INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 23. rokem

Screenshot 2021 11 12 aSberbank letos 12. listopadu slaví 120 let od založení. Vznikla na základě dekretu cara Mikuláše I. v Petrohradu roku 1841. Nyní patří k největším a dynamicky se rozvíjejícím bankovním skupinám na světě. Česká republika je pro skupinu Sberbank klíčovým trhem v Evropě. Pro své klienty letos Sberbank CZ připravila několik odměn.

Všichni klienti, kteří se v den narozenin otevřou nový účet, získají „narozeninový“ dárek 180 Kč. Stávající klienti, aktivně využívající aplikaci M-Token na ověřování transakcí přes elektronické bankovnictví soutěží o nové mobily Samsung. Zaměstnanci banky navíc ve spolupráci s ČSOP zasadí 180 ovocných stromů starých odrůd, které pomáhají vracet zpět do krajiny.

„Významné narozeniny jsme se rozhodli oslavit především s klienty, protože právě díky jejich důvěře a loajalitě banka dosáhla tohoto výročí a stala se jednou z největších a dynamicky se rozvíjejících bankovních skupin, navíc ve světě oceňovaná za mimořádný digitální rozvoj a inovace,“ vysvětluje Jan Hainz, Head of Marketing and Communication, Sberbank CZ.

Všem novým klientům banky, kteří si v den narozenin 12. listopadu otevřou na kterékoli pobočce banky nový FÉR účet PLUS nebo EXTRA nebo Firemní FÉR účet PLUS nebo EXTRA a požádají o vydání debetní platební karty, načte banka „narozeninový“ dárek 180 Kč. Navíc klienti získají každý rok odměnu 1234 Kč za aktivní využívání svého účtu.

Pro stávající klienty vypisuje Sberbank CZ listopadovou soutěž o mobilní telefony Samsung A52s. Do soutěže bude zařazen každý klient, který má staženou aplikaci M-Token a aktivně jí používá. A proč Samsung? Protože zároveň chceme propagovat mobilní platby přes Google Pay, vysvětluje Jan Hainz.

V rámci dlouhodobé spolupráce s Českým svazem ochránců přírody letos zasadí zaměstnanci Sberbank 180 ovocných stromů starých odrůd, které pomáhají vracet zpět do krajiny České republiky.

Původ banky odkazuje na ruskou spořitelnu, založenou na základě dekretu cara Mikuláše I. v Petrohradě 12. listopadu roku 1841. Dnes skupina Sberbank patří mezi největší a dynamicky se rozvíjející bankovní skupiny na světě. Má přes 102 milionů klientů, přes 14 200 poboček a 276 tisíc zaměstnanců. Sberbank Rusko je jednou z nejvyspělejších bank, nedávno byla časopisem Global Finance oceněna jako nejlepší digitální banka pro individuální i firemní klientelu. Sberbank CZ představuje pro skupinu jeden z klíčových trhů v Evropě,

Sberbank CZ, a.s.

Sberbank CZ se svými finančními produkty a službami zaměřuje na retailové klienty, malé a střední firmy a velké společnosti. Její základní hodnotou je co nejvyšší spokojenost klientů. Zakládá si na férovém přístupu a vstřícných službách. V rámci firemního bankovnictví má Sberbank CZ vedle nabídky běžných bankovních produktů silnou pozici v oblasti devizových operací, strukturovaného a exportního financování. Na českém trhu působí Sberbank CZ od roku 1993, od 1. ledna 1997 jako samostatná akciová společnost. Jejím majoritním vlastníkem je Sberbank Europe AG se sídlem ve Vídni.

(tz)

Slovo ke dni

  • Vláda chce znovu znárodňovat

    Mimořádná situace žádá mimořádné činy. Bezprecedentní zdražování základních životních potřeb a růst výrobních nákladů nemůže zůstat bez pozornosti a zásahu vládního kabinetu. Proslýchá se, že se chystá základní energetický tarif, jenž by snížil cenu elektřiny pro odběratele s nízkou spotřebou. K tomu by však stát potřeboval mít na dodavatele elektrického proudu potřebnou páku. Jenže největší z nich, polostátní ČEZ, má soukromé vlastníky, a tak si politici s ním nemohou dělat, co chtějí. Nabízí se tedy řešení na znárodnění společnosti, respektive na její rozdělení – na část v majetku státu a část privátní. Ano, je to řešení, i když přichází se zpožděním a jistě vyjde draho. Bude zřejmě třeba akcionáře vyplatit, a to v době, kdy jsou na burze akcie hodně vysoko. Nabízí se i otázka, zda bylo správné dát ze státních rukou také plynárenskou...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Květen 2022

Partneři

Hlavní partner:

TOSlogo 172 

 

Partneři plus:

oslavy 2022 razitko modre 2 copy eon eg logo short  
         

Partneři:

logo-grada3   ca2 logo-dtocz upv logo 56 dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

judr karabec ip mediace

Proč IP mediátor naslouchá stranám 10. květen 2022

V minulém příspěvku jsme se seznámili s první fází mediace, ve které se IP mediátor stranám představí, vysvětlí jim proces IP mediace a roli, kterou v rámci mediace zastává. Současně se také domluví se stranami na základních pravidlech, která budou při mediaci dodržovat.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 cps vetsi 300AVLOGOM3