti. Díky své pracovní kariéře má zkušenosti se zaváděním a budováním nových firem, marketingem a péčí o zákazníky. Skupina CENTROPOL plánuje spustit virtuálního mobilního operátora již letos, založila proto dceřinou společnost CENTROPOL TELECOM.

CENTROPOL už vybral manažera pro svého virtuálního operátora, který má služby začít poskytovat v letošním roce. Zodpovědný za novou část holdingu bude Michal Hájek. „Jde o manažera, který se výborně orientuje v oblasti telekomunikací a zároveň má zkušenosti se získáváním zákazníků a uváděním nových společností na trh, tedy přesně to, co je pro uvedení nového operátora na trh potřeba,“ uvádí důvody, proč CENTROPOL vybral právě Michala Hájka, jednatel CENTROPOL TELECOM Michal Svoboda.

Michal Hájek svou kariéru zahájil v ústeckém Palivovém kombinátu, po té krátce pracoval v bankovnictví. Od roku 1999 až do současnosti působil v telekomunikacích. Z toho 12 let jako obchodní ředitel firmy, která byla partnerem společnosti Telefónica.  Mezi jeho největší kariérní úspěchy patří významné rozšíření portfolia firemních zákazníků během tří let, čtyřnásobné získání ocenění nejlepší dealer společnosti Eurotel Praha a zisk titulu Nejlepší business partner.

O skupině CENTROPOL

Skupina CENTROPOL působí na trhu od 90. let 20. století. Její součástí jsou firmy zabývající se dodávkami energií. Součástí skupiny je také společnost CENTROPOL ENERGY, která je s více než 330.000 zákazníky v současné době největším alternativním dodavatelem elektřiny a velmi významným dodavatelem plynu. Tržby skupiny CENTROPOL pro rok 2012 překročily hranici  6 miliard korun.

(tz)FOTO - Michal Hájek

Slovo ke dni

  • Zima za námi, plynu je dost

    Před začátkem zimní topné sezóny si podniky ani drobní spotřebitelé nebyli jisti, jak vystačí se zásobami paliv. Teď už to máme za sebou a ministerstvo průmyslu a obchodu s úlevou konstatuje, že jsme obstáli na výbornou. I když zásobování, zvláště plynu z tradičních zdrojů, bylo přerušeno, nic dramatického se nestalo. Není pochyb o tom, že hlavní roli sehrál odpovědný přístup velkých i malých odběratelů, kteří vystačili s tím, co bylo k dispozici. Vcelku logicky tomu napomohly i výrazně vyšší ceny energií a také technologie efektivněji využívající každou kilowatthodinu. Nicméně šetrné nakládání se zdroji musí pokračovat během celého roku, protože levně už nikdo nenakoupí a nadbytek zdrojů zřejmě už navždy patří minulosti. Potvrdilo se tak staré české přísloví, že nouze naučila Dalibora housti. Ku prospěchu nás všech.

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Březen 2023

INZERCE

Partneři

Hlavní partner:

TOSlogo 172 

 

Partneři plus:

oslavy 2022 razitko modre 2 copy  
         

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

karabec 4

O společensky užitečné činnosti v oblasti ochrany duševního vlastnictví 6. prosinec 2022

Povědomí o duševním vlastnictví, jeho významu v podnikání i celé ekonomice země, nutnosti je chránit a odpovídajícím způsobem usilovat o výhody, které nabízí, to jsou témata, která ne vždy rezonují ve strategiích firem či organizací. Je to škoda. Proto nejen Úřad průmyslového vlastnictví, ale také například IP mediační centrum Praha, zapsaný ústav, vyvíjí množství aktivit na podporu správného chápání nehmotného majetku a péče o něj. Hovořila jsem o tom s JUDr. Davidem Karabcem, MPA, LL.M., ředitelem centra a špičkovým odborníkem v tomto směru:

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 cps vetsi 300AVLOGOM3