INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 24. rokem
Společnost LG Electronics, která je světovým lídrem a technologickým inovátorem v oblasti informačních technologií, domácích spotřebičů, spotřební elektroniky a mobilních komunikací, představí na veletrhu Polygraf 2011 v pražských Holešovicích nejnovější technologie pro zobrazení reklamy na komerčních LG LCD monitorech.

 

„Záměrem naší společnosti je představit široké, odborné i laické veřejnosti nejnovější technologie pro zobrazení reklamy na špičkových komerčních LCD od LG. Rovněž budeme prezentovat možnost dálkové správy těchto monitorů prostřednictvím zařízení media player NC1000/NC2000," uvedl Martin Malý, tiskový mluvčí společnosti LG Electronics CZ.

LG představí na veletrhu i speciální 42palcový (úhlopříčka 107 cm) monitor Shine Out se zvýšeným jasem, odolností a speciální povrchovou úpravou obrazovky. Na expozici mimo jiné bude vystavena video stěna z LCD monitorů M4225C s ultratenkým rámečkem o rozměrech 2 x 1,5 m.

LG společně se společností Kinetik s.r.o. mají připraveny odborné semináře v rámci expozice č. 7 SH, kde proběhne představení nejnovějších LG technologií pro reklamu a hotelové systémy. Součástí budou i revoluční hotelové televize – Chameleon se serverovým řešením Pro:Centric. Během výstavy proběhnou i tři odborné semináře.

Veletrh Polygraf 2011 představuje noviny z oblasti reklamy, médií, polygrafie a obalů a vystavuje na něm pravidelně okolo 300 firem. Prostory Výstaviště navštíví necelých 10 000 návštěvníků. Letos se koná 18. ročník, a to od 23. do 25. března na Výstavišti v pražských Holešovicích.

O LG Electronics CZ

Společnost LG je silnou korejskou společností, která se svojí více než 50letou tradicí patří mezi světové lídry a technologické inovátory ve spotřební elektronice, domácích spotřebičích a mobilních komunikacích. Regionální pobočka LG Electronics CZ patří na českém a slovenském trhu mezi přední hráče v prodeji spotřební elektroniky. Nabízené portfolio LG na českém trhu je rozděleno do pěti kategorií: Spotřební elektronika, Domácí spotřebiče, Klimatizační jednotky, Mobilní telefony a Informační technologie. Česká pobočka LG Electronics byla založena v roce 2003, o dva roky později přibyla kancelář v Bratislavě. Zaměstnává více než 120 zaměstnanců, přičemž roční obrat se pohybuje v řádu miliard korun. LG Electronics CZ se hlásí ke společenské odpovědnosti a je generálním partnerem klubu HC Sparta Praha. Více informací na www.lg.cz, www.lge.sk a www.lge.com.

(tz)

Slovo ke dni

  • Zima za námi, plynu je dost

    Před začátkem zimní topné sezóny si podniky ani drobní spotřebitelé nebyli jisti, jak vystačí se zásobami paliv. Teď už to máme za sebou a ministerstvo průmyslu a obchodu s úlevou konstatuje, že jsme obstáli na výbornou. I když zásobování, zvláště plynu z tradičních zdrojů, bylo přerušeno, nic dramatického se nestalo. Není pochyb o tom, že hlavní roli sehrál odpovědný přístup velkých i malých odběratelů, kteří vystačili s tím, co bylo k dispozici. Vcelku logicky tomu napomohly i výrazně vyšší ceny energií a také technologie efektivněji využívající každou kilowatthodinu. Nicméně šetrné nakládání se zdroji musí pokračovat během celého roku, protože levně už nikdo nenakoupí a nadbytek zdrojů zřejmě už navždy patří minulosti. Potvrdilo se tak staré české přísloví, že nouze naučila Dalibora housti. Ku prospěchu nás všech.

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Březen 2023

INZERCE

Partneři

Hlavní partner:

TOSlogo 172 

 

Partneři plus:

oslavy 2022 razitko modre 2 copy  
         

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

karabec 4

O společensky užitečné činnosti v oblasti ochrany duševního vlastnictví 6. prosinec 2022

Povědomí o duševním vlastnictví, jeho významu v podnikání i celé ekonomice země, nutnosti je chránit a odpovídajícím způsobem usilovat o výhody, které nabízí, to jsou témata, která ne vždy rezonují ve strategiích firem či organizací. Je to škoda. Proto nejen Úřad průmyslového vlastnictví, ale také například IP mediační centrum Praha, zapsaný ústav, vyvíjí množství aktivit na podporu správného chápání nehmotného majetku a péče o něj. Hovořila jsem o tom s JUDr. Davidem Karabcem, MPA, LL.M., ředitelem centra a špičkovým odborníkem v tomto směru:

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 cps vetsi 300AVLOGOM3