INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 26. rokem
CSOB_logoČSOB s příchodem jara podpoří své studentské konto a zároveň spouští novou speciální stránku na Facebooku (www.facebook.com/csobstudentskekonto). Banka hledá osm studentů (e-Ambasadorů), kteří umí na Facebooku a jsou tam „jako doma". Poskytne jim možnost vydělat si peníze pomocí atraktivní brigády, která bude spočívat ve zveřejňování zajímavých tipů na trávení volného času na zdi profilu studentského účtu. Na stránkách také poběží soutěž o digitální Album.

Kampaň byla spuštěna v pondělí 2. dubna a poběží až do konce května. V jejím průběhu ČSOB vybere osm e-Ambasadorů, kteří na zdi profilu studentského konta budou v průběhu roku zveřejňovat nejrůznější zajímavosti ze světa sportu, kultury, zábavy a další, pro mladé lidi atraktivní, témata. Současně bude probíhat také soutěž „Digitální Album" o 3 nejlepší fotoalba. Autoři těch nejlepších získají Apple iPod Touch a 11 označených tváří v každém albu Aple iPod Shuffle. Celkem tak bude oceněno 36 lidí.

„Většina středoškoláků se každodenně pohybuje na Facebooku, a proto jsme se rozhodli oslovit je právě touto cestou. Aktivnějším z nich navíc nabídneme možnost přivydělat si tím, co je baví, a to sdílením zajímavých příspěvků. Mladé lidi bychom také chtěli obeznámit s možnostmi a výhodami studentských účtů, které pro ně v nadcházejících letech budou potřebné," řekla Jana Opršalová, výkonná manažerka segmentu Platební komfort ČSOB.

ČSOB Studentské Konto Plus nabízí mladým lidem spoustu výhod. V rámci konta mají zdarma vedení účtu s elektronickými výpisy, mezinárodní platební kartu, kterou využijí jak při platbě v zahraniční, tak při nákupech na internetu, které jsou navíc zabezpečené technologií 3D Secure. Studentské konto je také možné ovládat přes internetové bankovnictví či smartbanking, a to 24 hodin denně. Studenti mohou využít také povolené přečerpání účtu. Do 21 let studentům k založení konta stačí pouze občanský průkaz, později platné potvrzení o studiu.

(tz)

Slovo ke dni

  • Obrat k přirozené stravě nebo zdravému selskému rozumu?

    Není to tak dávno, co vyšla souhrnná zpráva pod hlavičkou OSN upozorňující na nebezpečí vysoce zpracovaných potravin. A čím že jsou nebezpečné? Mají souvislost s výskytem a rozvojem některých chorob včetně těch obávaných civilizačních a duševních. O posledně jmenovaných se dokonce hovoří čím dál častěji jako o epidemii. Není se co divit. Evoluce člověku trvala léta. Jak by mohlo být lidské zažívání zvyklé na látky nebo technologické zpracování surovin, které není starší než století? Zažili jsme boom ztužených tuků, tuků na smažení, průmyslových cukrovinek obohacených o kukuřičný sirup, glukózovo-fruktózový sirup, modifikované škroby, emulgátory, sladidla, přídavky mléčných bílkovin, hrachového proteinu…Ve výčtu by se dalo pokračovat. Otázka tedy zní, když je možné restrikcemi potírat kde co, nebylo by nasnadě také něco zvýhodnit? Třeba...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Květen 2024

INZERCE

Partneři

Hlavní partneři:

TOSlogo 172 JPF

 

Partner plus:

  
         

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

foto upv

Ochrana průmyslových vzorů 19. leden 2024

Anglické slovo design je odvozeno z latinského de-signare, označit, vyznačit. Postupně dostalo také významy „navrhnout“ či „návrh“. Od poloviny 20. století, kdy se začal klást větší důraz na vzhled výrobků a na reklamu, se rozšířilo do mnoha jazyků, včetně češtiny, v užším významu „výtvarného návrhu užitkových předmětů“.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy kzps 2024 acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 AVLOGOM3