INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 24. rokem

Hyundai Hradec ext cut uprProstřednictvím dceřiné společnosti Global Repair Centres převzala Kooperativa spolu s ČPP dne 1. 4. 2023 společnosti France Car a Hyundai Hradec. Všechny uvedené společnosti jsou v ČR součástí skupiny Vienna Insurance Group. Dealer vozů Renault, Dacia a Hyundai, který provozuje autosalony v Hradci Králové a Pardubicích - Dražkovicích, je po Autonově Brno druhým dealerstvím, které takto Kooperativa spolu s ČPP začlenily do svého portfolia.

Obě pojišťovny vnímají vlastnictví sítě servisů a dealerů automobilů a motocyklů jako zajímavou příležitost pro zvýšení zákaznické zkušenosti. „Vlastní síť nám umožňuje být přímou součástí dynamicky se měnícího automotive prostředí a pracovat tak na inovacích jak v oblasti produktu, tak samotného procesu likvidace. Chceme díky tomu jako největší skupina na trhu pojištění zlepšovat a rozšiřovat řešení potřeb spojených s mobilitou. Jsem rád, že v případě France Car a Hyundai Hradec přebíráme především špičkový tým, který nám pomůže nejen dále rozvíjet služby pro stávající zákazníky v regionu, ale i pro zákazníky Kooperativy v širším měřítku. Stabilita a spokojenost jsou klíčové hodnoty jak pro naše zákazníky, tak pro naše zaměstnance“ představuje důvody rozšíření portfolia firem Martin Laur, člen představenstva pojišťovna Kooperativa.

Dlouhodobý a koncepční přístup Kooperativy potvrzuje Martin Laur i dále: „Rádi bychom se podíleli i na výchově nových servisních pracovníků, a tím i zlepšení úrovně autoopravárenství v ČR, jak se tomu ve spolupráci s místními školami věnujeme již v Autonově.“ Kromě investic do autoopravárenství se Kooperativa zaměřuje i na bezpečnost na silnicích a prevenci v rámci platformy Vize 0 nebo kurzů bezpečné jízdy na Driving Campu v Sosnové.

Společnost France Car vznikla a zahájila svoji činnost v prosinci roku 2001. Později se rozrostla o Hyundai Hradec Králové. Nabízí ucelenou řadu osobních a užitkových vozů, široký výběr z originálního příslušenství a náhradních dílů, dále zajišťuje veškeré servisní práce včetně lakování vozidel. Ve svých provozovnách v Hradci Králové a Pardubicích-Dražkovicích prodává a servisuje vozy značek Renault, Dacia a Hyundai, zaměstnává téměř stovku lidí a ročně prodá v průměru 1200 nových a ojetých vozů. V případě personálu sází Kooperativa na kontinuitu a kromě převzetí vedení firmy počítá se zachováním všech pracovních míst a dalším rozvojem.

(tz)

Slovo ke dni

  • Cestování opět v kurzu

    Blíží se dovolené a s tím i poptávka po tuzemských i zahraničních zájezdech stoupá. Po několika krizových letech, které ovlivnila zejména pandemie Covidu-19, lidé opět mají chuť cestovat a poznávat cizí kraje. Zvýšený zájem potvrzují cestovní kanceláře, mnohé z nich už hlásí vyprodáno. Ani zvýšené životní náklady nezabránily většině Čechů, aby na dovolené šetřili. Dokonce největší CK Čedok si pochvaluje, že loňský rok byl pro ni nejúspěšnější v novodobé historii. A tento trend nyní pokračuje. Vypadá to, že lidé budou raději šetřit na energiích a potravinách, ale letní měsíce si chtějí užít. Pokládám to za dobrou zprávu. Optimizmus našim spotřebitelům tedy rozhodně nechybí a věří, že zas bude líp.

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Květen 2023

INZERCE

Partneři

Hlavní partner:

TOSlogo 172 

 

Partneři plus:

oslavy 2022 razitko modre 2 copy  
         

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

karabec 4

O společensky užitečné činnosti v oblasti ochrany duševního vlastnictví 6. prosinec 2022

Povědomí o duševním vlastnictví, jeho významu v podnikání i celé ekonomice země, nutnosti je chránit a odpovídajícím způsobem usilovat o výhody, které nabízí, to jsou témata, která ne vždy rezonují ve strategiích firem či organizací. Je to škoda. Proto nejen Úřad průmyslového vlastnictví, ale také například IP mediační centrum Praha, zapsaný ústav, vyvíjí množství aktivit na podporu správného chápání nehmotného majetku a péče o něj. Hovořila jsem o tom s JUDr. Davidem Karabcem, MPA, LL.M., ředitelem centra a špičkovým odborníkem v tomto směru:

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 cps vetsi 300AVLOGOM3