INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 23. rokem

HONOR Intelligent Manufacturing Industrial Park 02V Číně byl představen nový vysoce automatizovaný průmyslový park HONOR Intelligent Manufacturing Industrial Park. Ten se bude zabývat certifikovanou kontrolou kvality, výrobou vlajkových lodí značky, řemeslnou prací, technologickými inovacemi a vývojem výrobních kapacit s umělou inteligencí.

Závod dokáže produkovat jeden chytrý telefon každých 28,5 sekund, a přitom garantovat nejpřísnější standard spolehlivosti i kvality. Zároveň se jedná o první výrobní závod, který HONOR financoval zcela samostatně. Díky nejnovějším inovacím, kontrole kvality a globálním partnerům je HONOR přesvědčen, že nové výrobní zařízení výrazně podpoří cíl nabídnout prémiové produkty všem zákaznickým třídám po celém světě.

„Se značkou HONOR nadále pokračujeme v naší cestě stát se přední globální technologickou značkou. S radostí proto oznamujeme otevření našeho nového výrobního závodu, který bude nedílnou součástí pro rozšíření naší řady prémiových produktů nejvyšší kvality. Jako poskytovatel prémiových technologických zařízení jsme schopni zajistit maximální standard spolehlivosti i kvality, která je pro nás prvořadá,“ uvedl George Zhao, generální ředitel společnosti HONOR Device Co. Ltd.

End-to-end kontrola kvality díky pokročilé automatizaci a inteligentním řešením

thumb HONOR Intelligent Manufacturing Industrial Park 01Automatizace výroby výrazně redukuje chyby, odchylky a vady a zvyšuje tak konzistenci kvality. Průmyslový park společnosti HONOR je vybavený špičkovou technologií, která zajišťuje vysoce přesnou automatizovanou výrobu. Jedná se např. o automatizovaný montážní stroj pro instalaci 89° zakřiveného displeje, který dosahuje přesnost montáže až 75 mikronů (přibližně průměr vlasu). Nebo zařízení pro automatickou montáž baterií, které využívá vysoce přesnou optickou detekci. Ta rozezná cizí tělesa až do velikosti 40 mikronů a monitoruje tlak v reálném čase, čímž zajišťuje bezpečnost vyrobených baterií a snižuje bezpečnostní rizika způsobená manuální prací. Celkově je výrobní linka ze 75 % plně automatizovaná a více jak 40 % si HONOR vyvinul vlastním výzkumným a vývojovým týmem. Automatizovaná výrobní linka HONOR dokáže produkovat jeden chytrý telefon za každých 28,5 sekund (doba cyklu) a garantovat nejpřísnější standard spolehlivosti i kvality.

Kontrola kvality probíhá od zahájení výroby až po testovací fáze, které podrobně monitorují jednotlivé procesy montážní linky. Když je zjištěna anomálie, spustí se výstraha a následuje včasná náprava. Zatímco běžnou průmyslovou praxí je oddělená montáž a testování, HONOR vše provádí souběžně a zabraňuje tak stárnutí produktu. Tento proces se skládá z více jak 150 predikčních testů, které rychle odhalují anomálie a minimalizují dobu nápravy i testování.

Pro výrobu a testování produktů v reálném čase je nezbytný inteligentní výběr a rychlé dodání náhradních komponentů. HONOR proto využívá koncept tzv. „výrobního supermarketu", který zajišťuje plynulý systém distribuce materiálu. Vybraný komponent následně převáží automatizovaně naváděná vozidla (AGV) do výrobní stanice a jakmile je výroba včetně testování dokončena a produkty jsou zabalené, inteligentní plánovací systém AGV je automaticky vyzvedne.

Výroba prémiových produktů jde nad rámec průmyslových standardů

Po důkladném přezkoumání průmyslových a certifikačních standardů vytvořil HONOR vlastní standardy kvality, které splňují mezinárodní opatření po celém světě. HONOR tak má více jak 600 standardů kvality, které pokrývají design, vývoj, materiály, výrobu a uživatelskou zkušenost.

Průmyslový park HONOR Intelligent Manufacturing má také špičkové laboratoře, které se zabývají spolehlivostí, regulacemi a ochranou životního prostředí. Tato kombinace laboratoří pokrývá jak kontrolu materiálu, tak i produktu. Park provádí téměř 200 přísných testů všech vstupních materiálů před výrobou a následně také desítky testů finálních produktů po výrobě. Rozsah a frekvence kontrol přesahují obvyklé průmyslové postupy, aby produkty HONOR splňovaly nejpřísnější kritéria kvality a spolehlivosti, které si značka stanovila.

Neustálé zlepšování řemeslné zručnosti

thumb HONOR Intelligent Manufacturing Industrial ParkZajištění vysoké kvality vyžaduje neustálé vylepšování produktu společně s perfektně vyškolenými a odhodlanými zaměstnanci. HONOR proto zaměstnancům pravidelně poskytuje komplexní školení a zároveň dlouhodobě buduje firemní kulturu, která vysoké standardy podporuje. Za své tak přijal motto „kvalita především a zkušenost vítězí“ ve všech oblastech a oborech.

HONOR rovněž vybudoval rozsáhlý tým inspektorů kvality, kteří mají za cíl zastupovat zákazníky a připravený produkt proto ještě rozbalit a finálně zkontrolovat. Finální audit provádí HONOR jak namátkově, tak na základě přesného systému vzorkování. Ten rozezná produkty s potenciálním nedostatkem, které automaticky uzamkne a přiřadí k důkladné kontrole inspektorovi kvality HONOR. Ti mají velmi přísná kritéria s nulovou tolerancí, aby zákazník dostal vždy perfektní produkt.

Výrobní park bude zároveň sloužit jako inkubátor pro další generaci výrobních kapacit, která bude reprezentovat schopnost značky HONOR dodávat produkty nejvyšší kvality a řemeslného zpracování. Na základě tohoto nasazení HONOR rovněž doufá, že přispěje k pokroku v celém odvětví a vytvoří konzistentní, vysoce kvalitní produkty, se kterými bude zákazník vždy maximálně spokojený.

(tz)

Slovo ke dni

  • Zima s otazníkem

    Dříve trápilo vlekaře jen počasí. Teď jsou na tom hůř. Musí se navíc vyrovnat s omezeními v souvislosti s nepříznivou epidemickou situací. Zatímco podnikatelé musí plánovat a rozhodovat se s předstihem, totéž i hosté horských chat a milovníci zimních sportů, vláda vydává rozhodnutí ze dne na den a šmahem ruší předešlé sliby. Nikdo teď neví, zda vůbec dovolí lidem odjet do Krkonoš, Orlických hor, na Šumavu, do Jeseníků, Beskyd… a trávit tam společně vánoční svátky. Za takových podmínek, kdy vzniká mnoho neznámých a ubývá jistot, se vlastně ani úspěšně podnikat nedá. Avšak kdo odepíše celou zimní sezonu, odepíše značné investice, ten už se té další nemusí dožít. Co za této složité situace lidem poradit? Mít v rozhodování šťastnou ruku, nepropadat panice a věřit, že na to nejhorší nedojde.

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Listopad 2021

Partneři

Hlavní partner:

TOSlogo 172 

 

Partneři plus:

eon eg logo short  
         

Partneři:

logo-grada3   ca2 logo-dtocz upv logo 56 dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

karabec 1 kopie

Porušování práv k duševnímu vlastnictví a IP mediace 19. listopad 2021

Úřad Evropské unie pro duševní vlastnictví (EUIPO) v roce 2019 zveřejnil na svých webových stránkách studii, kterou provedl ve spolupráci s Evropským patentovým úřadem (EPO), a mimo jiné konstatoval, že vzhledem k vysoké hodnotě práv duševního vlastnictví představuje jejich porušování velmi lukrativní trestnou činnost, která má za následek značné náklady pro vlastníky práv a hospodářství obecně. 

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy svaz obchodu103 logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 cps vetsi 300AVLOGOM3