INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 24. rokem

PV Auto DWAZnačka Das WeltAuto pokračuje ve svém plánu rozšiřování a zkvalitňování služeb. Dalším z důkazů růstu je otevření dvou nových poboček na Moravě: v Lípě u Zlína najdete vozy z nabídky Das WeltAuto nově u společnosti Auto Dolanský, v Prostějově pak můžou zákazníci vybírat z nabídky Das WeltAuto u tradičního prodejce PV Auto.

„Jsem velmi rád, že se nám daří být našim zákazníkům blíž,“ řekl Martin Kadečka, vedoucí divize Das WeltAuto společnosti Porsche Česká republika. „Rozšířením prodejní sítě na Moravě překračujeme pomyslnou padesátku partnerů a míříme výš. Nejde ale jen o počet, ale také kvalitu samotných prodejních míst, kde klademe velký důraz na zákaznický komfort – snažíme se otevírat čím dál víc uzavřených showroomů, kde si zákazník může v příjemném prostředí vybrat svůj zánovní automobil,“ dodal.

Firma Auto Dolanský je progresivním prodejcem a servisem značek Seat a Cupra. Tato společnost byla první, která v ČR otevřela nový koncept Cupra Garage.
„Věřím, že s podobným nadšením, jako při aktivaci značky Cupra, bude tým Auto Dolanský přistupovat také k prodeji ojetých vozů programu Das WeltAuto,“ komentoval Martin Kadečka. U Auto Dolanský preferují nadšení pro věc a osobní přístup ke každému zákazníkovi, moderní zázemí jim v tom bude přínosem.

70 km severozápadním směrem od Lípy se nachází další nová pobočka značky Das Welt­Auto: PV Auto Prostějov. Přímo u dálnice spojující Brno s Olomoucí se nachází tradiční místní prodejce s dlouholetými zkušenostmi s prodejem a servisem vozů Škoda či servisem značek Volkswagen a Seat. Nyní se PV Auto rozhodl své portfolio služeb rozšířit také o Das WeltAuto. „Rádi se spojujeme s tradičními hráči na poli prodeje vozů, protože mají perfektní znalost produktu a našim zákazníkům dokážou při prodeji ojetin nabídnout podobný servis, jako by jim prodávali nový automobil. Zejména orientace ve vozech značek koncernu Volkswagen a autorizovaný servis pod jednou střechou vytváří onu konkurenční výhodu, kterou naši zákazníci oceňují,“ vysvětlil Martin Kadečka benefity programu Das WeltAuto.

(tz)

Slovo ke dni

  • Cestování opět v kurzu

    Blíží se dovolené a s tím i poptávka po tuzemských i zahraničních zájezdech stoupá. Po několika krizových letech, které ovlivnila zejména pandemie Covidu-19, lidé opět mají chuť cestovat a poznávat cizí kraje. Zvýšený zájem potvrzují cestovní kanceláře, mnohé z nich už hlásí vyprodáno. Ani zvýšené životní náklady nezabránily většině Čechů, aby na dovolené šetřili. Dokonce největší CK Čedok si pochvaluje, že loňský rok byl pro ni nejúspěšnější v novodobé historii. A tento trend nyní pokračuje. Vypadá to, že lidé budou raději šetřit na energiích a potravinách, ale letní měsíce si chtějí užít. Pokládám to za dobrou zprávu. Optimizmus našim spotřebitelům tedy rozhodně nechybí a věří, že zas bude líp.

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Květen 2023

INZERCE

Partneři

Hlavní partner:

TOSlogo 172 

 

Partneři plus:

oslavy 2022 razitko modre 2 copy  
         

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

karabec 4

O společensky užitečné činnosti v oblasti ochrany duševního vlastnictví 6. prosinec 2022

Povědomí o duševním vlastnictví, jeho významu v podnikání i celé ekonomice země, nutnosti je chránit a odpovídajícím způsobem usilovat o výhody, které nabízí, to jsou témata, která ne vždy rezonují ve strategiích firem či organizací. Je to škoda. Proto nejen Úřad průmyslového vlastnictví, ale také například IP mediační centrum Praha, zapsaný ústav, vyvíjí množství aktivit na podporu správného chápání nehmotného majetku a péče o něj. Hovořila jsem o tom s JUDr. Davidem Karabcem, MPA, LL.M., ředitelem centra a špičkovým odborníkem v tomto směru:

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 cps vetsi 300AVLOGOM3