INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 26. rokem

Energetický tým EY posílil o čtyři nové členy. Jindřich Broukal (54) se stal novým senior manažerem a Jiří Mlynář (36) manažerem v oddělení podnikového poradenství a řízení rizik EY v České republice. Na pozici senior konzultanta tým řízení rizik pak nově nastoupila Barbora Vondrušková (37). V EY Slovenská republika pak nově působí Andrej Hradňanský (43) jako manažer pro poradenství v oblasti průmyslových provozních technologií.

Jindřich Broukal (54) byl jmenován senior manažerem oddělení podnikového poradenství a řízení rizik EY v České republice. Specializuje se na poradenské služby v energetickém sektoru. Na nové pozici bude mít na starosti business development v oblastech úspory energií, využívání alternativních zdrojů a komplexních energetických služeb. Ostatně energetice se Jindřich Broukal věnuje celý život, před EY působil jako CEO ve společnostech Severomoravská plynárenská a Východočeská plynárenská a v obchodních manažerských pozicích RWE ČR. Má cenné zkušenosti z privatizačních projektů v Maďarsku a plynofikačních projektů v Itálii, Portugalsku, Slovinsku a Chorvatsku. Zabývá se dlouhodobým strategickým plánováním energetických firem. VystudovalVysokou školu chemicko-technologickou v Praze a později získal titul Master of Business Administration z britské Sheffield Hallam University. Svůj volný čas se snaží spravedlivě dělit mezi rodinu, sport všeho druhu a Itálii.

Jiří Mlynář (36) se v oddělení podnikového poradenství a řízení rizik zaměří na proces správy portfolií a obchodní expertízu v oblasti energetiky a financí, na identifikaci podnikových rizik, jejich výpočet i na vytváření a podporu jejich výkazních systémů. Má 14 let zkušeností v oblasti energetiky a financí, v EY působí od září 2014. Pracoval jako ředitel velkoobchodního prodeje v RWE Supply & Trading CZ a podílel se také na velmi úspěšném vstupu skupiny RWE na maloobchodní trh se zemním plynem na Slovensku. Před tím pracoval na pozici správce portfolia devizových rezerv v České národní bance, kde byl zodpovědný za správu portfolia v eurech i amerických dolarech. Jiří Mlynář je absolventem oboru ekonomie na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy. Ve volném čase se věnuje rodině, cestování a cyklistice nebo lyžování.

Barbora Vondrušková (37) nastoupila v EY do týmu řízení rizik na pozici senior konzultanta pro problematiku politiky ochrany klimatu a  životního prostředí Evropské unie. Od roku 2008 pracovala na Ministerstvu financí České republiky jako národní expert pro oblast financování politiky ochrany klimatu. Ministerstvo zastupovala mimo jiné během evropského předsednictví ČR, při přípravných jednáních OSN o klimatických změnách (UNF CCC) a v expertních skupinách OECD. Před nástupem do EY pracovala od roku 2011 ve společnosti ČEZ jako specialista evropské agendy se zaměřením na uhlíkovou regulaci. Absolvovala Vysokou školu ekonomickou v Praze, magisterský titul získala v oboru Mezinárodní obchod. Na VŠE absolvovala i postgraduální studium v oboru Evropská studia a evropská ekonomická integrace a také zde v současnosti přednáší. Ve volném čase se věnuje horské turistice a lyžování.

Andrej Hradňanský (43) nově pracuje v EY jako manažer pro poradenství v oblasti průmyslových provozních technologií.Po úspěšném absolvování Elektrotechnické fakulty STU v Bratislavě pracoval jako projektový inženýr v energetickém a chemickém průmyslu. Má bohaté zkušenosti v oblasti řízení a managementu, působil jako obchodní manažer, zejména pro Evropu a Střední Východ, ve slovenských pobočkách společností CSE Servelec a HIMA. Má zkušenosti s obchodní činností a realizací projektů v Evropě, severní Africe (Libye, Tunis, Alžír) a v zemích středního východu (Oman, SAE, Katar, Kuvajt, Írán).Mezi jeho koníčky patří sport, motocykl a knihy.

O EY

EY je předním celosvětovým poskytovatelem odborných poradenských služeb v oblasti auditu, daní, transakčního
a podnikového poradenství. Znalost problematiky a kvalita služeb, které poskytujeme, přispívají k posilování důvěry v kapitálové trhy i v ekonomiky celého světa. Výjimečný lidský a odborný potenciál nám umožňuje hrát významnou roli při vytváření lepšího prostředí pro naše zaměstnance, klienty i pro širší společnost.

Slovo ke dni

  • Obrat k přirozené stravě nebo zdravému selskému rozumu?

    Není to tak dávno, co vyšla souhrnná zpráva pod hlavičkou OSN upozorňující na nebezpečí vysoce zpracovaných potravin. A čím že jsou nebezpečné? Mají souvislost s výskytem a rozvojem některých chorob včetně těch obávaných civilizačních a duševních. O posledně jmenovaných se dokonce hovoří čím dál častěji jako o epidemii. Není se co divit. Evoluce člověku trvala léta. Jak by mohlo být lidské zažívání zvyklé na látky nebo technologické zpracování surovin, které není starší než století? Zažili jsme boom ztužených tuků, tuků na smažení, průmyslových cukrovinek obohacených o kukuřičný sirup, glukózovo-fruktózový sirup, modifikované škroby, emulgátory, sladidla, přídavky mléčných bílkovin, hrachového proteinu…Ve výčtu by se dalo pokračovat. Otázka tedy zní, když je možné restrikcemi potírat kde co, nebylo by nasnadě také něco zvýhodnit? Třeba...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Květen 2024

INZERCE

Partneři

Hlavní partneři:

TOSlogo 172 JPF

 

Partner plus:

  
         

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

foto upv

Ochrana průmyslových vzorů 19. leden 2024

Anglické slovo design je odvozeno z latinského de-signare, označit, vyznačit. Postupně dostalo také významy „navrhnout“ či „návrh“. Od poloviny 20. století, kdy se začal klást větší důraz na vzhled výrobků a na reklamu, se rozšířilo do mnoha jazyků, včetně češtiny, v užším významu „výtvarného návrhu užitkových předmětů“.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy kzps 2024 acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 AVLOGOM3