INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 26. rokem

Vedoucím partnerem  AK Pacovský se nově stal  Mgr. Jan Pacovský, LL.M. (39 let). Do vedení této advokátní kanceláře nastupuje po 15 letech právní praxe. J. Pacovský se specializuje především na obchodní právo a mezinárodní obchodní právo. Zabývá se i spory v oblasti duševního vlastnictví a ochranných známek. V minulosti se rovněž podílel na implementaci evropských norem do českého právního řádu.

Jan Pacovský dokončil magisterské studium práva na Právnické fakultě Západočeské univerzity v Plzni v roce 1999. Následně absolvoval postgraduální studium v oboru Banking & Finance Law na Queen Mary University of London, kde získal titul LL.M.  Je členem Legal Counsel International.  Mluví anglicky a pasivně ovládá ruštinu. Mezi jeho koníčky patří zejména sport a cestování.

Advokátní kancelář Pacovský sídlí nově na adrese: Čelakovského sady 10, Praha 2.

www.pacovsky.eu

Slovo ke dni

  • Obrat k přirozené stravě nebo zdravému selskému rozumu?

    Není to tak dávno, co vyšla souhrnná zpráva pod hlavičkou OSN upozorňující na nebezpečí vysoce zpracovaných potravin. A čím že jsou nebezpečné? Mají souvislost s výskytem a rozvojem některých chorob včetně těch obávaných civilizačních a duševních. O posledně jmenovaných se dokonce hovoří čím dál častěji jako o epidemii. Není se co divit. Evoluce člověku trvala léta. Jak by mohlo být lidské zažívání zvyklé na látky nebo technologické zpracování surovin, které není starší než století? Zažili jsme boom ztužených tuků, tuků na smažení, průmyslových cukrovinek obohacených o kukuřičný sirup, glukózovo-fruktózový sirup, modifikované škroby, emulgátory, sladidla, přídavky mléčných bílkovin, hrachového proteinu…Ve výčtu by se dalo pokračovat. Otázka tedy zní, když je možné restrikcemi potírat kde co, nebylo by nasnadě také něco zvýhodnit? Třeba...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Květen 2024

INZERCE

Partneři

Hlavní partneři:

TOSlogo 172 JPF

 

Partner plus:

  
         

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

foto upv

Ochrana průmyslových vzorů 19. leden 2024

Anglické slovo design je odvozeno z latinského de-signare, označit, vyznačit. Postupně dostalo také významy „navrhnout“ či „návrh“. Od poloviny 20. století, kdy se začal klást větší důraz na vzhled výrobků a na reklamu, se rozšířilo do mnoha jazyků, včetně češtiny, v užším významu „výtvarného návrhu užitkových předmětů“.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy kzps 2024 acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 AVLOGOM3