INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 23. rokem

Rodney Briggs Luc Albinski and Yann Bidan Čtyři roky po vstupu do střední a východní Evropy se Maple Bear Global Schools, největší a nejrychleji rostoucí franšíza dvojjazyčných školek, základních a středních škol na světě, zahájila spolupráci se společností Vantage Capital. Díky ní získá v tomto regionu investici 100 milionů eur se skládá ze čtyř částí:

• kapitálová investice do regionální centrály, z níž bude financován nábor až sedmdesáti dalších členů týmu, kteří posílí podporu vzdělávání nabízené majitelům škol Maple Bear, učitelům a dětem a pomohou urychlit rozšiřování sítě škol v celém regionu,
• kapitalizace společnosti Maple Bear Polska, která s pomocí místních polských akcionářů plánuje otevřít více než čtyřicet škol,
• kapitalizace společnosti Maple Bear Czech Republic s cílem otevřít více než dvacet škol,
• program financování nemovitostí, který umožní majitelům škol Maple Bear stavět velké vlajkové školky a školy v nejlepších lokalitách.

Maple Bear logos black taglineV České republice partnerství se společností Vantage pomůže urychlit zavádění škol a školek Maple Bear a oslovit seriózní investory do franšízové sítě škol Maple Bear.
"V regionu roste poptávka po dvojjazyčném vzdělávání, kterou naše školy mohou ideálně uspokojit. Náš franšízový koncept se osvědčil díky úspěšnému zahájení činnosti v Bulharsku, Rumunsku, Srbsku, na Ukrajině a brzy i v Albánii. Nyní nám partnerství se společností Vantage Capital dává finanční sílu k dosažení našich ambiciózních růstových cílů: vybudovat v regionu síť více než dvou set škol," říká Yann Bidan, generální ředitel společnosti Maple Bear ve střední a východní Evropě.
Maple Bear je prémiová značka a nabízí kompletní kanadské dvojjazyčné výukové metodiky a strategie s využitím kanadských a místních učebních osnov v plném souladu s místními vzdělávacími předpisy. V současné době existuje více než 570 franšíz Maple Bear pro předškolní, základní a střední školy ve více než 30 zemích.

"Maple Bear nabízí to nejlepší z kanadského vzdělávání pro globální budoucnost a je světovou jedničkou v poskytování dvojjazyčného vzdělávání. Vštěpuje studentům dovednosti kritického myšlení, které jim zajistí úspěch v rychle se měnícím světě," uvádí zakladatel a předseda představenstva Maple Bear Global Schools Rodney Briggs. "Našim školám poskytujeme bezkonkurenční podporu prostřednictvím vlastních učebních osnov vyvinutých kanadskými a místními pedagogy a díky podpoře téměř 300 kanadských učitelů, kteří školí a podporují naše učitele Maple Bear po celém světě."

"Spolupráce a kooperace jsou základními kameny filozofie Maple Bear. Naším cílem je mít prospěšná partnerství," uvádí Arno Krug, generální ředitel Maple Bear Global Schools, "a jsme rádi, že můžeme navázat toto nové partnerství se společností Vantage Capital, která sdílí naši filozofii. Těšíme se na rychlou expanzi Maple Bear ve střední a východní Evropě, abychom zde rodinám poskytli možnost využívat prvotřídní vzdělání za rozumnou cenu."
Ve střední a východní Evropě má Maple Bear v současné době deset škol, které jsou v provozu nebo v procesu implementace, a to v Rumunsku, Bulharsku, Srbsku, Albánii a na Ukrajině. Díky partnerství s Vantage Capital plánuje v příštích deseti letech dalších 200 nových škol ve 22 zemích.

"Před dvěma lety jsme se rozhodli zaměřit na příležitosti v oblasti vzdělávání prostřednictvím naší nové divize s názvem Vantage Best in Class. Jsme rádi, že naše plány dostály svému názvu. Partnerství s Maple Bear je skutečně 'Best in Class' a společně se nepochybně staneme lídry v oblasti prémiového dvojjazyčného vzdělávání v regionu s více než 250 miliony obyvatel," uvedl Luc Albinski, výkonný předseda představenstva společnosti Vantage Capital.

Foto v příloze:
Zleva: Rodney Briggs, zakladatel a předseda představenstva Maple Bear Global Schools, Luc Albinski, výkonný předseda představenstva Vantage Capital and Yann Bidan, generální ředitel Maple Bear CEE.

Máte zájem vlastnit školu Maple Bear: https://www.maplebear-cee.com/own-a-school/.

(tz)

Slovo ke dni

  • Ochlazení z Bruselu

    Svět se dostal do bezprecedentní situace. Kdo by před rokem řekl, že Evropská unie bude firmám a lidem nakazovat, jak si mají zatopit. Kolik stupňů Celsia bude v pořádku, kolik ne a kdy si budou teplomilní hříšníci koledovat o trest. Vracíme se tak do časů direktivní ekonomiky, do dob, kdy strana a vláda nařizovala, co kdo smí a nesmí. V kapitalizmu přece měla místo nařízení a zákazů usměrňovat chování společnosti neviditelná ruka trhu. Jenže ani ta, jak se ukazuje, nezískala plnou důvěru vedení. Ano, zemního plynu, elektřiny i dalších energií se nebude dostávat, ale s jeho kritickým nedostatkem roste jejich cena. Kdo tedy bude moci příští zimu topit „pánu Bohu do oken“? Myslím si, že skoro nikdo. Omezovat se ve spotřebě a snižovat náklady se stane nutností, pokud mají firmy a domácnosti přežít krizové období. Tento ekonomický zákon...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Srpen 2022

Partneři

Hlavní partner:

TOSlogo 172 

 

Partneři plus:

oslavy 2022 razitko modre 2 copy eon eg logo short  
         

Partneři:

logo-grada3   ca2 logo-dtocz upv logo 56 dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

judr karabec ip mediace

Formulace zásad mediační dohody 10. srpen 2022

V předchozích příspěvcích jsme se seznámili s těmi fázemi mediace, ve kterých IP mediátor navozuje pocit vzájemné důvěry a pozitivního ovzduší pro mediační jednání, nastavuje základní pracovní a společenská pravidla, a také aktivně naslouchá stranám a pojmenovává předměty jednání. Strany konfliktu však nebyly zatím připraveny spolu efektivně komunikovat a vzájemně si na­slouchat.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 cps vetsi 300AVLOGOM3