INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 26. rokem
ASUS uvedl na český trh notebook ASUS-Automobili Lamborghini VX7 inspirovaný designem legendárních italských VX7_orange_Left_Back_Opensupersportů Lamborghini Murciélago LP670-4 SuperVeloce. Model VX7 se vyrábí v tradičních barvách vozů Lamborghini, oranžové a černé. Pohání ho síla čtyřjádrového procesoru Intel Core i7 druhé generace, a je vůbec prvním notebookem na světě, který využívá samostatnou grafickou kartu NVIDIA GeForce GTX 460M podporovanou 3 GB grafické paměti. Doporučená cena modelu ASUS VX7 je 48 990 Kč s DPH.

Atraktivní design s býkem ve znaku

Značka Lamborghini symbolizuje maximální kvalitu, výkon, jedinečné tvary a luxus. Stejně je tomu i v případě notebooku ASUS-Automobili Lamborghini VX7, který kromě výrazného designu zaujme také provedením detailů. Četná designová vylepšení mají dvojí funkci - nejenže zlepšují výkon notebooku, ale zároveň vzdávají hold konstrukci a stylu vozů Lamborghini. Leskle černé provedení a elegantní linie VX7 připomínají kapotu vozu Lamborghini Murciélago, oranžové provedení se barevně inspiruje modelem Aventador, nástupcem Murciélaga. Při zapnutí dá o sobě notebook vědět zvukem vytočeného motoru. Zde ale podobnost zdaleka nekončí. Jedním z příkladů funkčního designu jsou chladicí otvory na zadním panelu počítače, jež odvádějí teplo a připomínají koncová světla a výfuky. Tlačítko zapínání vypadá jako klíček od zapalování, opěrky dlaní lemované kůží zase evokují kvalitní čalounění a volant supersportů Lamborghini.

Nabitý tím nejlepším

Jako jeden z nejvýkonnějších notebooků, které kdy společnost ASUS vyrobila, v sobě VX7 nezapře rodokmen vozů Automobili Lamborghini. Je vhodným zařízením pro hry, multimédia, on-line zábavu i práci. Jeho srdcem je čtyřjádrový procesor Intel Core i7 druhé generace s architekturou Sandy Bridge, která zajišťuje vysoký grafický výkon a multitasking. Bezproblémové přehrávání multimédií a hraní nejnovějších her umožní samostatná grafická karta NVIDIA GeForce GTX 460M GPU. Ta nabízí nativní podporu DirectX 11 a dosud nevídané 3 GB grafické paměti.

Mezi přednosti modelu VX7 patří také 15,6palcový Full HD displej s rozlišením 1920 x 1080 bodů. K ukládání dat slouží pevný disk s obří kapacitou 1,5 TB. V duchu výjimečně rychlých supersportů Lamborgini je notebook VX7 standardně vybaven rozhraním USB 3.0, jež zaručuje až desetkrát rychlejší přenos dat než USB 2.0.

Technické parametry

ASUS-Automobili Lamborghini VX7

Procesor Intel® Core™ i7-2630QM 2GHz

Operační systém Windows® 7 Ultimate (64bitový)

Čipová sada Mobile Intel® HM65 Express

Displej 15,6", 16 : 9 Full HD (1920 x 1080 bodů) s LED podsvícením

Operační paměť 8 GB DDR3 1333 (2 x 4 GB), max. 16GB

Grafická karta NVIDIA® GeForce™ GTX 460M 3 GB GDDR5/ NVIDIA® GeForce™ GTX 560M

Pevný disk SATA 7 200 ot/min: 2 x 750 GB (1,5 TB)

Optické jednotky Blu-ray kombo

Web Kamera 2 Mpix

Bluetooth v3.0 + EDR

Čtečka paměťových karet 8 v 1 (SD, MMC, mini-SD, XD, MS, MS Pro, MS Duo, MS Pro Duo)

Další porty HDMI, 1 x USB 3.0, 3 x USB 2.0, microphone-in, headphone out

Výbava Podsvícená klávesnice, integrovaná numerická klávesnice, interaktivní touchpad

Baterie Osmičlánková, 5200 mAh, výdrž až 3 hodiny

Napájecí adaptér 19V / 150 W

Rozměry 402,36 mm × 309,42 mm × 57,91 mm

3,82 kg s osmičlánkovou baterií

Cena s DPH 48 990 Kč

Technické parametry a funkce produktu se mohou bez předchozího upozornění změnit. Další informace naleznete na webových stránkách www.asus.com.

(tz)

Slovo ke dni

  • Obrat k přirozené stravě nebo zdravému selskému rozumu?

    Není to tak dávno, co vyšla souhrnná zpráva pod hlavičkou OSN upozorňující na nebezpečí vysoce zpracovaných potravin. A čím že jsou nebezpečné? Mají souvislost s výskytem a rozvojem některých chorob včetně těch obávaných civilizačních a duševních. O posledně jmenovaných se dokonce hovoří čím dál častěji jako o epidemii. Není se co divit. Evoluce člověku trvala léta. Jak by mohlo být lidské zažívání zvyklé na látky nebo technologické zpracování surovin, které není starší než století? Zažili jsme boom ztužených tuků, tuků na smažení, průmyslových cukrovinek obohacených o kukuřičný sirup, glukózovo-fruktózový sirup, modifikované škroby, emulgátory, sladidla, přídavky mléčných bílkovin, hrachového proteinu…Ve výčtu by se dalo pokračovat. Otázka tedy zní, když je možné restrikcemi potírat kde co, nebylo by nasnadě také něco zvýhodnit? Třeba...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Duben 2024

INZERCE

Partneři

Hlavní partneři:

TOSlogo 172 JPF

 

Partner plus:

  
         

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

foto upv

Ochrana průmyslových vzorů 19. leden 2024

Anglické slovo design je odvozeno z latinského de-signare, označit, vyznačit. Postupně dostalo také významy „navrhnout“ či „návrh“. Od poloviny 20. století, kdy se začal klást větší důraz na vzhled výrobků a na reklamu, se rozšířilo do mnoha jazyků, včetně češtiny, v užším významu „výtvarného návrhu užitkových předmětů“.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 AVLOGOM3