INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 23. rokem
kuchar rokuAť už rádi vaříte, pečete, dusíte či smažíte anebo jen rádi jíte, neměli byste si nechat ujít kulinární akci roku! Konat se bude v pražských Letňanech 25. května.
Asociace kuchařů a cukrářů ČR pořádá v rámci největší gastronomické události veletrhu Bidfood Expo soutěže Kuchař roku a Cukrář roku. Obě prestižní soutěže se uskuteční ve středu 25. května v PVA Letňany a vstup na ně je zdarma.
Na místě budou návštěvníci moci sledovat profesionály při přípravě soutěžního menu. Doslova do hrnců, plechů i pekáčů uvidí soutěžícím, kteří se utkají o nejvyšší kulinární ocenění u nás. Posláním soutěží není vyvolat rivalitu, ale ocenit a oslavit krásy kuchařiny a cukrařiny. Program akce doplňují rovněž rozmanité degustace lahůdek z českých restaurací Czech Specials, ochutnávky čokolád, zmrzlin a dalších pochutin z bohaté nabídky jednotlivých vystavovatelů. Na programu jsou rovněž workshopy a ukázky špičkových kuchařských a cukrářských technologií.
 
(tz)
 

Slovo ke dni

  • Vláda chce znovu znárodňovat

    Mimořádná situace žádá mimořádné činy. Bezprecedentní zdražování základních životních potřeb a růst výrobních nákladů nemůže zůstat bez pozornosti a zásahu vládního kabinetu. Proslýchá se, že se chystá základní energetický tarif, jenž by snížil cenu elektřiny pro odběratele s nízkou spotřebou. K tomu by však stát potřeboval mít na dodavatele elektrického proudu potřebnou páku. Jenže největší z nich, polostátní ČEZ, má soukromé vlastníky, a tak si politici s ním nemohou dělat, co chtějí. Nabízí se tedy řešení na znárodnění společnosti, respektive na její rozdělení – na část v majetku státu a část privátní. Ano, je to řešení, i když přichází se zpožděním a jistě vyjde draho. Bude zřejmě třeba akcionáře vyplatit, a to v době, kdy jsou na burze akcie hodně vysoko. Nabízí se i otázka, zda bylo správné dát ze státních rukou také plynárenskou...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Květen 2022

Partneři

Hlavní partner:

TOSlogo 172 

 

Partneři plus:

oslavy 2022 razitko modre 2 copy eon eg logo short  
         

Partneři:

logo-grada3   ca2 logo-dtocz upv logo 56 dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

judr karabec ip mediace

Proč IP mediátor naslouchá stranám 10. květen 2022

V minulém příspěvku jsme se seznámili s první fází mediace, ve které se IP mediátor stranám představí, vysvětlí jim proces IP mediace a roli, kterou v rámci mediace zastává. Současně se také domluví se stranami na základních pravidlech, která budou při mediaci dodržovat.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 cps vetsi 300AVLOGOM3