INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 26. rokem

Stepan Michlicek BATŠtěpán Michlíček byl jmenován novým generálním ředitelem společnosti British American Tobacco (BAT) pro Českou republiku a Slovensko. Ve funkci nahradil Stevena Donaldsona, který se vrací do londýnské centrály BAT.

Štěpán Michlíček vystudoval ekonomii na Mendelově univerzitě v Brně a MBA na LIGS University v Praze. Od roku 2001 pracoval osm let ve Scandinavian Tobacco, z toho déle než čtyři roky jako ředitel marketingu a později jako generální ředitel pro Česko a Slovensko.

V roce 2008 nastoupil do oddělení marketingu British American Tobacco. V letech 2012 až 2014 pracoval v Londýně jako globální brand manager pro značku Rothmans a od roku 2014 až do konce loňského roku působil jako ředitel marketingu a prodeje BAT ve středoevropském regionu se sídlem ve Varšavě.

„BAT prochází největší transformací ve své historii - z původní tabákové společnosti se mění na společnost nikotinovou. Naše tradiční produktové portfolio, které v minulosti tvořily pouze cigarety, se za poslední dva roky rozrostlo o naše glo v kategorii zahřívaného tabáku a nikotinové sáčky LYFT, které jsou jedničkou na českém trhu,“ uvedl Štěpán Michlíček.

„Mou prioritou bude další rozvoj a posilování inovací společnosti BAT v České republice a na Slovensku. Letošní rok bude pro tabákový průmysl ve znamení celé řady změn a novinek. Připravujeme se na očekávaný zákaz prodeje mentolových a klikacích cigaret s příchutí, které zmizí z pultů obchodů 21. května v rámci celé Evropské unie. V této souvislosti vnímám velký potenciál v přesunu spotřebitelů k našemu zařízení na zahřívání tabáku glo, na jehož tabákové náplně se zákaz nevztahuje. Budeme je i nadále nabízet s klikací kapslí nejen s mentolovou příchutí, ale i v dalších variantách,“ dodává Michlíček.

Štěpán Michlíček je ženatý a má tři děti. Ve volném čase se věnuje rodině, plavání a poslechu vážné hudby.

(tz)

Slovo ke dni

  • Obrat k přirozené stravě nebo zdravému selskému rozumu?

    Není to tak dávno, co vyšla souhrnná zpráva pod hlavičkou OSN upozorňující na nebezpečí vysoce zpracovaných potravin. A čím že jsou nebezpečné? Mají souvislost s výskytem a rozvojem některých chorob včetně těch obávaných civilizačních a duševních. O posledně jmenovaných se dokonce hovoří čím dál častěji jako o epidemii. Není se co divit. Evoluce člověku trvala léta. Jak by mohlo být lidské zažívání zvyklé na látky nebo technologické zpracování surovin, které není starší než století? Zažili jsme boom ztužených tuků, tuků na smažení, průmyslových cukrovinek obohacených o kukuřičný sirup, glukózovo-fruktózový sirup, modifikované škroby, emulgátory, sladidla, přídavky mléčných bílkovin, hrachového proteinu…Ve výčtu by se dalo pokračovat. Otázka tedy zní, když je možné restrikcemi potírat kde co, nebylo by nasnadě také něco zvýhodnit? Třeba...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Duben 2024

INZERCE

Partneři

Hlavní partneři:

TOSlogo 172 JPF

 

Partner plus:

  
         

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

foto upv

Ochrana průmyslových vzorů 19. leden 2024

Anglické slovo design je odvozeno z latinského de-signare, označit, vyznačit. Postupně dostalo také významy „navrhnout“ či „návrh“. Od poloviny 20. století, kdy se začal klást větší důraz na vzhled výrobků a na reklamu, se rozšířilo do mnoha jazyků, včetně češtiny, v užším významu „výtvarného návrhu užitkových předmětů“.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 AVLOGOM3