INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 23. rokem

HONOR Intelligent Manufacturing Industrial Park 02V Číně byl představen nový vysoce automatizovaný průmyslový park HONOR Intelligent Manufacturing Industrial Park. Ten se bude zabývat certifikovanou kontrolou kvality, výrobou vlajkových lodí značky, řemeslnou prací, technologickými inovacemi a vývojem výrobních kapacit s umělou inteligencí.

Závod dokáže produkovat jeden chytrý telefon každých 28,5 sekund, a přitom garantovat nejpřísnější standard spolehlivosti i kvality. Zároveň se jedná o první výrobní závod, který HONOR financoval zcela samostatně. Díky nejnovějším inovacím, kontrole kvality a globálním partnerům je HONOR přesvědčen, že nové výrobní zařízení výrazně podpoří cíl nabídnout prémiové produkty všem zákaznickým třídám po celém světě.

„Se značkou HONOR nadále pokračujeme v naší cestě stát se přední globální technologickou značkou. S radostí proto oznamujeme otevření našeho nového výrobního závodu, který bude nedílnou součástí pro rozšíření naší řady prémiových produktů nejvyšší kvality. Jako poskytovatel prémiových technologických zařízení jsme schopni zajistit maximální standard spolehlivosti i kvality, která je pro nás prvořadá,“ uvedl George Zhao, generální ředitel společnosti HONOR Device Co. Ltd.

End-to-end kontrola kvality díky pokročilé automatizaci a inteligentním řešením

thumb HONOR Intelligent Manufacturing Industrial Park 01Automatizace výroby výrazně redukuje chyby, odchylky a vady a zvyšuje tak konzistenci kvality. Průmyslový park společnosti HONOR je vybavený špičkovou technologií, která zajišťuje vysoce přesnou automatizovanou výrobu. Jedná se např. o automatizovaný montážní stroj pro instalaci 89° zakřiveného displeje, který dosahuje přesnost montáže až 75 mikronů (přibližně průměr vlasu). Nebo zařízení pro automatickou montáž baterií, které využívá vysoce přesnou optickou detekci. Ta rozezná cizí tělesa až do velikosti 40 mikronů a monitoruje tlak v reálném čase, čímž zajišťuje bezpečnost vyrobených baterií a snižuje bezpečnostní rizika způsobená manuální prací. Celkově je výrobní linka ze 75 % plně automatizovaná a více jak 40 % si HONOR vyvinul vlastním výzkumným a vývojovým týmem. Automatizovaná výrobní linka HONOR dokáže produkovat jeden chytrý telefon za každých 28,5 sekund (doba cyklu) a garantovat nejpřísnější standard spolehlivosti i kvality.

Kontrola kvality probíhá od zahájení výroby až po testovací fáze, které podrobně monitorují jednotlivé procesy montážní linky. Když je zjištěna anomálie, spustí se výstraha a následuje včasná náprava. Zatímco běžnou průmyslovou praxí je oddělená montáž a testování, HONOR vše provádí souběžně a zabraňuje tak stárnutí produktu. Tento proces se skládá z více jak 150 predikčních testů, které rychle odhalují anomálie a minimalizují dobu nápravy i testování.

Pro výrobu a testování produktů v reálném čase je nezbytný inteligentní výběr a rychlé dodání náhradních komponentů. HONOR proto využívá koncept tzv. „výrobního supermarketu", který zajišťuje plynulý systém distribuce materiálu. Vybraný komponent následně převáží automatizovaně naváděná vozidla (AGV) do výrobní stanice a jakmile je výroba včetně testování dokončena a produkty jsou zabalené, inteligentní plánovací systém AGV je automaticky vyzvedne.

Výroba prémiových produktů jde nad rámec průmyslových standardů

Po důkladném přezkoumání průmyslových a certifikačních standardů vytvořil HONOR vlastní standardy kvality, které splňují mezinárodní opatření po celém světě. HONOR tak má více jak 600 standardů kvality, které pokrývají design, vývoj, materiály, výrobu a uživatelskou zkušenost.

Průmyslový park HONOR Intelligent Manufacturing má také špičkové laboratoře, které se zabývají spolehlivostí, regulacemi a ochranou životního prostředí. Tato kombinace laboratoří pokrývá jak kontrolu materiálu, tak i produktu. Park provádí téměř 200 přísných testů všech vstupních materiálů před výrobou a následně také desítky testů finálních produktů po výrobě. Rozsah a frekvence kontrol přesahují obvyklé průmyslové postupy, aby produkty HONOR splňovaly nejpřísnější kritéria kvality a spolehlivosti, které si značka stanovila.

Neustálé zlepšování řemeslné zručnosti

thumb HONOR Intelligent Manufacturing Industrial ParkZajištění vysoké kvality vyžaduje neustálé vylepšování produktu společně s perfektně vyškolenými a odhodlanými zaměstnanci. HONOR proto zaměstnancům pravidelně poskytuje komplexní školení a zároveň dlouhodobě buduje firemní kulturu, která vysoké standardy podporuje. Za své tak přijal motto „kvalita především a zkušenost vítězí“ ve všech oblastech a oborech.

HONOR rovněž vybudoval rozsáhlý tým inspektorů kvality, kteří mají za cíl zastupovat zákazníky a připravený produkt proto ještě rozbalit a finálně zkontrolovat. Finální audit provádí HONOR jak namátkově, tak na základě přesného systému vzorkování. Ten rozezná produkty s potenciálním nedostatkem, které automaticky uzamkne a přiřadí k důkladné kontrole inspektorovi kvality HONOR. Ti mají velmi přísná kritéria s nulovou tolerancí, aby zákazník dostal vždy perfektní produkt.

Výrobní park bude zároveň sloužit jako inkubátor pro další generaci výrobních kapacit, která bude reprezentovat schopnost značky HONOR dodávat produkty nejvyšší kvality a řemeslného zpracování. Na základě tohoto nasazení HONOR rovněž doufá, že přispěje k pokroku v celém odvětví a vytvoří konzistentní, vysoce kvalitní produkty, se kterými bude zákazník vždy maximálně spokojený.

(tz)

Slovo ke dni

  • Vláda chce znovu znárodňovat

    Mimořádná situace žádá mimořádné činy. Bezprecedentní zdražování základních životních potřeb a růst výrobních nákladů nemůže zůstat bez pozornosti a zásahu vládního kabinetu. Proslýchá se, že se chystá základní energetický tarif, jenž by snížil cenu elektřiny pro odběratele s nízkou spotřebou. K tomu by však stát potřeboval mít na dodavatele elektrického proudu potřebnou páku. Jenže největší z nich, polostátní ČEZ, má soukromé vlastníky, a tak si politici s ním nemohou dělat, co chtějí. Nabízí se tedy řešení na znárodnění společnosti, respektive na její rozdělení – na část v majetku státu a část privátní. Ano, je to řešení, i když přichází se zpožděním a jistě vyjde draho. Bude zřejmě třeba akcionáře vyplatit, a to v době, kdy jsou na burze akcie hodně vysoko. Nabízí se i otázka, zda bylo správné dát ze státních rukou také plynárenskou...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Květen 2022

Partneři

Hlavní partner:

TOSlogo 172 

 

Partneři plus:

oslavy 2022 razitko modre 2 copy eon eg logo short  
         

Partneři:

logo-grada3   ca2 logo-dtocz upv logo 56 dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

judr karabec ip mediace

Proč IP mediátor naslouchá stranám 10. květen 2022

V minulém příspěvku jsme se seznámili s první fází mediace, ve které se IP mediátor stranám představí, vysvětlí jim proces IP mediace a roli, kterou v rámci mediace zastává. Současně se také domluví se stranami na základních pravidlech, která budou při mediaci dodržovat.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 cps vetsi 300AVLOGOM3