INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 26. rokem
Velmi výrazný meziroční nárůst prodeje, takřka dvoutřetinový pro Land Rover a více než třetinový pro Jaguar, zaznamenala na českém trhu společnost Jaguar Land Rover Austria. Vyplývá to z oficiálního přehledu registrací za rok 2011, který zveřejnil Svaz dovozců automobilů.

Prodej propojených značek Land Rover/Range Rover zaznamenal loni meziročního zvýšení o 63,5 % na 500 automobilů. Z uvedeného celkového počtu bylo 463 kusů osobních a 37 vozů kategorie lehkých užitkových. Prodej druhé značky rakouského importéra – Jaguar – se zvýšil meziročně o 35,5 % na 84 automobilů.

Značka Land Rover má do dalších let velmi ambiciózní cíle nejen díky novému modelu Range Rover Evoque. Ten zvolil Klub motoristických novinářů Autem roku 2012 a vůz získal také titul v kategorii SUV v anketě Auto roku 2012, kterou pořádá Svaz dovozců automobilů. V České republice navíc propagují Evoque herečka a designérka Aňa Geislerová a houslista Pavel Šporcl. Značka Land Rover také pro podporu prodeje svých vozů uvedla speciální zákaznický program Land Rover Experience. Každý, kdo si koupí některý z vozů značky Land Rover/Range Rover, má možnost si ho vyzkoušet v jednom ze tří center v České republice. K dispozici jsou školitelé, kteří zákazníkovi předvedou, co všechno vůz dokáže ať už v terénu nebo v zimních podmínkách.

Výrazné zlepšení prodeje se očekává také u značky Jaguar. Jaguar pro své zákazníky pořádá tzv. Jaguar Days. Každý zákazník si na nich může před koupí samotného vozu vyzkoušet, co všechno model umí na speciální trati se školenými odborníky.

(tz)

Slovo ke dni

  • O zdravém stravování

    Na tohle téma se vedou spory. Jedni tvrdí, že maso do našeho jídelníčku nebude smět, druzí by je za taková tvrzení nejraději uškrtili. První to zdůvodňují tím, že naše planeta skomírá a z jisté části za to můžeme my, lidi masožravci, a nabádají nás k tomu, abychom se v jídle umírnili a více využívali na talíři zeleninu a ovoce. Což o to, to je určitě správná a potřebná cesta, zvýšit podíl kedlubů, mrkve, salátu nebo brokolice v našem žaludku. Zemědělci ale zase tvrdí, že bez hnoje, tedy chlévské mrvy, za chvíli budou pole neúrodná, že zkrátka hovězí dobytek, čuníky, ovce lidstvo potřebuje, aby bylo z čeho posléze produkovat obilí, řepu, brambory, okurky, rajčata. Protože řádně vyhnojené pole, tedy organicky, ničím nenahradíš. A že hydroponie lidstvo nezachrání. Myslím, že všichni máme kousek pravdy. A fakta, která k něčemu vedou, nejsou ani...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Únor 2024

INZERCE

Partneři

Hlavní partneři:

TOSlogo 172 JPF

 

Partner plus:

  
         

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

foto upv

Ochrana průmyslových vzorů 19. leden 2024

Anglické slovo design je odvozeno z latinského de-signare, označit, vyznačit. Postupně dostalo také významy „navrhnout“ či „návrh“. Od poloviny 20. století, kdy se začal klást větší důraz na vzhled výrobků a na reklamu, se rozšířilo do mnoha jazyků, včetně češtiny, v užším významu „výtvarného návrhu užitkových předmětů“.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 AVLOGOM3 

INZERCE