INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 26. rokem
D-Link vykázal za rok 2011 celosvětový roční obrat přibližně 1,1 miliardy USD, což představuje nárůst o 3,1 procenta. V roce 2012 se bude tato společnost věnovat změnám na trhu IT, zejména pak integrovaným distribučním kanálům.

V reakci na změny chování spotřebitelů D-Link reorganizuje prodejní týmy v několika zemích a vytváří obchodní týmy zaměřené na více prodejních kanálů. Aktuálně se jedná o Německo, Rakousko a Švýcarsko. Z technologického hlediska se profesionální sféra bude zaměřovat na IP úložiště dat a soukromá sféra na digitální domácnost. V obou případech jsou v plánu produkty podporující cloud a také nové cloudové služby.

„Věříme, že flexibilita spolu s prezentací špičkových technologií a jejich implementace v našich produktech přispívá velkou měrou k úspěchu naší společnosti. Jsme proto optimističtí a předpovídáme na rok 2012 ještě vyšší růst prodeje, než v roce 2011," řekl Aleš Pícl, ředitel společnosti D-Link Česká republika, Slovensko a Bulharsko.

Progresivní síťová řešení pro firmy, digitální domácnosti a cloud

Z technického hlediska budou v roce 2012 stát v centru pozornosti IP úložiště dat. Trh B2B se zaměří na optimalizaci existujících úložných řešení přechodem z Direct Attached Storage (DAS) na NAS (Network Attached Storage) nebo SAN (Storage Area Network), a na virtualizaci či přemístění celého úložiště nebo jednotlivých zálohovacích aplikací do cloudu.

To se týká i soukromé sféry, kde je kladen důraz na velmi výkonné NAS systémy. Rozšíření stávající produktové řady o routery, přístupové body a kamery pro cloudové prostředí umožňuje společnosti D-Link nabídnout uživatelům flexibilní přístup k domácí síti a všem datům bez ohledu na použité koncové zařízení. Připraveny jsou také další cloudové služby prostřednictvím portálu mydlink a možnosti ukládání video streamů do cloudu.

Zvýšené využívání širokopásmového připojení vede také k větší distribuci video obsahu a používání sociálních mediálních platforem. Z toho budou vycházet i nové požadavky na oblast inteligentní domácnosti. D-Link tak klade důraz na technologie, jako jsou PowerLine a Gigabit Wi-Fi. Nárůst využívání šířky pásma, podpořený rozšířením vysokorychlostního připojení přes mobilní sítě (LTE, které se v ČR teprve testují), zvyšuje také poptávku po IPv6 službách a produktech.

Další oblastí zájmu je rychle rostoucí segment IP dohledu. Cílem společnosti D-Link je rozšíření firemních řešení, zejména v oblasti dohlížecích a monitorovacích video systémů. V plánu jsou také síťové videorekordéry, IP kamery, převodníky videa a snadno ovladatelný software pro práci s videem.

Pro více informací o společnosti D-Link, prosím, navštivte www.dlink.cz nebo www.facebook.com/dlinkcz.

O společnosti D-Link

D-Link je jedním z předních světových poskytovatelů síťové infrastruktury, který dodává inovativní, vysoce výkonné a intuitivní produkty pro podniky i spotřebitele. Již 26 let D-Link navrhuje, vyvíjí a vyrábí síťová a bezdrátová řešení, síťová úložiště dat a zařízení pro IP dohled, které získaly několik ocenění. D-Link nabízí své rozsáhlé řady síťových produktů pro organizace a spotřebitele, globální sítě partnerů a poskytovatele služeb. D-Link si uvědomuje význam přístupu, správy, zabezpečení, sdílení dat a tvorby digitálního obsahu. Je průkopníkem mnoha IP technologií dodávaných do plně integrovaných digitálních domácností a přináší cenné zkušenosti do podnikových sítí. Pro více informací navštivte www.dlink.cz a stránku na sociální síti Facebook www.facebook.cz/dlinkcz.

(tz)

Slovo ke dni

  • Obrat k přirozené stravě nebo zdravému selskému rozumu?

    Není to tak dávno, co vyšla souhrnná zpráva pod hlavičkou OSN upozorňující na nebezpečí vysoce zpracovaných potravin. A čím že jsou nebezpečné? Mají souvislost s výskytem a rozvojem některých chorob včetně těch obávaných civilizačních a duševních. O posledně jmenovaných se dokonce hovoří čím dál častěji jako o epidemii. Není se co divit. Evoluce člověku trvala léta. Jak by mohlo být lidské zažívání zvyklé na látky nebo technologické zpracování surovin, které není starší než století? Zažili jsme boom ztužených tuků, tuků na smažení, průmyslových cukrovinek obohacených o kukuřičný sirup, glukózovo-fruktózový sirup, modifikované škroby, emulgátory, sladidla, přídavky mléčných bílkovin, hrachového proteinu…Ve výčtu by se dalo pokračovat. Otázka tedy zní, když je možné restrikcemi potírat kde co, nebylo by nasnadě také něco zvýhodnit? Třeba...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Duben 2024

INZERCE

Partneři

Hlavní partneři:

TOSlogo 172 JPF

 

Partner plus:

  
         

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

foto upv

Ochrana průmyslových vzorů 19. leden 2024

Anglické slovo design je odvozeno z latinského de-signare, označit, vyznačit. Postupně dostalo také významy „navrhnout“ či „návrh“. Od poloviny 20. století, kdy se začal klást větší důraz na vzhled výrobků a na reklamu, se rozšířilo do mnoha jazyků, včetně češtiny, v užším významu „výtvarného návrhu užitkových předmětů“.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 AVLOGOM3