INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 21. rokem

Za poslední rok si sáhli na život tři čeští fotbalisté, kteří hráli nejvyšší ligu. Okřídlené přísloví, že tužení těla prospívá našemu zdravotnímu stavu, jistě nevzniklo pro nic za nic. Už staří Řekové hlásali zásadu: V zdravém těle zdravý duch. Jenže nic se nemá přehánět. A vrcholový sport v dnešní době, je všechno možné jen ne zdraví prospěšný. Stále častěji se dozvídáme o infarktech třicetiletých hráčů kopané, o neléčených zranění mnohých tenistů, o depresích zdánlivě „úspěšných“ reprezentantů. Bohužel vždy, když se dává přednost velkým penězům a politickým zájmům, jdou ostatní věci, a zdraví především, stranou. Pokud se vrcholový sport nezmění, budeme o tragediích mladých sportovců, včetně sebevražd, číst stále častěji.

Pavel Kačer

Slovo ke dni

  • Vraťme život krajině!

    Česká společnost ornitologická a Českomoravská myslivecká jednota předaly ministru zemědělství petici Vraťme život krajině s 55 tisíci podpisy. Upozorňují, že naše krajina trpí intenzívním hospodařením a nevhodnými zásahy. Indikátorem toho, že něco děláme špatně, je velký úbytek ptactva a také hmyzu. Není pochyb, že bez moderního zemědělství bychom neuživili přes 10 milionů obyvatel. Na druhou stranu si pěstitelé a chovatelé musí sáhnout do svědomí a říci, kdy si svou úlohu zjednodušují a kdy volí snadnější postup na úkor ochrany přírody. Kompromis bude stát hodně úsilí, možná i trochu peněz, ale je nevyhnutelný. Nikdo nemůže žít a dlouhodobě hospodařit na mrtvé půdě, v pusté krajině, v umělém prostředí.

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Prosinec 2019

INZERCE

Partneři

Generální partner:

logo gc 2018

Vyšlo u nás

Hlavní partneři:

TOSlogo 172 

 

Partneři plus:

logo KOBtsoft   EON EG 2017 107 icom
         

Partneři:

logo-grada3  ca2 logo-dtocz

Duševní vlastnictví

upv logo

Sto let pro ochranu nejlepších nápadů 15. říjen 2019

Sté výročí zřízení tehdejšího Patentního úřadu v Praze je příležitostí připomenout si nejen významná, ale i obtížná období oboru průmyslové vlastnictví i činnosti Úřadu průmyslového vlastnictví (ÚPV).

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy svaz obchodu103 logo-kzps acto cma_web_iprosperita Sacm Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 cps vetsi 300 cps vetsi 300AVLOGOM3

INZERCE