INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 24. rokem
eaton_logo_claim_rgbSoftware IPM od Eatonu při nevyhnutelném odstavení serverů automaticky synchronizuje virtuální počítače a iniciuje záložní pracoviště, tím zabrání ztrátě dat a zkrátí dobu výpadku energie.

Eaton Corporation, přední výrobce a distributor elektrotechnického zařízení, uvedla pro nové i stávající zákazníky novou verzi softwaru Intelligent Power Manager, který jako první získal certifikaci „VMware Ready". Nová verze je vybavena funkcemi navrženými pro lepší zotavení po výpadku napájení a pro dokonalejší migraci v rámci virtualizovaných prostředí VMware vCenter Site Recovery Manager. Pro uživatele VMware se tak tento program vyznačuje dokonalejším zabezpečením nepřerušeného provozu.

Intelligent_Power_Power_Manager_NAHLED

Pokud standardně vybavené virtualizované datové centrum ztratí napájení, musí technická obsluha ručně spustit konkrétní kroky procesu obnovy, často ve velké časové tísni. Nejnovější verze softwaru Eaton Intelligent Power Manager zlepšuje proces obnovení a významně zkracuje dobu reakce na takovouto situaci. Ztrátu napájení totiž okamžitě identifikuje a spustí v aplikaci VMware Site Recovery Manager proces obnovy a migrace po výpadku napájení. Aktualizovaná verze softwaru IPM zabezpečuje i automatickou synchronizaci virtuálních počítačů a inicializaci záložního pracoviště.

IPM_plug-in_into_vCenter_NAHLED

„Kontinuita provozu klíčových aplikací a zamezení ztrátě dat při výpadku napájení patří k nejvyšším prioritám datového centra. Těsnou spoluprací s platformou VMware vSphere jsme zahájili novou etapu softwaru pro správu a řízení napájení," vysvětlil Hervé Tardy, vicepresident & general manager Power QualityDivision.

„Když firmy spojí funkce správy napájení s IT virtualizační platformou, pak mohou při výpadku napájení určit, jak a kam přesunout své klíčové aplikace, a to tak, aby zůstaly v chodu, a rovněž aby provoz firmy zůstal nepřerušen a byla zachována integrita dat," dodal Hervé Tardy.

IMP-auto-discovery

Umožňuje monitoring UPS, serverů i PDU

Schopnosti známého softwaru VMware Site Recovery Manager se díky integraci Intelligent Power Manager do prostředí VMware rozšířily o mnoho zajímavých funkcí. Nyní mohou pracovníci v IT na platformě VMware's vCenter Server zobrazit, monitorovat i spravovat nejen virtuální a fyzické servery, ale též zdroje záložního napájení (UPS), rozváděče (PDU) a ostatní zařízení v napájecí soustavě.

StorageReview-Eaton-Intelligent-Power-Manager_NAHLED

Eaton oceněn WMware Ready

Eaton je první firmou zabývající se správou napájení, která tuto možnost na platformě VMware nabízí a zároveň první, kdo v oboru správy napájení získal certifikaci WMware Ready. Aktualizace softwaru Intelligent Power Manager se také časově shoduje s jeho certifikací na úroveň VMware Ready, což je nejvyšší úroveň doložky, jíž lze dosáhnout až po úspěšném zakončení procesu důsledného ověřování. Intelligent Power Manager je možné nalézt na stránkách VMware Solution Exchange, což je odkaz pro aplikace kompatibilní se systémem VMware a dalšími produkty cloudové infrastruktury.

„Jsme potěšeni, že software Eaton Intelligent Power Manager byl certifikován a obdržel logo VMware Ready, signalizující zákazníkům, že splnil specifické požadavky integrace a normy interoperability, a je schopen efektivní spolupráce s cloud infrastrukturou VMware. Zákazníci tyto inovace vždy vítají," řekla Sheryl Sage, ředitelka Alliance Programs, VMware.

Další informace k softwaru Intelligent Power Manager společnosti Eaton získáte na web stránkách http://www.eaton.com/intelligentpower. Pokud jde o možnosti virtualizace, navštivte, prosíme, webové stránky http://www.eaton.com/virtualization. Souhrnné údaje o všech produktech korporace Eaton pro kvalitní napájení jsou na http://www.powerquality.eaton.com.

Více informací prosím na našich kontaktech na http://www.eaton.cz.

O certifikaci WMware Ready

Certifikační program VMware Ready je společným produktem s Technology Alliance Partner (TAP). Usnadňuje zákazníkům rozpoznat produkty partnerů, které jsou homologovány pro cloudovou infrastrukturu VMware. Zákazníci použitím těchto řešení mohou reálné snížit rizika a náklady plynoucí z použití vlastního řešení. Program Technology Aliance Partner má tisíce členů po celém světě. Program zahrnuje partnery, kteří jsou technologicky na výši a společně sdílejí závazek přinášet nejlepší zkušenosti a řešení, splňující jedinečné požadavky zákazníků.

O společnosti Eaton Elektrotechnika

Eaton Elektrotechnika s.r.o., výrobce přístrojů pro domovní a průmyslové elektroinstalace, přístrojů pro distribuci elektrické energie a záložních zdrojů patří od dubna roku 2008 do skupiny Eaton Corporation. Společnost vstoupila na český trh v roce 1993. V září 2009 změnila společnost v souvislosti s integrací do skupiny Eaton název z Moeller na Eaton Elektrotechnika s.r.o. Významnou součástí společnosti Eaton Elektrotechnika je výrobní závod v Suchdole nad Lužnicí, kde se vyrábějí proudové chrániče a jističe a rozváděčové skříně. Se svými více než tisíci pracovníky se společnost řadí mezi nejvýznamnější zaměstnavatele v Jihočeském kraji.

Důležitou roli v rámci koncernu plní také distribuční a skladové centrum BDC v Pohořelicích u Brna, které zajišťuje dodávky celého sortimentu produktů Eaton a Moeller zákazníkům v České republice a zemích střední a východní Evropy.

V letošním žebříčku Czech TOP 100 nejvýznamějších firem České republiky, se umístila na 90. místě, tímto se posunula o čtyři příčky výše oproti roku 2010. Dále obhájila 6. příčku v žebříčku TOP100 ICT a celkově v roce 2011 dosáhla tržeb ve výši cca 5,25 mld. Kč.

Začátkem roku 2012 otevřela skupina Eaton vlastní inovační centrum ve Vědeckotechnickém parku v Roztokách u Prahy, své první v Evropě a páté na světě.

Více informací získáte na stránkách www.EatonElektrotechnika.cz nebo http://www.Eaton.cz.

O skupině Eaton Corporation

Elektro sektor společnosti Eaton Corporation je globálním lídrem dodávajícím zařízení a služby pro distribuci energie, správu kvality napájení, automatizaci, monitorování výkonu a řízení energetických systémů. Skupina Eaton je schopna se svým širokým produktovým sortimentem vyřešit nejpalčivější úkoly v oblasti energetického hospodářství a to pod obchodními značkami Cutler Hammer®, Moeller®, Powerware®, Holec®, MEM® a Santak®. Eaton Corporation je diverzifikovaná společnost pro správu napájení s více než 100 letou zkušeností. Skupina poskytuje energeticky účinná řešení, která pomáhají zákazníkům efektivněji řídit elektrickou, hydraulickou a mechanickou energii. Obrat celé skupiny dosáhl v roce 2011 částky 16 miliard USD. Eaton je celosvětově působící společností v oblasti elektrických komponentů, systémů a servisu zařízení pro distribuci a řízení elektrické energie; hydraulických a pneumatických komponent pro civilní i armádní využití; systémů hnacích ústrojí a jednotek pro nákladní a osobní vozidla zajišťujících optimalizaci výkonu, spotřeby paliva a bezpečnosti. Společnost Eaton má přibližně 73.000 zaměstnanců a své produkty dodává zákazníkům ve více než 150 zemích. Další informace naleznete na http://www.Eaton.eu.

(tz)

Slovo ke dni

  • Velký úklid v e-shopech

    Už dávno jsme si zvykli nakupovat nejen v kamenných obchodech, ale také na internetu. Obrat e-shopů neustále roste a v kritických obdobích, například během pandemie, překonával všechny rekordy. Kdo by ostatně neocenil téměř nekonečný výběr zboží, které vlastně ani nezná státní hranice ani prodejní dobu? Samozřejmě že e-commerce s sebou přináší i rizika pro obě strany, pro prodávající i zákazníky. Proto je překvapující, že teprve nyní zpřísnila naše legislativa pravidla obchodování. Už si ani v „anonymním“ cyber prostoru nebude moci každý dělat, co chce, a počítat s tím, že mu vše projde. Například používat e-shop jako bezplatnou půjčovnu nebo sám sobě psát pochvalné recenze a záměrně klamat spotřebitele. Není pochyb, že dodržování přísnějších regulí internetovému businessu jenom prospěje a podpoří jeho další růst.

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Listopad 2022

Partneři

Hlavní partner:

TOSlogo 172 

 

Partneři plus:

oslavy 2022 razitko modre 2 copy  
         

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

karabec 4

O společensky užitečné činnosti v oblasti ochrany duševního vlastnictví 6. prosinec 2022

Povědomí o duševním vlastnictví, jeho významu v podnikání i celé ekonomice země, nutnosti je chránit a odpovídajícím způsobem usilovat o výhody, které nabízí, to jsou témata, která ne vždy rezonují ve strategiích firem či organizací. Je to škoda. Proto nejen Úřad průmyslového vlastnictví, ale také například IP mediační centrum Praha, zapsaný ústav, vyvíjí množství aktivit na podporu správného chápání nehmotného majetku a péče o něj. Hovořila jsem o tom s JUDr. Davidem Karabcem, MPA, LL.M., ředitelem centra a špičkovým odborníkem v tomto směru:

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 cps vetsi 300AVLOGOM3