INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 19. rokem

Letos již 4. pobočku otevírá v Bludově na Šumpersku společnost ARMEX ENERGY, přední dodavatel elektřiny a zemního plynu. Celkově jde o 29. pobočku a devátou na Moravě. Firma na pobočce bude poskytovat zájemcům o změnu dodavatele energií i stávajícím zákazníkům poradenství ohledně dodávek energií či jejich úspor. ARMEX ENERGY má z nezávislých dodavatelů energií nejvíce kamenných poboček. V červnu firma otevřela nové kontaktní místo v Benešově. Do konce roku chce ještě otevřít další pobočky.

Jan Vávrovec, člen představenstva ARMEX ENERGY "Pobočky jsou naší hlavním prostředkem, kterým chceme budovat dlouhodobý a férový vztah s našimi zákazníky. Nejdeme cestou podomních obchodníků, ale vytváříme celorepublikovou síť kamenných poboček s proškoleným personálem. V počtu se blížíme zhruba polovině poboček, které bychom ve střednědobém horizontu chtěli v České republice mít. Do konce roku ještě plánujeme otevřít další pobočky."

Otevřením pobočky v Bludově u Šumperka ARMEX ENERGY vytvořil dvě nová pracovní místa. "Naší snahou je, abychom lidem, kteří na pobočku přijdou, dokázali fundovaně poradit s mnoha praktickými záležitostmi týkajícími se úspor energií. Na pobočce si také lidé budou moci pořídit kvalitní certifikované LED žárovky za velmi zajímavé ceny," vysvětlil Jan Vávrovec.

ARMEX ENERGY v současné době provozuje 29 kamenných poboček, vedle Moravy také ve středních, severních a východních Čechách a na Vysočině. ARMEX ENERGY dodává elektřinu a zemní plyn především domácnostem, ale i firmám a dalším organizacím. Letos plánuje rozšířit tento počet zhruba o čtyři tisíce nových zákazníků. Tržby společnosti se pohybují na úrovni 1,5 miliardy korun ročně.

(tz)

 

Slovo ke dni

  • Peníze nechte doma!

    Do české kotliny přišla další novinka. S chytrým mobilním telefonem, který neustále nosíme s sebou, zaplatíme každou útratu. Stačí do něj nahrát platební kartu, a pak mít ještě nějaké peníze na účtu, nebo otevřený úvěr. Zjišťuji, že hotovost v peněžence vlastně mám zbytečně, a možná, že i ta se brzy stane jen historickou relikvií. Do smartphonu budeme moci dřív nebo později nahrát i další karty, například na MHD, zdravotního pojištění, možná jednou i občanský průkaz a cestovní pas. Má to své nesporné výhody – jedno zabezpečené zařízení bude stačit na vše. Avšak vznikne i jeden poměrně zásadní problém: Pokud mobil ztratím, přijdu o vše, i o svou, nejen elektronickou, identitu. Pavel Kačer

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Listopad 2017

INZERCE

Partneři

Generální partner:

TOSlogo 172

Vyšlo u nás

Hlavní partneři:

gascontrol 175logo KOB

Vyšlo u nás 

 

Partneři plus:

tsoft VSPAP 160 EON EG 2017 107
         

Partneři:

logo-grada3 logo_zts_87_2 ca2 logo-dtocz

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

Hlavní odborný partner: logo-npk Odborní partneři: csj105 sok67 cia 60 svaz obchodu103 logo-kzps acto cma_web_iprosperita Sacm Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105

INZERCE