INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 26. rokem

p 124. května proběhl 19. ročník slavnostního předávání cen MOSTY. Tyto ceny uděluje Národní rada osob se zdravotním postižením ČR v zájmu podpory aktivit přispívajících významným způsobem ke zlepšení postavení osob se zdravotním postižením a jejich participace, za mimořádnou aktivitu nebo čin ve prospěch těchto lidí.

Mezi oceněnými letos byly i značky skupiny Emil Frey v České republice, a to za projekt Handycars, což je program dopravní mobility pro osoby se zdravotním postižením. Cenu převzal zástupce skupiny z rukou místopředsedkyně Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR Věry Kovářové.

V rámci programu Handycars si mohou osoby se zdravotním postižením pořídit vůz některé ze značek skupiny Emil Frey v ČR, například Peugeot. Smyslem programu je nabídka komplexních služeb cílovým skupinám na jednom místě v rámci prodejní sítě Peugeot. Podle ředitele značky Marca Venturiniho je největší zájem o vozy typu SUV, jako Peugeot 2008, větší 3008 nebo největší 5008. Jejich výhodou je zejména zvýšená světlá výška, což usnadňuje nastupování do vozu a velká vnitřní prostornost.

„Našim klientům zprostředkováváme úpravy vozů, a kromě výhodnější ceny vozu poskytujeme i zvýhodněné financování, pojištění a servis. Zajišťujeme také bezplatné poradenství a další služby. Z hlediska naší modelové řady je pro handicapované klienty výhodou skutečnost, že veškeré naše modely mohou být vybaveny automatickou převodovkou,“ říká Marco Venturini.

(tz)

Slovo ke dni

  • Obrat k přirozené stravě nebo zdravému selskému rozumu?

    Není to tak dávno, co vyšla souhrnná zpráva pod hlavičkou OSN upozorňující na nebezpečí vysoce zpracovaných potravin. A čím že jsou nebezpečné? Mají souvislost s výskytem a rozvojem některých chorob včetně těch obávaných civilizačních a duševních. O posledně jmenovaných se dokonce hovoří čím dál častěji jako o epidemii. Není se co divit. Evoluce člověku trvala léta. Jak by mohlo být lidské zažívání zvyklé na látky nebo technologické zpracování surovin, které není starší než století? Zažili jsme boom ztužených tuků, tuků na smažení, průmyslových cukrovinek obohacených o kukuřičný sirup, glukózovo-fruktózový sirup, modifikované škroby, emulgátory, sladidla, přídavky mléčných bílkovin, hrachového proteinu…Ve výčtu by se dalo pokračovat. Otázka tedy zní, když je možné restrikcemi potírat kde co, nebylo by nasnadě také něco zvýhodnit? Třeba...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Květen 2024

INZERCE

Partneři

Hlavní partneři:

TOSlogo 172 JPF

 

Partner plus:

  
         

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

foto upv

Ochrana průmyslových vzorů 19. leden 2024

Anglické slovo design je odvozeno z latinského de-signare, označit, vyznačit. Postupně dostalo také významy „navrhnout“ či „návrh“. Od poloviny 20. století, kdy se začal klást větší důraz na vzhled výrobků a na reklamu, se rozšířilo do mnoha jazyků, včetně češtiny, v užším významu „výtvarného návrhu užitkových předmětů“.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy kzps 2024 acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 AVLOGOM3