INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 21. rokem
Petr_Janeba_resizeNovým vedoucím divize Volkswagen - osobní vozy společnosti Import VOLKSWAGEN Group s.r.o. bude od 1. října 2011 Petr Janeba. V čele tuzemského týmu Volkswagen vystřídá Vratislava Strašila, jenž přebírá od 1. září 2011 vedení značky Volkswagen – osobní vozy ve společnosti Volkswagen Group RUS v Rusku.

„Vratislav Strašil dokázal během necelých pěti let ve vedení značky Volkswagen – osobní vozy zvýšit prodeje téměř o polovinu a tržní podíl z 5,3 na 8,6 procenta," řekl Rudolf Javurek, generální ředitel Import VOLKSWAGEN Group. „Za tyto skvělé výsledky kolegovi Strašilovi upřímně děkuji a přeji mu mnoho úspěchů na jeho novém působišti."

Ing. Petr Janeba (36) přichází do Prahy z Ruska, kde dva roky vedl importérskou organizaci značky Škoda ve společnosti Volkswagen Group RUS. Předtím působil na vedoucích pozicích v prodeji značky Škoda s odpovědností za Rusko, západní Evropu a zámoří. V koncernu Volkswagen Petr Janeba pracuje od roku 1999.

Petr Janeba je absolventem Technické univerzity v Liberci. Je ženatý a je otcem čtyřleté dcerky. K jeho zálibám patří motoristický sport, včelaření, pěší turistika, tenis, šachy a fotografování.

Volkswagen, který letos slaví 20 let na českém trhu, je největším dovozcem osobních vozů do ČR. Za sedm měsíců letošního roku dokázal zvýšit svůj odbyt meziročně o 5,18 % na 8652 vozů a posílit tak svůj tržní podíl na 8,62 %. V minulosti byl šestkrát importérem číslo jedna osobních vozů a sedmkrát největším importérem osobních a užitkových vozů.

(tz)

Slovo ke dni

  • Vraťme život krajině!

    Česká společnost ornitologická a Českomoravská myslivecká jednota předaly ministru zemědělství petici Vraťme život krajině s 55 tisíci podpisy. Upozorňují, že naše krajina trpí intenzívním hospodařením a nevhodnými zásahy. Indikátorem toho, že něco děláme špatně, je velký úbytek ptactva a také hmyzu. Není pochyb, že bez moderního zemědělství bychom neuživili přes 10 milionů obyvatel. Na druhou stranu si pěstitelé a chovatelé musí sáhnout do svědomí a říci, kdy si svou úlohu zjednodušují a kdy volí snadnější postup na úkor ochrany přírody. Kompromis bude stát hodně úsilí, možná i trochu peněz, ale je nevyhnutelný. Nikdo nemůže žít a dlouhodobě hospodařit na mrtvé půdě, v pusté krajině, v umělém prostředí.

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Prosinec 2019

INZERCE

Partneři

Generální partner:

logo gc 2018

Vyšlo u nás

Hlavní partneři:

TOSlogo 172 

 

Partneři plus:

logo KOBtsoft   EON EG 2017 107 icom
         

Partneři:

logo-grada3  ca2 logo-dtocz

Duševní vlastnictví

upv logo

Sto let pro ochranu nejlepších nápadů 15. říjen 2019

Sté výročí zřízení tehdejšího Patentního úřadu v Praze je příležitostí připomenout si nejen významná, ale i obtížná období oboru průmyslové vlastnictví i činnosti Úřadu průmyslového vlastnictví (ÚPV).

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy svaz obchodu103 logo-kzps acto cma_web_iprosperita Sacm Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 cps vetsi 300 cps vetsi 300AVLOGOM3

INZERCE