INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 25. rokem

Lindnerova Eva TZEva Lindnerová byla k 1. červnu jmenována obchodní a marketingovou ředitelkou společnosti LeasePlan Česká republika, tuzemské pobočky světového lídra operativního leasingu automobilů.

Manažerskou dráhu započala na konci 90. let v americké společnosti Trane, zabývající se výrobou tepelných a klimatizačních jednotek, kde působila na vedoucích pozicích v regionu centrální a východní Evropy a vypracovala se až na pozici generální ředitelky pro Českou republiku a Slovensko. V letech 2011 až 2013 se věnovala konzultační činnosti. Poté působila ve společnosti AB Facility, která spadá do skupiny Penta Investments, nejprve coby finanční ředitelka a nakonec jako ředitelka pro strategii a inovace. Od února letošního roku byla investiční ředitelkou ve finanční společnosti Equity Solutions.

Ve společnosti LeasePlan bude hlavním úkolem Evy Lindnerové přispět k udržení růstu firemní flotily a dále rozvíjet kvalitu jejích služeb. V rámci obchodního oddělení se zaměří také na optimalizaci vytížení jednotlivých týmů, aby mohly klientům nabídnout ještě proaktivnější přístup než dosud. Vedle obchodní agendy bude mít Eva Lindnerová na starost také marketing. Ve funkci nahradila Vladana Jesenského, který z firmy odešel na konci března. 

Nová obchodní a marketingová ředitelka společnosti LeasePlan ČR získala titul MBA na University of New York in Prague, je držitelkou prestižního certifikátu Six Sigma Green Belt. Mezi své koníčky řadí rodinu, sport a cestování.

 

Slovo ke dni

  • Životní malichernosti: ach ta doprava!

    Také se snažíte dobře hospodařit s každou minutou? Je to někdy to jediné, co člověku zbývá k tomu, aby byl stále aktivní, aby stihl využít hodně z toho, co mu život nabízí. A aby rovněž oplácel v tom nejlepším slova smyslu těm, kteří si to zaslouží. Nechci být patetická, a už vůbec ne škarohlíd a remcal, ale stále častěji přemýšlím o tom, jestli to všechno snažení má vůbec cenu. Jestli má smysl podnikat, odvádět daně, být laskavý, vstřícný, zodpovědný člověk. Všechno může rázem pokazit třeba městská hromadná doprava. Bydlím v Praze a z jednoho místa se snažím jezdit víc než 30 let do centra. Škoda, že jsem si nevedla přehled o všech těch zpožděních, která mi znemožnila obchodní schůzku, včasné zahájení nejrůznějších akcí, účast na tiskových konferencích, zmeškání divadelního představení, cestu do zahraničí.

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Listopad 2023

INZERCE

Partneři

Hlavní partner:

TOSlogo 172 JPF

 

Partneři plus:

oslavy 2022 razitko modre 2 copy  
         

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

karabec 4

O společensky užitečné činnosti v oblasti ochrany duševního vlastnictví 6. prosinec 2022

Povědomí o duševním vlastnictví, jeho významu v podnikání i celé ekonomice země, nutnosti je chránit a odpovídajícím způsobem usilovat o výhody, které nabízí, to jsou témata, která ne vždy rezonují ve strategiích firem či organizací. Je to škoda. Proto nejen Úřad průmyslového vlastnictví, ale také například IP mediační centrum Praha, zapsaný ústav, vyvíjí množství aktivit na podporu správného chápání nehmotného majetku a péče o něj. Hovořila jsem o tom s JUDr. Davidem Karabcem, MPA, LL.M., ředitelem centra a špičkovým odborníkem v tomto směru:

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 cps vetsi 300AVLOGOM3 

INZERCE