INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 26. rokem
Logitech_sha_clr_lrg_72_dpiSpolečnost Logitech – přední světový výrobce produktů počítačového rozhraní, které spojují svět lidí a digitálních technologií – uvádí na trh přenosnou webovou kameru Logitech® HD Webcam C615, která umožňuje snadno provádět videohovory a zaznamenávat obraz ve vysokém rozlišení (HD) na platformách PC i Mac i tehdy, jste-li právě na cestách; třeba na narozeninové oslavě nebo na obchodní cestě. Webová kamera má skládací provedení vhodné pro přenášení, funkci automatického zaostřování a lze jí otáčet v rozsahu 360 stupňů, a díky těmto vlastnostem vám dává příležitost zachytit více situací na video v plném HD rozlišení, ať už se ocitnete kdykoli a kdekoli.

Custom_format_C615_BTY4Můžete snadno být v neustálém kontaktu s přáteli, rodinou a spolupracovníky, protože webová kamera Logitech HD Webcam C615 umožňuje uskutečňovat videohovory v rozlišení HD 720p přes Skype™, FaceTime® pro Mac, Logitech Vid™ HD a Windows Live™ Messenger, volat s obrazem je možné také pomocí Yahoo!® Messenger, iChat, AOL® Instant Messenger (AIM®) a dalších oblíbených aplikací pro okamžité zasílání zpráv. Navíc lze jedním kliknutím poslat HD videoklipy a fotografie na Facebook™, video můžete uploadovat i na YouTube™ a Twitter a snadno tak své zážitky sdílet s ostatními. Abyste při natáčení měli ještě větší volnost, dodává se tato webová kamera s prodlužovacím USB kabelem v délce 90 cm a její konstrukce umožňuje připevnit ji na stativ, takže můžete zaznamenávat video z jakékoli vyhlídky nebo místa, které se vám bude líbit.

„Dobře víme, jak důležité pro dnešní cestovatele je zůstat v kontaktu, ať vyrážejí za prací nebo zábavou, a máme proto radost, že jim můžeme nabídnout webovou kameru s HD rozlišením, která zjednodušuje videotelefonování a sdílení videí, když jste na cestách," řekl Joerg Tewes, viceprezident a generální ředitel divize spotřebních video produktů společnosti Logitech. „Webkamera Logitech HD Webcam C615 je navržena pro maximální všestrannost použití, ať ji budete chtít využívat pro jakýkoli účel. Je vybavena vším potřebným, abyste mohli natáčet v HD hned po jejím vybalení, a nabízí editační funkce jak pro uživatele počítačů Mac, tak i PC."

Webová kamera Logitech HD Webcam C615 je vybavena vestavěným automatickým zaostřováním, jež pomáhá zajistit, aby váš obraz byl vždy dokonale ostrý – i v případě záběrů z extrémní blízkosti – a vestavěn je i mikrofon, který potlačuje nežádoucí hluk pozadí, aby vám nerušil videohovory. S touto nejnovější webovou kamerou značky Logitech uživatelé mohou také snímat fotografie se softwarově rozšířeným rozlišením 8 megapixelů, zatímco vestavěná technologie Logitech Fluid Crystal™ pomáhá, aby video bylo plynulejší, fotografie ostřejší, aby obraz měl bohatší barvy a zvuk byl čistší i v podmínkách skutečného světa.

Očekává se, že webová kamera Logitech HD Webcam C615 se na evropský trh dostane v září za doporučenou maloobchodní cenu 1960 Kč. Podrobnější informace o webových kamerách společnosti Logitech a jejich dostupnosti v různých místech světa lze získat na adrese www.logitech.com/webcams.

(TZ)

Slovo ke dni

  • Obrat k přirozené stravě nebo zdravému selskému rozumu?

    Není to tak dávno, co vyšla souhrnná zpráva pod hlavičkou OSN upozorňující na nebezpečí vysoce zpracovaných potravin. A čím že jsou nebezpečné? Mají souvislost s výskytem a rozvojem některých chorob včetně těch obávaných civilizačních a duševních. O posledně jmenovaných se dokonce hovoří čím dál častěji jako o epidemii. Není se co divit. Evoluce člověku trvala léta. Jak by mohlo být lidské zažívání zvyklé na látky nebo technologické zpracování surovin, které není starší než století? Zažili jsme boom ztužených tuků, tuků na smažení, průmyslových cukrovinek obohacených o kukuřičný sirup, glukózovo-fruktózový sirup, modifikované škroby, emulgátory, sladidla, přídavky mléčných bílkovin, hrachového proteinu…Ve výčtu by se dalo pokračovat. Otázka tedy zní, když je možné restrikcemi potírat kde co, nebylo by nasnadě také něco zvýhodnit? Třeba...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Květen 2024

INZERCE

Partneři

Hlavní partneři:

TOSlogo 172 JPF

 

Partner plus:

  
         

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

foto upv

Ochrana průmyslových vzorů 19. leden 2024

Anglické slovo design je odvozeno z latinského de-signare, označit, vyznačit. Postupně dostalo také významy „navrhnout“ či „návrh“. Od poloviny 20. století, kdy se začal klást větší důraz na vzhled výrobků a na reklamu, se rozšířilo do mnoha jazyků, včetně češtiny, v užším významu „výtvarného návrhu užitkových předmětů“.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy kzps 2024 acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 AVLOGOM3