INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 26. rokem
Chystáte se pořídit sobě nebo někomu z blízkých chytrý telefon? Pak si jistě pokládáte otázku, jakou značku a jaký konkrétní model z široké nabídky zvolit. Vybírat lze mnoha různými způsoby – podle vybavení, ceny, designu, značky nebo s přihlédnutím ke všem těmto kategoriím. Abyste se ale vyhnuli nesnázím, přinášíme vám jako pomyslné vodítko tři dobré rady Martina Strouhala, ředitele společnosti Sunnysoft, která se na prodej chytrých telefonů specializuje.

„Osvoboďte se" a vybírejte podle způsobu použití

„Nejdůležitější radou pro každého, kdo kupuje nový chytrý telefon je, aby se zbavil vlivu všech kampaní, pověr a trendů. Teprve pak si můžete opravdu koupit chytrý telefon, který skutečně potřebujte. Muzikofil svůj poslechový telefon, workoholik business nadupaný stroj a milovník designu svou estetickou perlu," uvedl Martin Strouhal ze Sunnysoftu.

„Násobte" – Příslušenstvím zmnožíte užitek telefonu

Druhou dobrou radou je, že drobnou investicí do příslušenství násobíte užitnou hodnotu svého chytrého telefonu. Jako příklad uveďme filmového fanouška, který má telefon s velkou úhlopříčkou displeje a velkou paměťovou kartou, aby si třeba při dlouhé cestě vlakem mohl vychutnat nějaký film. Pro něj je například pořízení mobilního televizního tuneru, s nímž může sledovat televizní vysílání bez nutnosti připojení k internetu, opravdovým posunem telefonu o kategorii výše.

„Kupujte originál" – tedy smartphone oficiálně určený pro Českou republiku

Třetí a z jistého úhlu pohledu možná nejdůležitější radou je: „Kupujte zboží z oficiální distribuce, které je určené pro český trh," konstatoval Martin Strouhal, ředitel Sunnysoftu. Nabídka šedého či černého dovozu šetřící „pár korun" oproti specializovaným obchodům, se nevyrovná jistotě, že vám všechny funkce budou spolehlivě fungovat. Telefon s vámi bude komunikovat známým jazykem a máte záruku utorizovaného servisu

Každopádně si výběr a nákup smartphonu užijte, budete na něj jistě rádi vzpomínat.

(tz)

Slovo ke dni

  • O zdravém stravování

    Na tohle téma se vedou spory. Jedni tvrdí, že maso do našeho jídelníčku nebude smět, druzí by je za taková tvrzení nejraději uškrtili. První to zdůvodňují tím, že naše planeta skomírá a z jisté části za to můžeme my, lidi masožravci, a nabádají nás k tomu, abychom se v jídle umírnili a více využívali na talíři zeleninu a ovoce. Což o to, to je určitě správná a potřebná cesta, zvýšit podíl kedlubů, mrkve, salátu nebo brokolice v našem žaludku. Zemědělci ale zase tvrdí, že bez hnoje, tedy chlévské mrvy, za chvíli budou pole neúrodná, že zkrátka hovězí dobytek, čuníky, ovce lidstvo potřebuje, aby bylo z čeho posléze produkovat obilí, řepu, brambory, okurky, rajčata. Protože řádně vyhnojené pole, tedy organicky, ničím nenahradíš. A že hydroponie lidstvo nezachrání. Myslím, že všichni máme kousek pravdy. A fakta, která k něčemu vedou, nejsou ani...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Únor 2024

INZERCE

Partneři

Hlavní partneři:

TOSlogo 172 JPF

 

Partner plus:

  
         

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

foto upv

Ochrana průmyslových vzorů 19. leden 2024

Anglické slovo design je odvozeno z latinského de-signare, označit, vyznačit. Postupně dostalo také významy „navrhnout“ či „návrh“. Od poloviny 20. století, kdy se začal klást větší důraz na vzhled výrobků a na reklamu, se rozšířilo do mnoha jazyků, včetně češtiny, v užším významu „výtvarného návrhu užitkových předmětů“.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 AVLOGOM3 

INZERCE