INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 23. rokem
Společnost LG Electronics, která je světovým lídrem a technologickým inovátorem v oblasti informačních technologií, domácích spotřebičů, spotřební elektroniky a mobilních komunikací, představí na veletrhu Polygraf 2011 v pražských Holešovicích nejnovější technologie pro zobrazení reklamy na komerčních LG LCD monitorech.

 

„Záměrem naší společnosti je představit široké, odborné i laické veřejnosti nejnovější technologie pro zobrazení reklamy na špičkových komerčních LCD od LG. Rovněž budeme prezentovat možnost dálkové správy těchto monitorů prostřednictvím zařízení media player NC1000/NC2000," uvedl Martin Malý, tiskový mluvčí společnosti LG Electronics CZ.

LG představí na veletrhu i speciální 42palcový (úhlopříčka 107 cm) monitor Shine Out se zvýšeným jasem, odolností a speciální povrchovou úpravou obrazovky. Na expozici mimo jiné bude vystavena video stěna z LCD monitorů M4225C s ultratenkým rámečkem o rozměrech 2 x 1,5 m.

LG společně se společností Kinetik s.r.o. mají připraveny odborné semináře v rámci expozice č. 7 SH, kde proběhne představení nejnovějších LG technologií pro reklamu a hotelové systémy. Součástí budou i revoluční hotelové televize – Chameleon se serverovým řešením Pro:Centric. Během výstavy proběhnou i tři odborné semináře.

Veletrh Polygraf 2011 představuje noviny z oblasti reklamy, médií, polygrafie a obalů a vystavuje na něm pravidelně okolo 300 firem. Prostory Výstaviště navštíví necelých 10 000 návštěvníků. Letos se koná 18. ročník, a to od 23. do 25. března na Výstavišti v pražských Holešovicích.

O LG Electronics CZ

Společnost LG je silnou korejskou společností, která se svojí více než 50letou tradicí patří mezi světové lídry a technologické inovátory ve spotřební elektronice, domácích spotřebičích a mobilních komunikacích. Regionální pobočka LG Electronics CZ patří na českém a slovenském trhu mezi přední hráče v prodeji spotřební elektroniky. Nabízené portfolio LG na českém trhu je rozděleno do pěti kategorií: Spotřební elektronika, Domácí spotřebiče, Klimatizační jednotky, Mobilní telefony a Informační technologie. Česká pobočka LG Electronics byla založena v roce 2003, o dva roky později přibyla kancelář v Bratislavě. Zaměstnává více než 120 zaměstnanců, přičemž roční obrat se pohybuje v řádu miliard korun. LG Electronics CZ se hlásí ke společenské odpovědnosti a je generálním partnerem klubu HC Sparta Praha. Více informací na www.lg.cz, www.lge.sk a www.lge.com.

(tz)

Slovo ke dni

  • Smrt ze zoufalství

    Ztratili práci, smysl života, začali pít nebo nadměrně brát antidepresiva a předčasně zemřeli. V USA dospěli vědci k závažnému poznání. V posledních dekádách čekala předčasná smrt na 600 tisíc lidí, uvádějí zprávy na Seznam.cz. Týká se bílých Američanů bez vysokoškolského vzdělání, kteří nenašli odpovídající uplatnění na pracovním trhu. Byli z něj vytlačeni roboty, umělou inteligencí, digitálními technologiemi. A nebo se jejich pracovní pozice odstěhovaly do regionů s nízkými mzdovými náklady. Nám Čechům zatím toto nebezpečí nehrozí. Domácí ekonomika stále poptává mnoho talentů, a to z řad především technických profesí. Uplatnění v České republice najde každý, kdo chce a má potřebné kvalifikační schopnosti. Nezaměstnanost se u nás dlouhodobě pohybuje na velmi nízkých hodnotách. Věřím, že s vyspělými technologiemi z USA si nedovezeme i...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Červen 2022

Partneři

Hlavní partner:

TOSlogo 172 

 

Partneři plus:

oslavy 2022 razitko modre 2 copy eon eg logo short  
         

Partneři:

logo-grada3   ca2 logo-dtocz upv logo 56 dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

judr karabec ip mediace

Proč si strany v IP mediaci naslouchají 15. červen 2022

V minulém příspěvku jsme se seznámili s druhou fází mediace, ve které IP mediátor aktivně naslouchá stranám. V rámci této fáze mediace je cílem IP mediátora zjistit skutečné potřeby a zájmy stran konfliktu.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 cps vetsi 300AVLOGOM3