INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 24. rokem

p 124. května proběhl 19. ročník slavnostního předávání cen MOSTY. Tyto ceny uděluje Národní rada osob se zdravotním postižením ČR v zájmu podpory aktivit přispívajících významným způsobem ke zlepšení postavení osob se zdravotním postižením a jejich participace, za mimořádnou aktivitu nebo čin ve prospěch těchto lidí.

Mezi oceněnými letos byly i značky skupiny Emil Frey v České republice, a to za projekt Handycars, což je program dopravní mobility pro osoby se zdravotním postižením. Cenu převzal zástupce skupiny z rukou místopředsedkyně Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR Věry Kovářové.

V rámci programu Handycars si mohou osoby se zdravotním postižením pořídit vůz některé ze značek skupiny Emil Frey v ČR, například Peugeot. Smyslem programu je nabídka komplexních služeb cílovým skupinám na jednom místě v rámci prodejní sítě Peugeot. Podle ředitele značky Marca Venturiniho je největší zájem o vozy typu SUV, jako Peugeot 2008, větší 3008 nebo největší 5008. Jejich výhodou je zejména zvýšená světlá výška, což usnadňuje nastupování do vozu a velká vnitřní prostornost.

„Našim klientům zprostředkováváme úpravy vozů, a kromě výhodnější ceny vozu poskytujeme i zvýhodněné financování, pojištění a servis. Zajišťujeme také bezplatné poradenství a další služby. Z hlediska naší modelové řady je pro handicapované klienty výhodou skutečnost, že veškeré naše modely mohou být vybaveny automatickou převodovkou,“ říká Marco Venturini.

(tz)

Slovo ke dni

  • Velký úklid v e-shopech

    Už dávno jsme si zvykli nakupovat nejen v kamenných obchodech, ale také na internetu. Obrat e-shopů neustále roste a v kritických obdobích, například během pandemie, překonával všechny rekordy. Kdo by ostatně neocenil téměř nekonečný výběr zboží, které vlastně ani nezná státní hranice ani prodejní dobu? Samozřejmě že e-commerce s sebou přináší i rizika pro obě strany, pro prodávající i zákazníky. Proto je překvapující, že teprve nyní zpřísnila naše legislativa pravidla obchodování. Už si ani v „anonymním“ cyber prostoru nebude moci každý dělat, co chce, a počítat s tím, že mu vše projde. Například používat e-shop jako bezplatnou půjčovnu nebo sám sobě psát pochvalné recenze a záměrně klamat spotřebitele. Není pochyb, že dodržování přísnějších regulí internetovému businessu jenom prospěje a podpoří jeho další růst.

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Listopad 2022

Partneři

Hlavní partner:

TOSlogo 172 

 

Partneři plus:

oslavy 2022 razitko modre 2 copy  
         

Partneři:

logo-grada3   ca2 logo-dtocz upv logo 56 dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

judr karabec ip mediace

Praktické příklady využití IP mediací v oblasti práv k duševnímu vlastnictví 7. říjen 2022

IP mediace je možné využití v celé řadě případů, kdy předmětem sporu je právo k duševnímu vlastnictví. Smírné urovnání sporu je například výslovně upraveno v § 26b zákona č. 441/2003 Sb., o ochranných známkách, ve znění pozdějších předpisů, podle kterého Úřad průmyslového vlastnictví (dále jen „Úřad“) přihlašovateli a namítajícímu na základě jejich společné žádosti stanoví v průběhu námitkového řízení lhůtu alespoň dvou měsíců ke smírnému urovnání.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 cps vetsi 300AVLOGOM3