INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 23. rokem

Screenshot 2021 11 12 aSberbank letos 12. listopadu slaví 120 let od založení. Vznikla na základě dekretu cara Mikuláše I. v Petrohradu roku 1841. Nyní patří k největším a dynamicky se rozvíjejícím bankovním skupinám na světě. Česká republika je pro skupinu Sberbank klíčovým trhem v Evropě. Pro své klienty letos Sberbank CZ připravila několik odměn.

Všichni klienti, kteří se v den narozenin otevřou nový účet, získají „narozeninový“ dárek 180 Kč. Stávající klienti, aktivně využívající aplikaci M-Token na ověřování transakcí přes elektronické bankovnictví soutěží o nové mobily Samsung. Zaměstnanci banky navíc ve spolupráci s ČSOP zasadí 180 ovocných stromů starých odrůd, které pomáhají vracet zpět do krajiny.

„Významné narozeniny jsme se rozhodli oslavit především s klienty, protože právě díky jejich důvěře a loajalitě banka dosáhla tohoto výročí a stala se jednou z největších a dynamicky se rozvíjejících bankovních skupin, navíc ve světě oceňovaná za mimořádný digitální rozvoj a inovace,“ vysvětluje Jan Hainz, Head of Marketing and Communication, Sberbank CZ.

Všem novým klientům banky, kteří si v den narozenin 12. listopadu otevřou na kterékoli pobočce banky nový FÉR účet PLUS nebo EXTRA nebo Firemní FÉR účet PLUS nebo EXTRA a požádají o vydání debetní platební karty, načte banka „narozeninový“ dárek 180 Kč. Navíc klienti získají každý rok odměnu 1234 Kč za aktivní využívání svého účtu.

Pro stávající klienty vypisuje Sberbank CZ listopadovou soutěž o mobilní telefony Samsung A52s. Do soutěže bude zařazen každý klient, který má staženou aplikaci M-Token a aktivně jí používá. A proč Samsung? Protože zároveň chceme propagovat mobilní platby přes Google Pay, vysvětluje Jan Hainz.

V rámci dlouhodobé spolupráce s Českým svazem ochránců přírody letos zasadí zaměstnanci Sberbank 180 ovocných stromů starých odrůd, které pomáhají vracet zpět do krajiny České republiky.

Původ banky odkazuje na ruskou spořitelnu, založenou na základě dekretu cara Mikuláše I. v Petrohradě 12. listopadu roku 1841. Dnes skupina Sberbank patří mezi největší a dynamicky se rozvíjející bankovní skupiny na světě. Má přes 102 milionů klientů, přes 14 200 poboček a 276 tisíc zaměstnanců. Sberbank Rusko je jednou z nejvyspělejších bank, nedávno byla časopisem Global Finance oceněna jako nejlepší digitální banka pro individuální i firemní klientelu. Sberbank CZ představuje pro skupinu jeden z klíčových trhů v Evropě,

Sberbank CZ, a.s.

Sberbank CZ se svými finančními produkty a službami zaměřuje na retailové klienty, malé a střední firmy a velké společnosti. Její základní hodnotou je co nejvyšší spokojenost klientů. Zakládá si na férovém přístupu a vstřícných službách. V rámci firemního bankovnictví má Sberbank CZ vedle nabídky běžných bankovních produktů silnou pozici v oblasti devizových operací, strukturovaného a exportního financování. Na českém trhu působí Sberbank CZ od roku 1993, od 1. ledna 1997 jako samostatná akciová společnost. Jejím majoritním vlastníkem je Sberbank Europe AG se sídlem ve Vídni.

(tz)

Slovo ke dni

  • Zima s otazníkem

    Dříve trápilo vlekaře jen počasí. Teď jsou na tom hůř. Musí se navíc vyrovnat s omezeními v souvislosti s nepříznivou epidemickou situací. Zatímco podnikatelé musí plánovat a rozhodovat se s předstihem, totéž i hosté horských chat a milovníci zimních sportů, vláda vydává rozhodnutí ze dne na den a šmahem ruší předešlé sliby. Nikdo teď neví, zda vůbec dovolí lidem odjet do Krkonoš, Orlických hor, na Šumavu, do Jeseníků, Beskyd… a trávit tam společně vánoční svátky. Za takových podmínek, kdy vzniká mnoho neznámých a ubývá jistot, se vlastně ani úspěšně podnikat nedá. Avšak kdo odepíše celou zimní sezonu, odepíše značné investice, ten už se té další nemusí dožít. Co za této složité situace lidem poradit? Mít v rozhodování šťastnou ruku, nepropadat panice a věřit, že na to nejhorší nedojde.

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Listopad 2021

Partneři

Hlavní partner:

TOSlogo 172 

 

Partneři plus:

eon eg logo short  
         

Partneři:

logo-grada3   ca2 logo-dtocz upv logo 56 dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

karabec 1 kopie

Porušování práv k duševnímu vlastnictví a IP mediace 19. listopad 2021

Úřad Evropské unie pro duševní vlastnictví (EUIPO) v roce 2019 zveřejnil na svých webových stránkách studii, kterou provedl ve spolupráci s Evropským patentovým úřadem (EPO), a mimo jiné konstatoval, že vzhledem k vysoké hodnotě práv duševního vlastnictví představuje jejich porušování velmi lukrativní trestnou činnost, která má za následek značné náklady pro vlastníky práv a hospodářství obecně. 

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy svaz obchodu103 logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 cps vetsi 300AVLOGOM3