INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 23. rokem
IMG_0013okok-106ok-106Slavnostním přestřižením pásky vzorového bytu začínaly dny otevřených dveří v Rezidenci Tupolevova II, druhé fázi výstavby moderního bytového komplexu v Letňanech. Zájemci se mohou přijít podívat na podobu bydlení v projektu, jehož dokončení je plánováno na podzim letošního roku.

O bydlení v pražských Letňanech v blízkosti metra C, v bytovém komplexu, který nabízí ve dvou moderních a architektonicky zajímavých budovách celkem 76 prostorných bytů, je velký zájem. Dostupné jsou tak již jen poslední volné byty. V první etapě projektu Rezidence Tupolevova, která byla dokončena v lednu roku 2007, se již prodalo všech 88 bytů.

Výstavbu druhé etapy úspěšného projektu Rezidence Tupolevova zahájila společnost Daramis Group 1. července 2010. Bytový komplex nabízí ve dvou sedmipatrových budovách byty s dispozicemi 1+kk až 3+kk a to ve velikostech od 36m2 až do 96 m2. Součástí většiny bytů je balkón, terasa a v nižších patrech předzahrádka. Parkování pro rezidenty je zajištěno v podzemních garážích projektu a pohodlné parkování pro návštěvy umožňuje venkovní parkoviště před domem.

V okolí Rezidence Tupolevova se nacházejí veškerá zařízení potřebná k pohodlnému i aktivnímu životu. Snadné nákupy a kulturní vyžití poskytuje jen pár stovek metrů vzdálené obchodní centrum Letňany s hypermarketem Tesco, restauracemi a multikinem. V blízkosti leží aqua centrum, zimní stadion, výstaviště, fitness, ale také například škola, školka a poliklinika. Zároveň lokalita nabízí množství zeleně, která poskytuje obyvatelům dostatečný prostor pro relaxaci a aktivní strávení volného času. Byty lze pořídit za cenu již od 38.790 Kč za m2.

Generálním dodavatelem stavby Rezidence Tupolevova II je společnost IMOS Brno, a.s., která má bohaté zkušenosti s výstavbou rezidenčních projektů v Praze i na Moravě. Exkluzivním prodejcem projektu je společnost LEXXUS a.s., výstavbu financuje Raiffeisenbank a. s.

Daramis Group je mladá a dynamická skupina, která se zaměřuje na management a konzultace v oblasti developerských projektů. Skupina sídlící v Praze byla založena v roce 2000 panem Omrim Sivorem a od roku 2005 je řízena panem Yariv Ronem. Její členové mají značné zkušenosti s českým obchodním trhem. Skupina Daramis Group je holdingovou společností, která už v České republice dokončila 6 developerských projektů, například River Lofts, bytové komplexy Tulipan, Nad Motolským Hájem I, Rezidence Tupolevova I, s počtem 650 dokončených a prodaných bytů, a v příštích letech plánuje dokončit 2700 bytů a více než 15 000 m2 komerčních ploch v Praze a v Brně.

Stavební společnost IMOS Brno, a.s. vstoupila na český stavební trh počátkem roku 1997 a stala se významnou univerzální stavební společností. Během své existence si vybudovala pevnou pozici mezi stavebními společnostmi a velmi rychle rozšířila svoji působnost z jihomoravského regionu na celou Českou a Slovenskou republiku.

Realitní kancelář LEXXUS a. s. patří již více než 16 let k nejvýznamnějším realitním kancelářím v Praze. Dlouhodobě spolupracuje s předními investory a developery působícími v Praze i celé České republice. Svým zaměřením na rezidenční trh LEXXUS nejen pokrývá segment luxusních nemovitostí, ale nabízí také výběr bydlení v nových bytových projektech po celé Praze. Široký záběr společnosti v oblasti realit je doplněn o nabídku pronájmů, včetně relokačních služeb. Na projektu Rezidence nad Rokytkou se realitní kancelář LEXXUS podílí jakožto výhradní prodejce.

Raiffeisenbank a. s. je jednou z největších a nejvýznamnějších bank na trhu v České republice. Od roku 1993 poskytuje v České republice široké spektrum bankovních služeb soukromé i podnikové klientele. Její dynamický rozvoj se odráží v celé řadě ocenění a celkovému růstu aktiv.

(tz)

Slovo ke dni

  • Je nás sedm milionů online

    Sčítání lidu, které právě probíhá, ukazuje nejen na počet obyvatel České republiky a jejich vzdělání, práci a bydlení. Zároveň dává obrázek o digitální vyspělosti národa. A myslím, že se nemáme za co stydět. Ještě nebyli sečteni všichni, a už se sedm milionů dotazníků podařilo vyplnit online. Nepochybně nejméně tři čtvrtiny Čechů daly přednost počítači před sčítacím komisařem. Někdy nám připadá, že jsme zaostalí a nikdy nedoženeme vyspělý Západ. Ale to pokládám za falešnou představu, za projev z minula, kdy jsme měli sedávat v koutě a neplést se mezi „dospělé“. Jak vidno, můžeme se rovnat s nejlepšími. Nejen v digitálních dovednostech, ale i v dalších oborech, o čemž vypovídají i úspěchy našich firem v globálním konkurenčním boji. Získáme-li potřebné sebevědomí, budeme mezi prvními. My na to máme!

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Duben 2021

INZERCE

Partneři

Hlavní partner:

TOSlogo 172 

 

Partneři plus:

eon eg logo short  
         

Partneři:

logo-grada3   ca2 logo-dtocz upv logo 56 dk logo 2

Duševní vlastnictví

14 Karabec

Jak je to s promlčecí lhůtou při mimosoudním řešení sporů 3. květen 2021

Ve srovnání se zahraničím se alternativní metody řešení sporů (ADR) v České republice používají v oblasti ochrany duševního vlastnictví nedostatečně. S tím souvisí i nedostatek mediátorů odborně připravených vést mediační spory v této specifické oblasti práva. Mediace má přitom nezastupitelnou úlohu zejména v případech, kdy strany nejsou schopny vyjednávat, jejich vzájemné vztahy jsou vyhrocené, soudní řešení nemusí přinést očekávaný výsledek, v dané věci je nejednoznačný výklad práva, hrozí vysoké náklady na vedení sporu, existuje časová či ekonomická tíseň stran nebo spor je příliš komplexní.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy svaz obchodu103 logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 cps vetsi 300AVLOGOM3 

INZERCE