INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 26. rokem

Adolf TichySpolečnost DUKLA STROJÍRNY, významný tradiční český výrobce kotlů, kotelen a spaloven městských odpadů a dalších zařízení, s potěšením oznamuje, že na místo obchodního ředitele jmenovala Adolfa Tichého. Adolf Tichý (40) bude mít odpovědnost za implementaci a rozvoj obchodní a prodejní strategie společnosti, realizaci obchodní politiky a vytváření a udržování obchodních vztahů s partnery.

Adolf Tichý má téměř dvacetiletou praxi v řídicích funkcích v energetických, potravinářských či papírenských společnostech. Před nástupem do DUKLA STROJÍREN, dříve DUKLA – Strojírny Kolín, působil jako manažer údržby elektráren v Čechách společnosti ČEZ Energetické služby, kde měl na starosti řízení oddělení údržby a správu strojového parku. Svoji kariéru odstartoval v polovině 90. let v technickém oddělení Coca Cola Beverages, kde řídil realizaci investičních projektů.

Počátkem nového tisíciletí nastoupil do vedení technického úseku Frantschach Pulp & Paper. V letech 2005-2012 zastával výkonnou pozici ve vedení společnosti Charmont působící v oboru energetického průmyslu, teplárenství, chemie a potravinářství. Od roku 2012 byl Adolf Tichý odpovědný za vedení obchodního oddělení společnosti MPS Holding, kde se podílel na projektech výstavby Elektrárny Prunéřov či na dodávkách specifických technologických celků. Kromě toho vedl oddělení nákupu a byl odpovědný za stanovení obchodní strategie společnosti.

Adolf Tichý vystudoval strojírenstv í na Střední škole strojní v Praze. Hovoří anglicky a ve svém volném čase se rád věnuje sportu.

###

DUKLA STROJÍRNY jsou významným tradičním výrobcem kotlů a souvisejícího zařízení kotelen. Společnost poskytuje služby v oblastech výroby dle vlastního know-how i dle dokumentace zákazníka, projekce, konstrukce, montáží, servisu, provozu energetických zařízení, technické asistence včetně inspekce a revize a provozuje také svářečskou školu. Aktuálně ve společnosti sídlící v Kolíně pracuje přibližně 160 zaměstnanců.  

(tz)

Slovo ke dni

  • Obrat k přirozené stravě nebo zdravému selskému rozumu?

    Není to tak dávno, co vyšla souhrnná zpráva pod hlavičkou OSN upozorňující na nebezpečí vysoce zpracovaných potravin. A čím že jsou nebezpečné? Mají souvislost s výskytem a rozvojem některých chorob včetně těch obávaných civilizačních a duševních. O posledně jmenovaných se dokonce hovoří čím dál častěji jako o epidemii. Není se co divit. Evoluce člověku trvala léta. Jak by mohlo být lidské zažívání zvyklé na látky nebo technologické zpracování surovin, které není starší než století? Zažili jsme boom ztužených tuků, tuků na smažení, průmyslových cukrovinek obohacených o kukuřičný sirup, glukózovo-fruktózový sirup, modifikované škroby, emulgátory, sladidla, přídavky mléčných bílkovin, hrachového proteinu…Ve výčtu by se dalo pokračovat. Otázka tedy zní, když je možné restrikcemi potírat kde co, nebylo by nasnadě také něco zvýhodnit? Třeba...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Duben 2024

INZERCE

Partneři

Hlavní partneři:

TOSlogo 172 JPF

 

Partner plus:

  
         

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

foto upv

Ochrana průmyslových vzorů 19. leden 2024

Anglické slovo design je odvozeno z latinského de-signare, označit, vyznačit. Postupně dostalo také významy „navrhnout“ či „návrh“. Od poloviny 20. století, kdy se začal klást větší důraz na vzhled výrobků a na reklamu, se rozšířilo do mnoha jazyků, včetně češtiny, v užším významu „výtvarného návrhu užitkových předmětů“.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 AVLOGOM3