INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 23. rokem

p 124. května proběhl 19. ročník slavnostního předávání cen MOSTY. Tyto ceny uděluje Národní rada osob se zdravotním postižením ČR v zájmu podpory aktivit přispívajících významným způsobem ke zlepšení postavení osob se zdravotním postižením a jejich participace, za mimořádnou aktivitu nebo čin ve prospěch těchto lidí.

Mezi oceněnými letos byly i značky skupiny Emil Frey v České republice, a to za projekt Handycars, což je program dopravní mobility pro osoby se zdravotním postižením. Cenu převzal zástupce skupiny z rukou místopředsedkyně Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR Věry Kovářové.

V rámci programu Handycars si mohou osoby se zdravotním postižením pořídit vůz některé ze značek skupiny Emil Frey v ČR, například Peugeot. Smyslem programu je nabídka komplexních služeb cílovým skupinám na jednom místě v rámci prodejní sítě Peugeot. Podle ředitele značky Marca Venturiniho je největší zájem o vozy typu SUV, jako Peugeot 2008, větší 3008 nebo největší 5008. Jejich výhodou je zejména zvýšená světlá výška, což usnadňuje nastupování do vozu a velká vnitřní prostornost.

„Našim klientům zprostředkováváme úpravy vozů, a kromě výhodnější ceny vozu poskytujeme i zvýhodněné financování, pojištění a servis. Zajišťujeme také bezplatné poradenství a další služby. Z hlediska naší modelové řady je pro handicapované klienty výhodou skutečnost, že veškeré naše modely mohou být vybaveny automatickou převodovkou,“ říká Marco Venturini.

(tz)

Slovo ke dni

  • Ochlazení z Bruselu

    Svět se dostal do bezprecedentní situace. Kdo by před rokem řekl, že Evropská unie bude firmám a lidem nakazovat, jak si mají zatopit. Kolik stupňů Celsia bude v pořádku, kolik ne a kdy si budou teplomilní hříšníci koledovat o trest. Vracíme se tak do časů direktivní ekonomiky, do dob, kdy strana a vláda nařizovala, co kdo smí a nesmí. V kapitalizmu přece měla místo nařízení a zákazů usměrňovat chování společnosti neviditelná ruka trhu. Jenže ani ta, jak se ukazuje, nezískala plnou důvěru vedení. Ano, zemního plynu, elektřiny i dalších energií se nebude dostávat, ale s jeho kritickým nedostatkem roste jejich cena. Kdo tedy bude moci příští zimu topit „pánu Bohu do oken“? Myslím si, že skoro nikdo. Omezovat se ve spotřebě a snižovat náklady se stane nutností, pokud mají firmy a domácnosti přežít krizové období. Tento ekonomický zákon...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Srpen 2022

Partneři

Hlavní partner:

TOSlogo 172 

 

Partneři plus:

oslavy 2022 razitko modre 2 copy eon eg logo short  
         

Partneři:

logo-grada3   ca2 logo-dtocz upv logo 56 dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

judr karabec ip mediace

Formulace zásad mediační dohody 10. srpen 2022

V předchozích příspěvcích jsme se seznámili s těmi fázemi mediace, ve kterých IP mediátor navozuje pocit vzájemné důvěry a pozitivního ovzduší pro mediační jednání, nastavuje základní pracovní a společenská pravidla, a také aktivně naslouchá stranám a pojmenovává předměty jednání. Strany konfliktu však nebyly zatím připraveny spolu efektivně komunikovat a vzájemně si na­slouchat.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 cps vetsi 300AVLOGOM3