INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 24. rokem

Nová InfraStruxureTM Operations propojuje virtuálních stroje s fyzickým prostředím a dokáže automaticky migrovat virtuální stroje na zdravé hostitele. Společnost APC ze skupiny Schneider Electric, přední světový poskytovatel služeb kritického chlazení napájení, představila integraci své aplikace InfraStruxure™ Operations s VMware vSphere™. Nezávisle na jednotlivých dodavatelích zařízení nabízí správu inventáře, analýzu událostí v reálném čase a automatizované návrhy řešení problémů i s jejich vykonáním.

Firmy jejím prostřednictvím získávají více informací, mimo jiné o chlazení a bezpečnosti provozu datových center. Tento sofware umí provádět nápravu a přesouvat virtuální stroje do alarmy nezasažených oblastí datového centra. Nástroj InfraStruxure Operations totiž automaticky přesouvá virtuální servery do zdravých hostitelských prostředí.

Aplikace InfraStruxure Operations je součástí softwarového portfolia APC InfraStruxure Management Software, díky němuž mají firmy ucelený přehled o fyzické infrastruktuře datového centra včetně trendů a analýz, prediktivních simulací a kapacitních scénářů, stáří a zdraví zařízení, současné a minulé efektivitě napájení (PUE) a využití energie i nákladech na ni.

InfraStruxure Operations přináší správu inventáře nezávislou na jednotlivých dodavatelích, která dokáže v reálném čase reagovat na poruchy zařízení. Zobrazuje také data z fyzické vrstvy datového centra a navrhuje řešení problémů. Kalkulátory efektivity napájení zpřístupňují údaje o průběžné spotřebě energie.

Tuto integraci si lze stáhnout jakou součást nástroje InfraStruxure Operations v6.2.

Více informací včetně informací o stažení této integrace získáte webové stránce www.apc.com/software nebo na uvedené kontaktní adrese Schneider Electric CZ.

(tz)

Slovo ke dni

  • Proč skončili živnostníci?

    Loni ukončilo činnost 1300 nejmenších podnikatelů. Asi není žádným překvapením, že řada z nich si spočítala, že ve stále těžších ekonomických podmínkách se prostě neuživí a „zavřeli krám“. Ale je tu ještě jeden významný faktor. Jen v mém okolí se rozhodly dvě osoby samostatně výdělečně činné zrušit živnostenský list z administrativních důvodů. Nechtěly si totiž otevřít datovou schránku, která je od nového roku 2023 k podnikání nutná. Pro někoho jen obvyklá operativa, pro jiného však další „papírování“ a možná až nepříjemný dohled státu. Uvidíme, zda je úbytek živnostníků jen mimořádný jev, který se v příštích letech nebude opakovat, nebo byl nastoupen nový dlouhodobý trend. Ti, co zůstali, brzy zjistí, že se vlastně nic podstatného nestalo, nebo naopak se s datovými schránkami nesžijí. Podle mého názoru převáží první skupina. Každá...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Leden 2023

Partneři

Hlavní partner:

TOSlogo 172 

 

Partneři plus:

oslavy 2022 razitko modre 2 copy  
         

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

karabec 4

O společensky užitečné činnosti v oblasti ochrany duševního vlastnictví 6. prosinec 2022

Povědomí o duševním vlastnictví, jeho významu v podnikání i celé ekonomice země, nutnosti je chránit a odpovídajícím způsobem usilovat o výhody, které nabízí, to jsou témata, která ne vždy rezonují ve strategiích firem či organizací. Je to škoda. Proto nejen Úřad průmyslového vlastnictví, ale také například IP mediační centrum Praha, zapsaný ústav, vyvíjí množství aktivit na podporu správného chápání nehmotného majetku a péče o něj. Hovořila jsem o tom s JUDr. Davidem Karabcem, MPA, LL.M., ředitelem centra a špičkovým odborníkem v tomto směru:

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 cps vetsi 300AVLOGOM3