INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 26. rokem

MUDr. Michal Bednář MBAZdravotnická skupina EUC oznámila, že koupila společnost Advantis Medical s.r.o., jednoho z největších poskytovatelů domácí zdravotní péče v České republice. Pro EUC je to druhá významná akvizice v této oblasti během necelého roku.

Tímto krokem si upevňuje pozici největšího poskytovatele domácí zdravotní péče, kterou již nyní poskytuje ve 13 krajích České republiky.

„Těší nás, že můžeme přivítat společnost Advantis Medical do rodiny EUC. Tato akvizice potvrzuje náš dlouhodobý záměr investovat do rozvoje domácí péče v ČR, která nabírá stále více na významu. Transformace akutních lůžek v nemocnicích na jednodenní péči, stárnutí populace a nedostatek lůžek v sociálních zařízeních akcentují důležitost domácí zdravotní péče pro dlouhodobou udržitelnost celého zdravotního systému. Se společností Advantis Medical se naše možnosti výrazně rozšiřují, což nám umožní poskytovat péči přímo v domácím prostředí pro více našich klientů,“ říká MUDr. Michal Bednář, MBA, generální ředitel zdravotnické skupiny EUC.

Společnost Advantis Medical, založená v roce 2015, aktuálně provozuje více než 20 poboček domácí péče po celé ČR a má přes 120 kvalifikovaných zaměstnanců. Od svého založení ošetřila více než 10 000 klientů. Skupina EUC tak získala silného partnera, který poskytuje vysoce odbornou zdravotní péči. Tento vysoký standard potvrzuje i akreditace od Spojené akreditační komise (SAK).

Pavel Hanuš, jednatel společnosti Advantis Medical, dodal: „Do rukou EUC předáváme firmu postavenou na pevných základech a odborném know-how. Pro náš další rozvoj a růst bylo nezbytné najít silného a stabilního partnera, kterým EUC bezesporu je. Spojuje nás vysoký standard a kvalita poskytovaných služeb, stejně jako společná vize budoucího směřování domácí péče.“

Akvizice je dalším krokem v plánovaném strategickém růstu zdravotnické skupiny EUC. Segment domácí péče skvěle doplňuje možnosti a schopnosti skupiny EUC, jak klienta co nejdéle udržet v domácím prostředí, aniž by musel kvůli svému zdravotnímu stavu či věku do nemocnice nebo jiného zařízení. V loňském roce koupila skupina EUC Domácí péči Včelka, která se svým rozsahem řadí mezi největší poskytovatele těchto služeb v ČR.

(tz)

Slovo ke dni

  • Voda a veselí

    Tvoří až 80 % lidského těla. V její molekule jsou obsaženy dva atomy vodíku a jeden atom kyslíku. Podle některých studií uspořádáním molekul dokáže reagovat na emoce. Harmonické uspořádání lze dosáhnout tím, když tuto kapalinu udržujeme v prostředí, kde vládne pohoda, pozitivní lidské emoce bez extrémních výkyvů. K opaku stačí vodu vystavit agresi, hněvu a lítosti či smutku. Je to zjištění, které vede k zamyšlení. Voda je základem procesů v lidském těle. A je-li vystavena každodennímu bohatému přísunu negace, jak na to organismus musí reagovat? A co když bychom naopak naše smysly zušlechťovali přísunem optimismu, radosti a naděje? Jak by se naše těla změnila? Dala by se tak třeba zvrátit některá psychosomatická onemocnění… Možná by se dokázaly aktivovat hluboké procesy obnovy a prodloužila by se průměrná délka dožití ve zdraví… Nebylo...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Červenec 2024

INZERCE

Partneři

Hlavní partneři:

TOSlogo 172 JPF

 

Partner plus:

  
         

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2 audepor

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

foto upv

Ochrana průmyslových vzorů 19. leden 2024

Anglické slovo design je odvozeno z latinského de-signare, označit, vyznačit. Postupně dostalo také významy „navrhnout“ či „návrh“. Od poloviny 20. století, kdy se začal klást větší důraz na vzhled výrobků a na reklamu, se rozšířilo do mnoha jazyků, včetně češtiny, v užším významu „výtvarného návrhu užitkových předmětů“.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy kzps 2024 acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 AVLOGOM3