INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 26. rokem

Barbora Krieglerova 1OTTIMA s.r.o., přední vzdělávací a konzultační společnost v oblasti HR na českém trhu, s potěšením oznamuje jmenování Barbory Krieglerové do pozice ředitelky. Společnost nově převzala finanční skupina ABP Consulting s cílem podporovat její další obchodní růst a rozvoj portfolia služeb. Barbora Krieglerová působí ve společnosti OTTIMA od roku 2010, nyní přebírá její celkové vedení. Personalistice a konzultačním projektům v oblasti HR se věnuje více než 13 let.

Barbora Krieglerová před společností OTTIMA působila v pozici HR Specialist a Marketing Specialit ve firmě EXPERTIS PRAHA. Předtím čtyři roky pracovala ve společnosti ZENTIVA, kde zastávala funkci  Training & Development Manager s celorepublikovou působností. Svou profesní kariéru zahájila v DANONE, a to na pozici Sales Representative a Trade Marketing Manager. Její hlavní profesní specializací je vzdělávání a rozvoj, výběr zaměstnanců, identifikace talentů, vedení personálních projektů s přímými dopady do výsledků firmy. Ve společnosti OTTIMA se podílela jak na rozvoji jednotlivých vzdělávacích programů, tak na vytváření její obchodní strategie. Mezi klienty OTTIMY patří přední české a nadnárodní firmy působící v České republice, jedná se o firmy z různých sektorů, jejichž společným jmenovatelem je připravenost na změnu a růst - Mondi Group, Linet, Edwards, Wrigley, Hamé, Europasta, Mondeléz, Česká podnikatelská pojišťovna anebo stavebniny PRO-DOMA.

„Jsem velmi ráda, že máme nového silného vlastníka, který nám pomůže rozvíjet naše obchodní působení na celém českém trhu. Bude se jednat zejména o rozšíření aktivit směrem ke vzdělávání a konzultačním řešením pro obchod, management, profesní rozvoj, tvorbu unikátních nástrojů a řešení,“ řekla Barbora Krieglerová, ředitelka společnosti OTTIMA a dodala:  „Všichni v Ottimě věříme, že jedním ze zásadních faktorů úspěchu, unikátnosti, rozdílu mezi firmami – jsou právě lidé. Celý náš tým expertů bude stávajícím i novým klientům profesionálním průvodcem pro zlepšení právě v této oblasti, protože na lidech záleží.“

Barbora Krieglerová vystudovala Vysokou školu ekonomickou v Praze, obor Národní hospodářství a je absolventkou řady odborných programů se zaměřením na manažerské tréninkové programy. Mezi její koníčky patří zpěv, hudba, osobnostní rozvoj a rodina.  

www.ottima.cz

Slovo ke dni

  • O zdravém stravování

    Na tohle téma se vedou spory. Jedni tvrdí, že maso do našeho jídelníčku nebude smět, druzí by je za taková tvrzení nejraději uškrtili. První to zdůvodňují tím, že naše planeta skomírá a z jisté části za to můžeme my, lidi masožravci, a nabádají nás k tomu, abychom se v jídle umírnili a více využívali na talíři zeleninu a ovoce. Což o to, to je určitě správná a potřebná cesta, zvýšit podíl kedlubů, mrkve, salátu nebo brokolice v našem žaludku. Zemědělci ale zase tvrdí, že bez hnoje, tedy chlévské mrvy, za chvíli budou pole neúrodná, že zkrátka hovězí dobytek, čuníky, ovce lidstvo potřebuje, aby bylo z čeho posléze produkovat obilí, řepu, brambory, okurky, rajčata. Protože řádně vyhnojené pole, tedy organicky, ničím nenahradíš. A že hydroponie lidstvo nezachrání. Myslím, že všichni máme kousek pravdy. A fakta, která k něčemu vedou, nejsou ani...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Únor 2024

INZERCE

Partneři

Hlavní partneři:

TOSlogo 172 JPF

 

Partner plus:

  
         

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

foto upv

Ochrana průmyslových vzorů 19. leden 2024

Anglické slovo design je odvozeno z latinského de-signare, označit, vyznačit. Postupně dostalo také významy „navrhnout“ či „návrh“. Od poloviny 20. století, kdy se začal klást větší důraz na vzhled výrobků a na reklamu, se rozšířilo do mnoha jazyků, včetně češtiny, v užším významu „výtvarného návrhu užitkových předmětů“.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 AVLOGOM3 

INZERCE