INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 25. rokem

IMG 2863V pondělí 3. července otevřelo nejnavštěvovanější outletové centrum Fashion Arena Prague Outlet nový obchod se sportovním a streetwear oblečením a doplňky Heavy Tools. Jedná se o první outletovou prodejnu této značky udržitelné módy, která má již pobočky například v Brně a Bratislavě.

V rámci oslav spojených s otevřením mohli zákazníci využít i speciální slevu 10 % na celý sortiment.

Nově otevřená prodejna o obchodní ploše 156 m2 se nachází na obchodní pasáži vedle obchodu GANT. Interiér prodejny je navržen v minimalistickém designu, který vychází z jednoduchých linií a výrazných materiálů, jako je černý kov a světlé dřevo. Tento styl nejen ladí s módními kolekcemi, ale také zjednodušuje zákazníkovi orientaci při nakupování. Každý si tak může vybrat z široké nabídky triček, kalhot, mikin, šatů a mnoha dalších doplňků jako jsou batohy nebo kabelky.

Design produktů Heavy Tools nabízí jedinečné spojení pohodlí sportovního oblečení a sofistikovaného street designu. „Stále důležitější pro nás při výběru nových značek je i jejich udržitelný přístup k módě. Značka Heavy Tools si zakládá na velmi kvalitních materiálech a precizním zpracování. Skvěle tak doplní nabídku značek se sportovně-elegantní volnočasovou módou pro muže i ženy, kterou u nás zákazníci vyhledávají čím dál častěji,“ upřesňuje Veronika Tebichová, leasingová ředitelka outletového centra Fashion Arena Prague Outlet.

Historie značky Heavy Tools se začala psát v roce 1988 bratry Heldtanzerovými v Rakousku. Původně se nabídka značky zaměřovala především na snowboarding a cyklistiku, zejména na MTB a BMX. Od 90. let byla kolekce rozšířena o oblečení na volný čas a v posledních 6 letech se původní ležérní kolekce Heavy Tools začala měnit, a kromě sportovních kousků si nyní zákazníci mohou pořídit i kousky z nabídky módního streetwear oblečení.

Fashion Arena Prague Outlet:

Fashion Arena Prague Outlet ve Štěrboholech je s více než 200 módními značkami na ploše 25 000 m2 jedním z největších outletových center v České republice. Je bezbariérové a od roku 2007 kdy bylo otevřeno, nabízí značkové zboží každý den o 30 až 70 % výhodněji. V obchodech si zákazníci nakoupí kompletní outfit včetně obuvi, šperků, spodního prádla, koženého zboží, sportovního vybavení, cestovních zavazadel a doplňků stejně jako kosmetiku, hračky či potřeby pro domácnost.
Fashion Arena Prague Outlet se nachází v širším centru české metropole a zákazníci se do něj mohou snadno dostat autem (25 minut z centra Prahy), městskou hromadnou dopravou (35 minut – metrem A na konečnou stanici Depo Hostivař a odtud autobusem Fashion Arena Prague Outlet, případně Shuttle busem z Náměstí Republiky).
Více na: www.fashion-arena.cz 

(tz)

Slovo ke dni

  • Životní malichernosti: ach ta doprava!

    Také se snažíte dobře hospodařit s každou minutou? Je to někdy to jediné, co člověku zbývá k tomu, aby byl stále aktivní, aby stihl využít hodně z toho, co mu život nabízí. A aby rovněž oplácel v tom nejlepším slova smyslu těm, kteří si to zaslouží. Nechci být patetická, a už vůbec ne škarohlíd a remcal, ale stále častěji přemýšlím o tom, jestli to všechno snažení má vůbec cenu. Jestli má smysl podnikat, odvádět daně, být laskavý, vstřícný, zodpovědný člověk. Všechno může rázem pokazit třeba městská hromadná doprava. Bydlím v Praze a z jednoho místa se snažím jezdit víc než 30 let do centra. Škoda, že jsem si nevedla přehled o všech těch zpožděních, která mi znemožnila obchodní schůzku, včasné zahájení nejrůznějších akcí, účast na tiskových konferencích, zmeškání divadelního představení, cestu do zahraničí.

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Září 2023

INZERCE

Partneři

Hlavní partner:

TOSlogo 172 

 

Partneři plus:

oslavy 2022 razitko modre 2 copy  
         

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

karabec 4

O společensky užitečné činnosti v oblasti ochrany duševního vlastnictví 6. prosinec 2022

Povědomí o duševním vlastnictví, jeho významu v podnikání i celé ekonomice země, nutnosti je chránit a odpovídajícím způsobem usilovat o výhody, které nabízí, to jsou témata, která ne vždy rezonují ve strategiích firem či organizací. Je to škoda. Proto nejen Úřad průmyslového vlastnictví, ale také například IP mediační centrum Praha, zapsaný ústav, vyvíjí množství aktivit na podporu správného chápání nehmotného majetku a péče o něj. Hovořila jsem o tom s JUDr. Davidem Karabcem, MPA, LL.M., ředitelem centra a špičkovým odborníkem v tomto směru:

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 cps vetsi 300AVLOGOM3 

INZERCE