INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 23. rokem

Jitka Janglova AGCČlenka představenstva a manažerka Finančního a administrativního centra společnosti AGC Flat Glass Czech Jitka Janglová získala prestižní ocenění v soutěži Manažer roku. Do soutěže bylo přihlášeno téměř 200 manažerů z České republiky. Ing. Janglová postoupila mezi 80 finalistů soutěže a  obdržela titul Manažer roku 2012 pro odvětví výroby a zpracování nekovových výrobků. Prestižní soutěž  každoročně vyhlašuje Česká manažerská asociace společně se zaměstnavatelskými svazy a Svazem průmyslu a dopravy.

"Ocenění patří nejenom mě, ale také mým 60 spolupracovníkům, díky jejichž perfektní práci se nám podařilo během relativně krátké doby vybudovat pro skupinu AGC velmi důležité Finanční a administrativní centrum. Poděkování patří také společnosti AGC Glass Europe, která mi svěřila tento zajímavý, ale náročný projekt," uvedla Jitka Janglová. Pro největšího evropského výrobce plochého skla, společnost AGC, pracuje již 33 let.

Vedle zavedení Finančního a administrativního centra řídila Jitka Janglová v rámci AGC také například pilotní projekt na implementaci finančních modulů systému SAP pro Českou republiku a účastnila se jejich rozšíření do dalších států, kde AGC působí.

Jitka Janglová vystudovala VŠE v Praze, obor Automatizované systémy řízení. Původně pracovala jako programátor a analytik. Od začátku 90. let vedla v AGC odbor řízení rizik, pohledávek a daní. Od roku 2008 je ve skupině AGC manažerkou Finančního a administrativního centra, které v rámci skupiny poskytuje finanční služby 39 klientům z devíti zemí. Jitka Janglová je také členkou představenstva AGC Flat Glass Czech. Mezi její koníčky patří golf a lyžování. Je vdaná a má jednoho syna. 

(tz)

 

Slovo ke dni

  • Smrt ze zoufalství

    Ztratili práci, smysl života, začali pít nebo nadměrně brát antidepresiva a předčasně zemřeli. V USA dospěli vědci k závažnému poznání. V posledních dekádách čekala předčasná smrt na 600 tisíc lidí, uvádějí zprávy na Seznam.cz. Týká se bílých Američanů bez vysokoškolského vzdělání, kteří nenašli odpovídající uplatnění na pracovním trhu. Byli z něj vytlačeni roboty, umělou inteligencí, digitálními technologiemi. A nebo se jejich pracovní pozice odstěhovaly do regionů s nízkými mzdovými náklady. Nám Čechům zatím toto nebezpečí nehrozí. Domácí ekonomika stále poptává mnoho talentů, a to z řad především technických profesí. Uplatnění v České republice najde každý, kdo chce a má potřebné kvalifikační schopnosti. Nezaměstnanost se u nás dlouhodobě pohybuje na velmi nízkých hodnotách. Věřím, že s vyspělými technologiemi z USA si nedovezeme i...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Červen 2022

Partneři

Hlavní partner:

TOSlogo 172 

 

Partneři plus:

oslavy 2022 razitko modre 2 copy eon eg logo short  
         

Partneři:

logo-grada3   ca2 logo-dtocz upv logo 56 dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

judr karabec ip mediace

Proč si strany v IP mediaci naslouchají 15. červen 2022

V minulém příspěvku jsme se seznámili s druhou fází mediace, ve které IP mediátor aktivně naslouchá stranám. V rámci této fáze mediace je cílem IP mediátora zjistit skutečné potřeby a zájmy stran konfliktu.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 cps vetsi 300AVLOGOM3