INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 24. rokem
IMG_0013okok-106ok-106Slavnostním přestřižením pásky vzorového bytu začínaly dny otevřených dveří v Rezidenci Tupolevova II, druhé fázi výstavby moderního bytového komplexu v Letňanech. Zájemci se mohou přijít podívat na podobu bydlení v projektu, jehož dokončení je plánováno na podzim letošního roku.

O bydlení v pražských Letňanech v blízkosti metra C, v bytovém komplexu, který nabízí ve dvou moderních a architektonicky zajímavých budovách celkem 76 prostorných bytů, je velký zájem. Dostupné jsou tak již jen poslední volné byty. V první etapě projektu Rezidence Tupolevova, která byla dokončena v lednu roku 2007, se již prodalo všech 88 bytů.

Výstavbu druhé etapy úspěšného projektu Rezidence Tupolevova zahájila společnost Daramis Group 1. července 2010. Bytový komplex nabízí ve dvou sedmipatrových budovách byty s dispozicemi 1+kk až 3+kk a to ve velikostech od 36m2 až do 96 m2. Součástí většiny bytů je balkón, terasa a v nižších patrech předzahrádka. Parkování pro rezidenty je zajištěno v podzemních garážích projektu a pohodlné parkování pro návštěvy umožňuje venkovní parkoviště před domem.

V okolí Rezidence Tupolevova se nacházejí veškerá zařízení potřebná k pohodlnému i aktivnímu životu. Snadné nákupy a kulturní vyžití poskytuje jen pár stovek metrů vzdálené obchodní centrum Letňany s hypermarketem Tesco, restauracemi a multikinem. V blízkosti leží aqua centrum, zimní stadion, výstaviště, fitness, ale také například škola, školka a poliklinika. Zároveň lokalita nabízí množství zeleně, která poskytuje obyvatelům dostatečný prostor pro relaxaci a aktivní strávení volného času. Byty lze pořídit za cenu již od 38.790 Kč za m2.

Generálním dodavatelem stavby Rezidence Tupolevova II je společnost IMOS Brno, a.s., která má bohaté zkušenosti s výstavbou rezidenčních projektů v Praze i na Moravě. Exkluzivním prodejcem projektu je společnost LEXXUS a.s., výstavbu financuje Raiffeisenbank a. s.

Daramis Group je mladá a dynamická skupina, která se zaměřuje na management a konzultace v oblasti developerských projektů. Skupina sídlící v Praze byla založena v roce 2000 panem Omrim Sivorem a od roku 2005 je řízena panem Yariv Ronem. Její členové mají značné zkušenosti s českým obchodním trhem. Skupina Daramis Group je holdingovou společností, která už v České republice dokončila 6 developerských projektů, například River Lofts, bytové komplexy Tulipan, Nad Motolským Hájem I, Rezidence Tupolevova I, s počtem 650 dokončených a prodaných bytů, a v příštích letech plánuje dokončit 2700 bytů a více než 15 000 m2 komerčních ploch v Praze a v Brně.

Stavební společnost IMOS Brno, a.s. vstoupila na český stavební trh počátkem roku 1997 a stala se významnou univerzální stavební společností. Během své existence si vybudovala pevnou pozici mezi stavebními společnostmi a velmi rychle rozšířila svoji působnost z jihomoravského regionu na celou Českou a Slovenskou republiku.

Realitní kancelář LEXXUS a. s. patří již více než 16 let k nejvýznamnějším realitním kancelářím v Praze. Dlouhodobě spolupracuje s předními investory a developery působícími v Praze i celé České republice. Svým zaměřením na rezidenční trh LEXXUS nejen pokrývá segment luxusních nemovitostí, ale nabízí také výběr bydlení v nových bytových projektech po celé Praze. Široký záběr společnosti v oblasti realit je doplněn o nabídku pronájmů, včetně relokačních služeb. Na projektu Rezidence nad Rokytkou se realitní kancelář LEXXUS podílí jakožto výhradní prodejce.

Raiffeisenbank a. s. je jednou z největších a nejvýznamnějších bank na trhu v České republice. Od roku 1993 poskytuje v České republice široké spektrum bankovních služeb soukromé i podnikové klientele. Její dynamický rozvoj se odráží v celé řadě ocenění a celkovému růstu aktiv.

(tz)

Slovo ke dni

  • Zima za námi, plynu je dost

    Před začátkem zimní topné sezóny si podniky ani drobní spotřebitelé nebyli jisti, jak vystačí se zásobami paliv. Teď už to máme za sebou a ministerstvo průmyslu a obchodu s úlevou konstatuje, že jsme obstáli na výbornou. I když zásobování, zvláště plynu z tradičních zdrojů, bylo přerušeno, nic dramatického se nestalo. Není pochyb o tom, že hlavní roli sehrál odpovědný přístup velkých i malých odběratelů, kteří vystačili s tím, co bylo k dispozici. Vcelku logicky tomu napomohly i výrazně vyšší ceny energií a také technologie efektivněji využívající každou kilowatthodinu. Nicméně šetrné nakládání se zdroji musí pokračovat během celého roku, protože levně už nikdo nenakoupí a nadbytek zdrojů zřejmě už navždy patří minulosti. Potvrdilo se tak staré české přísloví, že nouze naučila Dalibora housti. Ku prospěchu nás všech.

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Březen 2023

INZERCE

Partneři

Hlavní partner:

TOSlogo 172 

 

Partneři plus:

oslavy 2022 razitko modre 2 copy  
         

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

karabec 4

O společensky užitečné činnosti v oblasti ochrany duševního vlastnictví 6. prosinec 2022

Povědomí o duševním vlastnictví, jeho významu v podnikání i celé ekonomice země, nutnosti je chránit a odpovídajícím způsobem usilovat o výhody, které nabízí, to jsou témata, která ne vždy rezonují ve strategiích firem či organizací. Je to škoda. Proto nejen Úřad průmyslového vlastnictví, ale také například IP mediační centrum Praha, zapsaný ústav, vyvíjí množství aktivit na podporu správného chápání nehmotného majetku a péče o něj. Hovořila jsem o tom s JUDr. Davidem Karabcem, MPA, LL.M., ředitelem centra a špičkovým odborníkem v tomto směru:

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 cps vetsi 300AVLOGOM3