INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 26. rokem

Lindnerova Eva TZEva Lindnerová byla k 1. červnu jmenována obchodní a marketingovou ředitelkou společnosti LeasePlan Česká republika, tuzemské pobočky světového lídra operativního leasingu automobilů.

Manažerskou dráhu započala na konci 90. let v americké společnosti Trane, zabývající se výrobou tepelných a klimatizačních jednotek, kde působila na vedoucích pozicích v regionu centrální a východní Evropy a vypracovala se až na pozici generální ředitelky pro Českou republiku a Slovensko. V letech 2011 až 2013 se věnovala konzultační činnosti. Poté působila ve společnosti AB Facility, která spadá do skupiny Penta Investments, nejprve coby finanční ředitelka a nakonec jako ředitelka pro strategii a inovace. Od února letošního roku byla investiční ředitelkou ve finanční společnosti Equity Solutions.

Ve společnosti LeasePlan bude hlavním úkolem Evy Lindnerové přispět k udržení růstu firemní flotily a dále rozvíjet kvalitu jejích služeb. V rámci obchodního oddělení se zaměří také na optimalizaci vytížení jednotlivých týmů, aby mohly klientům nabídnout ještě proaktivnější přístup než dosud. Vedle obchodní agendy bude mít Eva Lindnerová na starost také marketing. Ve funkci nahradila Vladana Jesenského, který z firmy odešel na konci března. 

Nová obchodní a marketingová ředitelka společnosti LeasePlan ČR získala titul MBA na University of New York in Prague, je držitelkou prestižního certifikátu Six Sigma Green Belt. Mezi své koníčky řadí rodinu, sport a cestování.

 

Slovo ke dni

  • Obrat k přirozené stravě nebo zdravému selskému rozumu?

    Není to tak dávno, co vyšla souhrnná zpráva pod hlavičkou OSN upozorňující na nebezpečí vysoce zpracovaných potravin. A čím že jsou nebezpečné? Mají souvislost s výskytem a rozvojem některých chorob včetně těch obávaných civilizačních a duševních. O posledně jmenovaných se dokonce hovoří čím dál častěji jako o epidemii. Není se co divit. Evoluce člověku trvala léta. Jak by mohlo být lidské zažívání zvyklé na látky nebo technologické zpracování surovin, které není starší než století? Zažili jsme boom ztužených tuků, tuků na smažení, průmyslových cukrovinek obohacených o kukuřičný sirup, glukózovo-fruktózový sirup, modifikované škroby, emulgátory, sladidla, přídavky mléčných bílkovin, hrachového proteinu…Ve výčtu by se dalo pokračovat. Otázka tedy zní, když je možné restrikcemi potírat kde co, nebylo by nasnadě také něco zvýhodnit? Třeba...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Duben 2024

INZERCE

Partneři

Hlavní partneři:

TOSlogo 172 JPF

 

Partner plus:

  
         

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

foto upv

Ochrana průmyslových vzorů 19. leden 2024

Anglické slovo design je odvozeno z latinského de-signare, označit, vyznačit. Postupně dostalo také významy „navrhnout“ či „návrh“. Od poloviny 20. století, kdy se začal klást větší důraz na vzhled výrobků a na reklamu, se rozšířilo do mnoha jazyků, včetně češtiny, v užším významu „výtvarného návrhu užitkových předmětů“.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 AVLOGOM3