INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 24. rokem

Internetový obchod BatteryShop.cz od dnešního dne zlevňuje baterie do notebooků. Cena baterií poklesla téměř o 20 %, jedná se tak o nejvyšší jednorázovou slevu za uplynulých pět let. Důvodem je snížení výrobních nákladů a posílení kurzu koruny vůči dolaru. Revize ceníku má za cíl podpořit prodej baterií v roce 2011.

Zákazníci specializovaného obchodu BatteryShop.cz mají možnost ode dneška nakoupit veškeré baterie do notebooků s výraznou slevou, snížení ceny je trvalé. V rámci přeceňování došlo k poklesu ceny v průměru o 13 %.  V případě nákladných externích baterií však sleva dosahuje téměř 20 %. Například nejprodávanější produkt e-shopu Baterie T6 power pro HP Compaq nx6110 zlevnila z 1786 Kč na 1 555 Kč.

„Rozhodli jsme se pro kompletní přecenění všech baterií do notebooků z našeho sortimentu. Neprovádíme však plošné zlevnění, ale u každého produktu snižujeme cenu podle vývoje jeho hodnoty na trhu,“ sdělil Radim Tlapák, ředitel internetového obchodu BatteryShop.cz. „K přeceňování běžně dochází i několikrát ročně, tentokrát se však jedná o zásadní zlevnění, proto k výraznějším slevám letos už asi nedojde. Ceny však budeme sledovat a upravovat i nadále,“ dodal Tlapák.

K poklesu ceny baterií do notebooků dochází díky rozvoji moderních technologií, které umožňují stlačování výrobních nákladů na minimum. Na cenu má rovněž vliv vývoj kurzu koruny vůči dolaru, který registruje trvalý pokles. V roce 2010 zaznamenal internetový obchod BatteryShop.cz meziroční snížení hodnoty baterií do notebooků o 12 %, letošní rok však pravděpodobně přinese ještě výraznější slevy.

„Nejviditelnější pokles ceny je dlouhodobě možné sledovat právě v případě baterií do notebooků. U baterií do ostatních mobilních přístrojů není pokles hodnoty tak výrazný. V rámci ostatních komodit se proto nechystáme k plošnému přecenění, ale ceny budeme upravovat pouze nárazově,“ informoval Radim Tlapák z e-shopu BatteryShop.cz, který nabízí široký sortiment baterií do notebooků, mobilních telefonů, videokamer, fotoaparátů a PDA. Pro snadnou identifikaci vlastního zboží internetový obchod prodává baterie pod značkou T6 Power.

O e-shopu BatteryShop.cz

Společnost BatteryShop.cz má v obchodování na internetu dlouhodobé zkušenosti, věnujeme se mu od roku 1998. Specializuje se výhradně na prodej baterií. Všichni pracovníci mají s produkty z oboru počítačové elektroniky bohaté zkušenosti. Obchodními partnery jsou společnosti z Asie a USA. Všechny prodávané baterie splňují přísné evropské normy a mají všechny certifikáty potřebné pro prodej v zemích Evropské unie

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

(tz)

Slovo ke dni

  • Zima za námi, plynu je dost

    Před začátkem zimní topné sezóny si podniky ani drobní spotřebitelé nebyli jisti, jak vystačí se zásobami paliv. Teď už to máme za sebou a ministerstvo průmyslu a obchodu s úlevou konstatuje, že jsme obstáli na výbornou. I když zásobování, zvláště plynu z tradičních zdrojů, bylo přerušeno, nic dramatického se nestalo. Není pochyb o tom, že hlavní roli sehrál odpovědný přístup velkých i malých odběratelů, kteří vystačili s tím, co bylo k dispozici. Vcelku logicky tomu napomohly i výrazně vyšší ceny energií a také technologie efektivněji využívající každou kilowatthodinu. Nicméně šetrné nakládání se zdroji musí pokračovat během celého roku, protože levně už nikdo nenakoupí a nadbytek zdrojů zřejmě už navždy patří minulosti. Potvrdilo se tak staré české přísloví, že nouze naučila Dalibora housti. Ku prospěchu nás všech.

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Březen 2023

INZERCE

Partneři

Hlavní partner:

TOSlogo 172 

 

Partneři plus:

oslavy 2022 razitko modre 2 copy  
         

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

karabec 4

O společensky užitečné činnosti v oblasti ochrany duševního vlastnictví 6. prosinec 2022

Povědomí o duševním vlastnictví, jeho významu v podnikání i celé ekonomice země, nutnosti je chránit a odpovídajícím způsobem usilovat o výhody, které nabízí, to jsou témata, která ne vždy rezonují ve strategiích firem či organizací. Je to škoda. Proto nejen Úřad průmyslového vlastnictví, ale také například IP mediační centrum Praha, zapsaný ústav, vyvíjí množství aktivit na podporu správného chápání nehmotného majetku a péče o něj. Hovořila jsem o tom s JUDr. Davidem Karabcem, MPA, LL.M., ředitelem centra a špičkovým odborníkem v tomto směru:

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 cps vetsi 300AVLOGOM3