INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 24. rokem
kuchar rokuAť už rádi vaříte, pečete, dusíte či smažíte anebo jen rádi jíte, neměli byste si nechat ujít kulinární akci roku! Konat se bude v pražských Letňanech 25. května.
Asociace kuchařů a cukrářů ČR pořádá v rámci největší gastronomické události veletrhu Bidfood Expo soutěže Kuchař roku a Cukrář roku. Obě prestižní soutěže se uskuteční ve středu 25. května v PVA Letňany a vstup na ně je zdarma.
Na místě budou návštěvníci moci sledovat profesionály při přípravě soutěžního menu. Doslova do hrnců, plechů i pekáčů uvidí soutěžícím, kteří se utkají o nejvyšší kulinární ocenění u nás. Posláním soutěží není vyvolat rivalitu, ale ocenit a oslavit krásy kuchařiny a cukrařiny. Program akce doplňují rovněž rozmanité degustace lahůdek z českých restaurací Czech Specials, ochutnávky čokolád, zmrzlin a dalších pochutin z bohaté nabídky jednotlivých vystavovatelů. Na programu jsou rovněž workshopy a ukázky špičkových kuchařských a cukrářských technologií.
 
(tz)
 

Slovo ke dni

  • Velký úklid v e-shopech

    Už dávno jsme si zvykli nakupovat nejen v kamenných obchodech, ale také na internetu. Obrat e-shopů neustále roste a v kritických obdobích, například během pandemie, překonával všechny rekordy. Kdo by ostatně neocenil téměř nekonečný výběr zboží, které vlastně ani nezná státní hranice ani prodejní dobu? Samozřejmě že e-commerce s sebou přináší i rizika pro obě strany, pro prodávající i zákazníky. Proto je překvapující, že teprve nyní zpřísnila naše legislativa pravidla obchodování. Už si ani v „anonymním“ cyber prostoru nebude moci každý dělat, co chce, a počítat s tím, že mu vše projde. Například používat e-shop jako bezplatnou půjčovnu nebo sám sobě psát pochvalné recenze a záměrně klamat spotřebitele. Není pochyb, že dodržování přísnějších regulí internetovému businessu jenom prospěje a podpoří jeho další růst.

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Listopad 2022

Partneři

Hlavní partner:

TOSlogo 172 

 

Partneři plus:

oslavy 2022 razitko modre 2 copy  
         

Partneři:

logo-grada3   ca2 logo-dtocz upv logo 56 dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

judr karabec ip mediace

Arbitrážní a mediační centrum WIPO: zkušenosti ze zahraničí 30. listopad 2022

V tomto vydání zakončíme seriál o IP mediacích a jejich využití při řešení sporů v oblasti ochrany duševního vlastnictví nahlédnutím do zahraničí. Konkrétně se zaměříme na zkušenosti a na mediační případy úspěšně vyřešené v Arbitrážním a mediačním centru Světové organizace duševního vlastnictví (WIPO) v Ženevě a v Singapuru.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 cps vetsi 300AVLOGOM3