INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 23. rokem

Internetový obchod BatteryShop.cz od dnešního dne zlevňuje baterie do notebooků. Cena baterií poklesla téměř o 20 %, jedná se tak o nejvyšší jednorázovou slevu za uplynulých pět let. Důvodem je snížení výrobních nákladů a posílení kurzu koruny vůči dolaru. Revize ceníku má za cíl podpořit prodej baterií v roce 2011.

Zákazníci specializovaného obchodu BatteryShop.cz mají možnost ode dneška nakoupit veškeré baterie do notebooků s výraznou slevou, snížení ceny je trvalé. V rámci přeceňování došlo k poklesu ceny v průměru o 13 %.  V případě nákladných externích baterií však sleva dosahuje téměř 20 %. Například nejprodávanější produkt e-shopu Baterie T6 power pro HP Compaq nx6110 zlevnila z 1786 Kč na 1 555 Kč.

„Rozhodli jsme se pro kompletní přecenění všech baterií do notebooků z našeho sortimentu. Neprovádíme však plošné zlevnění, ale u každého produktu snižujeme cenu podle vývoje jeho hodnoty na trhu,“ sdělil Radim Tlapák, ředitel internetového obchodu BatteryShop.cz. „K přeceňování běžně dochází i několikrát ročně, tentokrát se však jedná o zásadní zlevnění, proto k výraznějším slevám letos už asi nedojde. Ceny však budeme sledovat a upravovat i nadále,“ dodal Tlapák.

K poklesu ceny baterií do notebooků dochází díky rozvoji moderních technologií, které umožňují stlačování výrobních nákladů na minimum. Na cenu má rovněž vliv vývoj kurzu koruny vůči dolaru, který registruje trvalý pokles. V roce 2010 zaznamenal internetový obchod BatteryShop.cz meziroční snížení hodnoty baterií do notebooků o 12 %, letošní rok však pravděpodobně přinese ještě výraznější slevy.

„Nejviditelnější pokles ceny je dlouhodobě možné sledovat právě v případě baterií do notebooků. U baterií do ostatních mobilních přístrojů není pokles hodnoty tak výrazný. V rámci ostatních komodit se proto nechystáme k plošnému přecenění, ale ceny budeme upravovat pouze nárazově,“ informoval Radim Tlapák z e-shopu BatteryShop.cz, který nabízí široký sortiment baterií do notebooků, mobilních telefonů, videokamer, fotoaparátů a PDA. Pro snadnou identifikaci vlastního zboží internetový obchod prodává baterie pod značkou T6 Power.

O e-shopu BatteryShop.cz

Společnost BatteryShop.cz má v obchodování na internetu dlouhodobé zkušenosti, věnujeme se mu od roku 1998. Specializuje se výhradně na prodej baterií. Všichni pracovníci mají s produkty z oboru počítačové elektroniky bohaté zkušenosti. Obchodními partnery jsou společnosti z Asie a USA. Všechny prodávané baterie splňují přísné evropské normy a mají všechny certifikáty potřebné pro prodej v zemích Evropské unie

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

(tz)

Slovo ke dni

  • Vláda chce znovu znárodňovat

    Mimořádná situace žádá mimořádné činy. Bezprecedentní zdražování základních životních potřeb a růst výrobních nákladů nemůže zůstat bez pozornosti a zásahu vládního kabinetu. Proslýchá se, že se chystá základní energetický tarif, jenž by snížil cenu elektřiny pro odběratele s nízkou spotřebou. K tomu by však stát potřeboval mít na dodavatele elektrického proudu potřebnou páku. Jenže největší z nich, polostátní ČEZ, má soukromé vlastníky, a tak si politici s ním nemohou dělat, co chtějí. Nabízí se tedy řešení na znárodnění společnosti, respektive na její rozdělení – na část v majetku státu a část privátní. Ano, je to řešení, i když přichází se zpožděním a jistě vyjde draho. Bude zřejmě třeba akcionáře vyplatit, a to v době, kdy jsou na burze akcie hodně vysoko. Nabízí se i otázka, zda bylo správné dát ze státních rukou také plynárenskou...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Květen 2022

Partneři

Hlavní partner:

TOSlogo 172 

 

Partneři plus:

oslavy 2022 razitko modre 2 copy eon eg logo short  
         

Partneři:

logo-grada3   ca2 logo-dtocz upv logo 56 dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

judr karabec ip mediace

Proč IP mediátor naslouchá stranám 10. květen 2022

V minulém příspěvku jsme se seznámili s první fází mediace, ve které se IP mediátor stranám představí, vysvětlí jim proces IP mediace a roli, kterou v rámci mediace zastává. Současně se také domluví se stranami na základních pravidlech, která budou při mediaci dodržovat.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 cps vetsi 300AVLOGOM3