INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 26. rokem
Kompletní výstavba webové prezentace bude probíhat na základě dodaných materiálů ke korporátnímu designu a celkové vizuální identitě Národního technického muzea. Nové webové stránky jsou jedním z cílů Muzea pro rok 2011.

Prezentace Národního technického muzea bude realizována společností EnterMedia za pomoci opensource redakčního systému Drupal 7. Součástí dodávky je kódování webu, programování všech funkcionalit a také kompletní plnění obsahem, která bude splňovat standardy pro SEO optimalizaci. Termín dokončení webové prezentace je plánován na přelom dubna a května.

Zástupce společnosti EnterMedia k vítezství v tendru dodal: „Zvítězili jsme díky profesionálnímu vystupování, přesvědčivosti, znalostem a kvalitním službám, které poskytujeme."

Webová prezentace bude mít specifický vzhled první strany, další sekce pak budou v jednotném designu, založeném na grafice, kterou pro Národní technické muzeum realizovala třetí strana. Nová podoba prezentace se týká především grafického zpracování, programování a kódování. Veškeré informace, které v současné době návštěvníci na webu najdou, zůstanou dostupné a budou pouze doplněny a optimalizovány. Součástí tvorby webu bude také anglická jazyková mutace.

O společnosti

EnterMedia sdružuje skupinu profesionálů v jednotlivých oborech, kteří jsou rozeseti v rámci celé republiky a zvládnou tak obsloužit mnohem rychleji požadavky zákazníků, než je tomu v případě centralizované společnosti. Společnost EnterMedia nabízí svým zákazníkům kompletní služby na poli online marketingu, ať už je to reklama, tvorba a optimalizace webových prezentací anebo servis. Podrobné informace o všech nabízených službách jsou k dispozici na www.entermedia.cz.

(tz)

Slovo ke dni

  • O zdravém stravování

    Na tohle téma se vedou spory. Jedni tvrdí, že maso do našeho jídelníčku nebude smět, druzí by je za taková tvrzení nejraději uškrtili. První to zdůvodňují tím, že naše planeta skomírá a z jisté části za to můžeme my, lidi masožravci, a nabádají nás k tomu, abychom se v jídle umírnili a více využívali na talíři zeleninu a ovoce. Což o to, to je určitě správná a potřebná cesta, zvýšit podíl kedlubů, mrkve, salátu nebo brokolice v našem žaludku. Zemědělci ale zase tvrdí, že bez hnoje, tedy chlévské mrvy, za chvíli budou pole neúrodná, že zkrátka hovězí dobytek, čuníky, ovce lidstvo potřebuje, aby bylo z čeho posléze produkovat obilí, řepu, brambory, okurky, rajčata. Protože řádně vyhnojené pole, tedy organicky, ničím nenahradíš. A že hydroponie lidstvo nezachrání. Myslím, že všichni máme kousek pravdy. A fakta, která k něčemu vedou, nejsou ani...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Únor 2024

INZERCE

Partneři

Hlavní partneři:

TOSlogo 172 JPF

 

Partner plus:

  
         

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

foto upv

Ochrana průmyslových vzorů 19. leden 2024

Anglické slovo design je odvozeno z latinského de-signare, označit, vyznačit. Postupně dostalo také významy „navrhnout“ či „návrh“. Od poloviny 20. století, kdy se začal klást větší důraz na vzhled výrobků a na reklamu, se rozšířilo do mnoha jazyků, včetně češtiny, v užším významu „výtvarného návrhu užitkových předmětů“.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 AVLOGOM3 

INZERCE