INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 24. rokem
SSDV200_straight_top_256GB_hrKingston Digital Europe Ltd, dceřiná společnost Kingston Technology Company Inc., největšího nezávislého výrobce paměťových produktů na světě, oznámila novou generaci základní řady cenově výhodných disků SSDNow V. Disk Kingston SSDNow V200 přináší výkon za dobrou cenu pro uživatele, kteří chtějí s malými náklady zrychlit svůj stávající počítač a prodloužit tak jeho životnost.

Nový disk Kingston SSDNow V200 s rozhraním SATA Rev 3.0 (6Gb/s) je téměř dvakrát rychlejší než předchozí model SSDNow V100 SSD* (viz srovnání níže). Je také téměř o 20 procent levnější, než byl jeho předchůdce SSDNow V100, čímž dosahuje jednoho z nejlepších poměrů ceny a výkonu na trhu1. S vyšším výkonem a nižší cenou je tento výhodný disk SSDNow V200 skvělou volbou pro ekonomicky uvažující uživatele, kteří chtějí poprvé vyzkoušet upgrade z klasického pevného disku na SSD.

Disk SSDNow V200 je k dispozici s kapacitou 64GB, 128GB a 256GB buď jako samostatný disk, nebo v sadě pro upgrade, díky níž je instalace velmi jednoduchá. Sada pro desktop obsahuje SSD, klonovací software, DVD s návodným video průvodcem instalací, kabely (SATA a napájení) a 3,5" rámeček pro upevnění se šroubky. Sada pro notebook obsahuje SSD, DVD s návodným video průvodcem instalací, klonovací software a 2.5″, USB kabel a externí pouzdro pro snadný transfer OS a dat z HDD na SSD během klonování.

Kingston® SSD má záruku 3 roky a nepřetržitou technickou podporu. Více informací najdete na www.kingston.com/europe

Srovnání disků Kingston SSD Now V100 a V200

* Výsledky testování na benchmarku AS SSD disku SSDNow V200 128GB (257) ve srovnání s diskem V100 128GB (144). Testovací platforma: základní deska Intel® D67BG; Intel 2500K CPU; Kingston ValueRAM® 4GB DDR3 1333MHz; grafická karta EVGA GTX550TI; Windows® 7 Ultimate 64-bit s nejnovějšími ovladači a aktualizacemi

1 Cenové srovnání se samostatným diskem 128GB SSDNow V100 v době jeho uvedení na trh v listopadu 2010.

Další informace lze získat na internetové adrese www.kingston.com/europe.

(tz)

Slovo ke dni

  • Zima za námi, plynu je dost

    Před začátkem zimní topné sezóny si podniky ani drobní spotřebitelé nebyli jisti, jak vystačí se zásobami paliv. Teď už to máme za sebou a ministerstvo průmyslu a obchodu s úlevou konstatuje, že jsme obstáli na výbornou. I když zásobování, zvláště plynu z tradičních zdrojů, bylo přerušeno, nic dramatického se nestalo. Není pochyb o tom, že hlavní roli sehrál odpovědný přístup velkých i malých odběratelů, kteří vystačili s tím, co bylo k dispozici. Vcelku logicky tomu napomohly i výrazně vyšší ceny energií a také technologie efektivněji využívající každou kilowatthodinu. Nicméně šetrné nakládání se zdroji musí pokračovat během celého roku, protože levně už nikdo nenakoupí a nadbytek zdrojů zřejmě už navždy patří minulosti. Potvrdilo se tak staré české přísloví, že nouze naučila Dalibora housti. Ku prospěchu nás všech.

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Březen 2023

INZERCE

Partneři

Hlavní partner:

TOSlogo 172 

 

Partneři plus:

oslavy 2022 razitko modre 2 copy  
         

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

karabec 4

O společensky užitečné činnosti v oblasti ochrany duševního vlastnictví 6. prosinec 2022

Povědomí o duševním vlastnictví, jeho významu v podnikání i celé ekonomice země, nutnosti je chránit a odpovídajícím způsobem usilovat o výhody, které nabízí, to jsou témata, která ne vždy rezonují ve strategiích firem či organizací. Je to škoda. Proto nejen Úřad průmyslového vlastnictví, ale také například IP mediační centrum Praha, zapsaný ústav, vyvíjí množství aktivit na podporu správného chápání nehmotného majetku a péče o něj. Hovořila jsem o tom s JUDr. Davidem Karabcem, MPA, LL.M., ředitelem centra a špičkovým odborníkem v tomto směru:

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 cps vetsi 300AVLOGOM3