INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 24. rokem

Lindnerova Eva TZEva Lindnerová byla k 1. červnu jmenována obchodní a marketingovou ředitelkou společnosti LeasePlan Česká republika, tuzemské pobočky světového lídra operativního leasingu automobilů.

Manažerskou dráhu započala na konci 90. let v americké společnosti Trane, zabývající se výrobou tepelných a klimatizačních jednotek, kde působila na vedoucích pozicích v regionu centrální a východní Evropy a vypracovala se až na pozici generální ředitelky pro Českou republiku a Slovensko. V letech 2011 až 2013 se věnovala konzultační činnosti. Poté působila ve společnosti AB Facility, která spadá do skupiny Penta Investments, nejprve coby finanční ředitelka a nakonec jako ředitelka pro strategii a inovace. Od února letošního roku byla investiční ředitelkou ve finanční společnosti Equity Solutions.

Ve společnosti LeasePlan bude hlavním úkolem Evy Lindnerové přispět k udržení růstu firemní flotily a dále rozvíjet kvalitu jejích služeb. V rámci obchodního oddělení se zaměří také na optimalizaci vytížení jednotlivých týmů, aby mohly klientům nabídnout ještě proaktivnější přístup než dosud. Vedle obchodní agendy bude mít Eva Lindnerová na starost také marketing. Ve funkci nahradila Vladana Jesenského, který z firmy odešel na konci března. 

Nová obchodní a marketingová ředitelka společnosti LeasePlan ČR získala titul MBA na University of New York in Prague, je držitelkou prestižního certifikátu Six Sigma Green Belt. Mezi své koníčky řadí rodinu, sport a cestování.

 

Slovo ke dni

  • Cestování opět v kurzu

    Blíží se dovolené a s tím i poptávka po tuzemských i zahraničních zájezdech stoupá. Po několika krizových letech, které ovlivnila zejména pandemie Covidu-19, lidé opět mají chuť cestovat a poznávat cizí kraje. Zvýšený zájem potvrzují cestovní kanceláře, mnohé z nich už hlásí vyprodáno. Ani zvýšené životní náklady nezabránily většině Čechů, aby na dovolené šetřili. Dokonce největší CK Čedok si pochvaluje, že loňský rok byl pro ni nejúspěšnější v novodobé historii. A tento trend nyní pokračuje. Vypadá to, že lidé budou raději šetřit na energiích a potravinách, ale letní měsíce si chtějí užít. Pokládám to za dobrou zprávu. Optimizmus našim spotřebitelům tedy rozhodně nechybí a věří, že zas bude líp.

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Květen 2023

INZERCE

Partneři

Hlavní partner:

TOSlogo 172 

 

Partneři plus:

oslavy 2022 razitko modre 2 copy  
         

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

karabec 4

O společensky užitečné činnosti v oblasti ochrany duševního vlastnictví 6. prosinec 2022

Povědomí o duševním vlastnictví, jeho významu v podnikání i celé ekonomice země, nutnosti je chránit a odpovídajícím způsobem usilovat o výhody, které nabízí, to jsou témata, která ne vždy rezonují ve strategiích firem či organizací. Je to škoda. Proto nejen Úřad průmyslového vlastnictví, ale také například IP mediační centrum Praha, zapsaný ústav, vyvíjí množství aktivit na podporu správného chápání nehmotného majetku a péče o něj. Hovořila jsem o tom s JUDr. Davidem Karabcem, MPA, LL.M., ředitelem centra a špičkovým odborníkem v tomto směru:

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 cps vetsi 300AVLOGOM3