INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 26. rokem
SSDV200_straight_top_256GB_hrKingston Digital Europe Ltd, dceřiná společnost Kingston Technology Company Inc., největšího nezávislého výrobce paměťových produktů na světě, oznámila novou generaci základní řady cenově výhodných disků SSDNow V. Disk Kingston SSDNow V200 přináší výkon za dobrou cenu pro uživatele, kteří chtějí s malými náklady zrychlit svůj stávající počítač a prodloužit tak jeho životnost.

Nový disk Kingston SSDNow V200 s rozhraním SATA Rev 3.0 (6Gb/s) je téměř dvakrát rychlejší než předchozí model SSDNow V100 SSD* (viz srovnání níže). Je také téměř o 20 procent levnější, než byl jeho předchůdce SSDNow V100, čímž dosahuje jednoho z nejlepších poměrů ceny a výkonu na trhu1. S vyšším výkonem a nižší cenou je tento výhodný disk SSDNow V200 skvělou volbou pro ekonomicky uvažující uživatele, kteří chtějí poprvé vyzkoušet upgrade z klasického pevného disku na SSD.

Disk SSDNow V200 je k dispozici s kapacitou 64GB, 128GB a 256GB buď jako samostatný disk, nebo v sadě pro upgrade, díky níž je instalace velmi jednoduchá. Sada pro desktop obsahuje SSD, klonovací software, DVD s návodným video průvodcem instalací, kabely (SATA a napájení) a 3,5" rámeček pro upevnění se šroubky. Sada pro notebook obsahuje SSD, DVD s návodným video průvodcem instalací, klonovací software a 2.5″, USB kabel a externí pouzdro pro snadný transfer OS a dat z HDD na SSD během klonování.

Kingston® SSD má záruku 3 roky a nepřetržitou technickou podporu. Více informací najdete na www.kingston.com/europe

Srovnání disků Kingston SSD Now V100 a V200

* Výsledky testování na benchmarku AS SSD disku SSDNow V200 128GB (257) ve srovnání s diskem V100 128GB (144). Testovací platforma: základní deska Intel® D67BG; Intel 2500K CPU; Kingston ValueRAM® 4GB DDR3 1333MHz; grafická karta EVGA GTX550TI; Windows® 7 Ultimate 64-bit s nejnovějšími ovladači a aktualizacemi

1 Cenové srovnání se samostatným diskem 128GB SSDNow V100 v době jeho uvedení na trh v listopadu 2010.

Další informace lze získat na internetové adrese www.kingston.com/europe.

(tz)

Slovo ke dni

  • Obrat k přirozené stravě nebo zdravému selskému rozumu?

    Není to tak dávno, co vyšla souhrnná zpráva pod hlavičkou OSN upozorňující na nebezpečí vysoce zpracovaných potravin. A čím že jsou nebezpečné? Mají souvislost s výskytem a rozvojem některých chorob včetně těch obávaných civilizačních a duševních. O posledně jmenovaných se dokonce hovoří čím dál častěji jako o epidemii. Není se co divit. Evoluce člověku trvala léta. Jak by mohlo být lidské zažívání zvyklé na látky nebo technologické zpracování surovin, které není starší než století? Zažili jsme boom ztužených tuků, tuků na smažení, průmyslových cukrovinek obohacených o kukuřičný sirup, glukózovo-fruktózový sirup, modifikované škroby, emulgátory, sladidla, přídavky mléčných bílkovin, hrachového proteinu…Ve výčtu by se dalo pokračovat. Otázka tedy zní, když je možné restrikcemi potírat kde co, nebylo by nasnadě také něco zvýhodnit? Třeba...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Duben 2024

INZERCE

Partneři

Hlavní partneři:

TOSlogo 172 JPF

 

Partner plus:

  
         

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

foto upv

Ochrana průmyslových vzorů 19. leden 2024

Anglické slovo design je odvozeno z latinského de-signare, označit, vyznačit. Postupně dostalo také významy „navrhnout“ či „návrh“. Od poloviny 20. století, kdy se začal klást větší důraz na vzhled výrobků a na reklamu, se rozšířilo do mnoha jazyků, včetně češtiny, v užším významu „výtvarného návrhu užitkových předmětů“.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 AVLOGOM3