INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 26. rokem

Nová InfraStruxureTM Operations propojuje virtuálních stroje s fyzickým prostředím a dokáže automaticky migrovat virtuální stroje na zdravé hostitele. Společnost APC ze skupiny Schneider Electric, přední světový poskytovatel služeb kritického chlazení napájení, představila integraci své aplikace InfraStruxure™ Operations s VMware vSphere™. Nezávisle na jednotlivých dodavatelích zařízení nabízí správu inventáře, analýzu událostí v reálném čase a automatizované návrhy řešení problémů i s jejich vykonáním.

Firmy jejím prostřednictvím získávají více informací, mimo jiné o chlazení a bezpečnosti provozu datových center. Tento sofware umí provádět nápravu a přesouvat virtuální stroje do alarmy nezasažených oblastí datového centra. Nástroj InfraStruxure Operations totiž automaticky přesouvá virtuální servery do zdravých hostitelských prostředí.

Aplikace InfraStruxure Operations je součástí softwarového portfolia APC InfraStruxure Management Software, díky němuž mají firmy ucelený přehled o fyzické infrastruktuře datového centra včetně trendů a analýz, prediktivních simulací a kapacitních scénářů, stáří a zdraví zařízení, současné a minulé efektivitě napájení (PUE) a využití energie i nákladech na ni.

InfraStruxure Operations přináší správu inventáře nezávislou na jednotlivých dodavatelích, která dokáže v reálném čase reagovat na poruchy zařízení. Zobrazuje také data z fyzické vrstvy datového centra a navrhuje řešení problémů. Kalkulátory efektivity napájení zpřístupňují údaje o průběžné spotřebě energie.

Tuto integraci si lze stáhnout jakou součást nástroje InfraStruxure Operations v6.2.

Více informací včetně informací o stažení této integrace získáte webové stránce www.apc.com/software nebo na uvedené kontaktní adrese Schneider Electric CZ.

(tz)

Slovo ke dni

  • Obrat k přirozené stravě nebo zdravému selskému rozumu?

    Není to tak dávno, co vyšla souhrnná zpráva pod hlavičkou OSN upozorňující na nebezpečí vysoce zpracovaných potravin. A čím že jsou nebezpečné? Mají souvislost s výskytem a rozvojem některých chorob včetně těch obávaných civilizačních a duševních. O posledně jmenovaných se dokonce hovoří čím dál častěji jako o epidemii. Není se co divit. Evoluce člověku trvala léta. Jak by mohlo být lidské zažívání zvyklé na látky nebo technologické zpracování surovin, které není starší než století? Zažili jsme boom ztužených tuků, tuků na smažení, průmyslových cukrovinek obohacených o kukuřičný sirup, glukózovo-fruktózový sirup, modifikované škroby, emulgátory, sladidla, přídavky mléčných bílkovin, hrachového proteinu…Ve výčtu by se dalo pokračovat. Otázka tedy zní, když je možné restrikcemi potírat kde co, nebylo by nasnadě také něco zvýhodnit? Třeba...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Duben 2024

INZERCE

Partneři

Hlavní partneři:

TOSlogo 172 JPF

 

Partner plus:

  
         

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

foto upv

Ochrana průmyslových vzorů 19. leden 2024

Anglické slovo design je odvozeno z latinského de-signare, označit, vyznačit. Postupně dostalo také významy „navrhnout“ či „návrh“. Od poloviny 20. století, kdy se začal klást větší důraz na vzhled výrobků a na reklamu, se rozšířilo do mnoha jazyků, včetně češtiny, v užším významu „výtvarného návrhu užitkových předmětů“.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 AVLOGOM3