INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 26. rokem

foto01 copy copyFacelift modelu Peugeotu E-Traveller byl odhalen takřka současně s informací, že se v Česku spustí dotační program na pořízení elektromobilů pro firmy. E-Traveller tak přichází právě včas, aby získal pozornost firem podnikajících v osobní dopravě.

Uplatní se například v cestovním ruchu, dobře poslouží třeba letištím, sportovištím, taxikářům, hotelům apod.

Je k dispozici ve dvou délkách. Standard je 498 cm, prodloužená verze měří 533 cm. S výškou 190 může E-Traveller do všech krytých parkovišť pro osobní vozy. Pro přepravu osob je samozřejmě klíčový počet sedadel. Těch může být až devět. Přitom se nezapomnělo na prostor pro zavazadla pasažérů. Při plném obsazení devíti osobami je do kufru možné naložit až 1500 litrů nákladu. Pětimístná verze pobere 3000 litrů. A jedou-li v autě jen dvě nebo tři osoby, mají k dispozici zavazadlový prostor o objemu skoro pět tisíc litrů!

E-Traveller v provedení VIP je ideálem pro firmy zabývající se luxusní přepravou. Nabízí uspořádání sedadel ve stylu obývacího pokoje, se čtyřmi nezávislými sedadly proti sobě a s nadstandardní výbavou. Ta zahrnuje například třízónovou klimatizaci nebo střešní okno s protisluneční clonou. Chtějí-li cestující využít jízdu k relaxaci, přijdou jim vhod posuvná a vyjímatelná sedadla, výklopné stolky ve druhé řadě či zabudované roletky. Praktickým pomocníkem pro jízdu v náročném terénu je pak systém Advanced Grip Control s voličem jízdních režimů (sníh, bláto či písek).

Faceliftem získal E-Traveller atraktivnější design, modernější interiér včetně nové palubní desky, rozšířenou nabídku konektivity a posílený arsenál asistenčních systémů. Pozitivní změnou je i nárůst dojezdu na 350 km u verze s kapacitou baterie 75 kWh. Spokojíte-li se s menší baterií a s dojezdem 224 km, ušetříte asi 150 tisíc korun. Navíc budete mít auto rychleji nabité. V rychlonabíječce to trvá 38 minut (na 80 %), větší baterie pak potřebuje 45 minut. Pomocí wallboxu dobijete vůz za necelých pět hodin, větší baterii za 7 a půl hodiny. Nicméně, netíží-li vás čas, můžete vůz E-Traveller připojit do sítě i normální zásuvkou.

(tz)

Slovo ke dni

  • O zdravém stravování

    Na tohle téma se vedou spory. Jedni tvrdí, že maso do našeho jídelníčku nebude smět, druzí by je za taková tvrzení nejraději uškrtili. První to zdůvodňují tím, že naše planeta skomírá a z jisté části za to můžeme my, lidi masožravci, a nabádají nás k tomu, abychom se v jídle umírnili a více využívali na talíři zeleninu a ovoce. Což o to, to je určitě správná a potřebná cesta, zvýšit podíl kedlubů, mrkve, salátu nebo brokolice v našem žaludku. Zemědělci ale zase tvrdí, že bez hnoje, tedy chlévské mrvy, za chvíli budou pole neúrodná, že zkrátka hovězí dobytek, čuníky, ovce lidstvo potřebuje, aby bylo z čeho posléze produkovat obilí, řepu, brambory, okurky, rajčata. Protože řádně vyhnojené pole, tedy organicky, ničím nenahradíš. A že hydroponie lidstvo nezachrání. Myslím, že všichni máme kousek pravdy. A fakta, která k něčemu vedou, nejsou ani...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Únor 2024

INZERCE

Partneři

Hlavní partneři:

TOSlogo 172 JPF

 

Partner plus:

  
         

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

foto upv

Ochrana průmyslových vzorů 19. leden 2024

Anglické slovo design je odvozeno z latinského de-signare, označit, vyznačit. Postupně dostalo také významy „navrhnout“ či „návrh“. Od poloviny 20. století, kdy se začal klást větší důraz na vzhled výrobků a na reklamu, se rozšířilo do mnoha jazyků, včetně češtiny, v užším významu „výtvarného návrhu užitkových předmětů“.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 AVLOGOM3 

INZERCE