INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 20. rokem

Avis aplikace02Avis Česko s potěšením představuje nové funkce mobilní aplikace Avis, které nadále urychlí proces pronájmu aut a svým zákazníkům zprostředkují lepší zážitek z pronájmu.

Členové věrnostního programu Avis Preferred mohou nyní v aplikaci jediným kliknutím vybírat a měnit zvolené vozidlo či prodloužit dobu jeho pronájmu. Vylepšená aplikace se vyvíjela v přímé spolupráci se zákazníky Avisu a nastavuje nový standard pro komfort, flexibilitu a možnost výběru. Zákazníci mohou snadno regulovat možnosti pronájmu a na vybraných místech se mohou zcela vyhnout recepci a mít přímý přístup k vozidlu. Díky nové aplikaci mají členové programu Avis Preferred, jako první v Česku, přístup k množství samoobslužných funkcí.

Mezi nejdůležitější funkce patří:

Možnost výběru požadovaného modelu z rozmanitého portfolia vozidel a možnost upgradovat automobil přímo na parkovišti či v těsné blízkosti vozového parku, pokud jsou vozidla k dispozici.

Možnost prodloužit, zkrátit nebo zrušit* rezervaci před zahájením pronájmu i v jeho průběhu.

Zákazníci uvidí přesnou lokaci zarezervovaného vozidla, instrukce ohledně jeho předání proběhne na vybraných stanicích skrze push zprávy, pokud bude služba předem schválena. To znamená, že členové programu Avis Preferred budou mít na zvolených stanicích přímý přístup k vozidlu, aniž by předtím museli procházet recepcí.

Veškeré dokumenty, např. smlouva o pronájmu či faktury, jsou uložené přímo v mobilní aplikaci, odkud jsou snadno přístupné.

Tyto funkce jsou dostupné všem členům věrnostního programu Avis Preferred nehledě na to, zda byla rezervace uskutečněna skrze aplikaci, webové stránky nebo telefon.

Poté, co byla aplikace úspěšně spuštěna v USA a Austrálii, se nových funkcí aplikace dočkají zákazníci v Evropě, včetně Česka, Německa, Rakouska a Švýcarska. Ještě rychlejší a efektivnější služby dostanou zákazníci na klíčových mezinárodních lokacích, jako je londýnské letiště Heathrow, pařížské Orly a letiště Mnichov. Tyto služby budou dostupné na mnoha dalších mezinárodních trzích, např. ve Francii, Spojeném království a Norsku.

Mark Servodidio, mezinárodní prezident společnosti Avis Budget Group, řekl: „Když jsme aplikaci Avis spustili, naším cílem bylo zjednodušit proces pronájmu a poskytnout našim zákazníkům nejnovější nástroje, které splňují jejich potřeby a očekávání. Naše neustálé investice do vývoje nových funkcí online aplikace jsou důkazem toho, že Avis Budget Group rozumí svým zákazníkům a dává jim kompletní kontrolu nad procesem pronájmu - od rezervace vozidla po jeho navrácení. Nejen, že jsme tím odstranili stres, nýbrž také čekání v půjčovně, to vše abychom poskytli ještě lepší a rychlejší služby.“

Rozšíření funkcí je dalším krokem Avis Budget Group vstříc budoucnosti mobility, ve které je cestovní průmysl postupně čím dál tím více online, integrovaný a dostupný na vyžádání. Aby společnost spustila revoluci pronájmu automobilů, zahájila Avis Budget Group ambiciózní proces digitalizace a za cíl si stanovila zpřístupnit online globální flotilu do roku 2020.

Teprve v lednu 2019 společnost Avis Budget Group oznámila rozšíření spolupráce se společností Continental. V rámci této kooperace rozšířil Avis Budget Group flotilu online dostupných vozidel tím, že 50,000 automobilů vybavil technologií Key as a Service, z nichž 25,000 operuje v Evropě. Pokročilá technologie Key as a Service (KaaS) umožňuje vzájemnou datovou komunikaci mezi vozidlem, cloudovým systémem Avis Budget Group a aplikací Avis.
Pokročilé funkce aplikace jsou dostupné členům věrnostního programu Avis Preferred na vybraných stanicích a jsou optimalizované pro operační systémy iOS a Android. Zákazníci, kteří se chtějí stát členy Avis Preferred programu, se mohou zdarma a snadno zaregistrovat skrze aplikaci nebo online – potřebují pouze platný řidičský průkaz a kreditní kartu. Jakmile je registrace kompletní, bude jim přiřazeno zákaznické číslo. Pokud již jste členy programu Avis Preferred, můžete aktivovat nové funkce aktualizací aplikace a přijmutím nových podmínek pronájmu.

Pro více informací o Avis aplikaci navštivte stránky: www.avis.cz/naše-služby/mobilní-aplikace 

O společnosti Avis
Avis Car Rental provozuje jednu ze světově nejznámějších značek autopůjčoven s přibližně 5 500 místy v přibližně 170 zemích. Avis má dlouhou historii inovací v automobilovém průmyslu a je jednou z nejlepších značek pro loajalitu zákazníků na světě. Společnost Avis je vlastněna skupinou Avis Budget Group, Inc. (NASDAQ: CAR), která provozuje a licencuje značku po celém světě. Pro více informací navštivte www.avis.cz.

O Avis Preferred
Kdokoli se může připojit k Avis Preferred rychle a snadno, ať už prostřednictvím aplikace nebo online – stačí jen řidičský průkaz a platební karta. Jakmile je registrace dokončena, zákazník okamžitě obdrží jedinečné zákaznické číslo. Stávajícím členům Avis Preferred stačí aktualizovat svou aplikaci a přijmout nové Avis Preferred podmínky.

(tz)

Slovo ke dni

  • Roboti zatím nepomohou

    Politici přišli se skvělým nápadem zkrátit lidem pracovní dobu. Čekali, že jim to přinese tolik potřebné volební preference a nic je to nebude stát. Jenže narazili na nepochopení. Jen 18 procent firem na tento návrh odpovědělo, že jim nevadí. Ostatním by to v době, kdy sehnat další zaměstnance na pacovním trhu je téměř nemožné, přineslo větší či menší problém. Zvýšením produktivity práce by to řešit nešlo, roboti připravení zaskočit za lidský faktor rovněž nejsou k dispozici. A samotní pracovníci rovněž nejsou nadšeni z toho, že by se jim zkrátila mzda. Zdá se, že Česká republika ještě není na 35 hodinový týden připravena. Jedině, že by navrhovatelé přišli s nějakým převratným nápadem, o němž by dokázali společnost přesvědčit. Nechme se překvapit.

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Březen 2019

INZERCE

Partneři

Generální partner:

logo gc 2018

Vyšlo u nás

Hlavní partneři:

TOSlogo 172 

 

Partneři plus:

logo KOBtsoft   EON EG 2017 107 icom
         

Partneři:

logo-grada3  ca2 logo-dtocz

Duševní vlastnictví

Pro lepší budoucnost České republiky: připravena je inovační strategie na období 2019–2030 19. únor 2019

Ekonomika České republiky a v rámci toho šance na jistoty života od vzdělanostní úrovně až po příležitost k důstojnému stáří by se měla rozvíjet strmějším tempem, pokud se máme dostat mezi několik nejvyspělejších zemí starého kontinentu. Hledají se cesty, jak umocnit potenciál lidského kapitálu, jak s ním hospodařit, aby se zúročily například možnosti podnikání, vědy, výzkumu, jak vnímat a podpořit inovační aktivity napříč obory, a tak, aby technologické ambice, které historie nazve další revolucí, pozvedly v konečném důsledku životní úroveň lidí zase o stupeň výše. Na vládní úrovni je připravena nová strategie.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy svaz obchodu103 logo-kzps acto cma_web_iprosperita Sacm Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 cps vetsi 300 cps vetsi 300

INZERCE