INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 24. rokem
Kompletní výstavba webové prezentace bude probíhat na základě dodaných materiálů ke korporátnímu designu a celkové vizuální identitě Národního technického muzea. Nové webové stránky jsou jedním z cílů Muzea pro rok 2011.

Prezentace Národního technického muzea bude realizována společností EnterMedia za pomoci opensource redakčního systému Drupal 7. Součástí dodávky je kódování webu, programování všech funkcionalit a také kompletní plnění obsahem, která bude splňovat standardy pro SEO optimalizaci. Termín dokončení webové prezentace je plánován na přelom dubna a května.

Zástupce společnosti EnterMedia k vítezství v tendru dodal: „Zvítězili jsme díky profesionálnímu vystupování, přesvědčivosti, znalostem a kvalitním službám, které poskytujeme."

Webová prezentace bude mít specifický vzhled první strany, další sekce pak budou v jednotném designu, založeném na grafice, kterou pro Národní technické muzeum realizovala třetí strana. Nová podoba prezentace se týká především grafického zpracování, programování a kódování. Veškeré informace, které v současné době návštěvníci na webu najdou, zůstanou dostupné a budou pouze doplněny a optimalizovány. Součástí tvorby webu bude také anglická jazyková mutace.

O společnosti

EnterMedia sdružuje skupinu profesionálů v jednotlivých oborech, kteří jsou rozeseti v rámci celé republiky a zvládnou tak obsloužit mnohem rychleji požadavky zákazníků, než je tomu v případě centralizované společnosti. Společnost EnterMedia nabízí svým zákazníkům kompletní služby na poli online marketingu, ať už je to reklama, tvorba a optimalizace webových prezentací anebo servis. Podrobné informace o všech nabízených službách jsou k dispozici na www.entermedia.cz.

(tz)

Slovo ke dni

  • Proč skončili živnostníci?

    Loni ukončilo činnost 1300 nejmenších podnikatelů. Asi není žádným překvapením, že řada z nich si spočítala, že ve stále těžších ekonomických podmínkách se prostě neuživí a „zavřeli krám“. Ale je tu ještě jeden významný faktor. Jen v mém okolí se rozhodly dvě osoby samostatně výdělečně činné zrušit živnostenský list z administrativních důvodů. Nechtěly si totiž otevřít datovou schránku, která je od nového roku 2023 k podnikání nutná. Pro někoho jen obvyklá operativa, pro jiného však další „papírování“ a možná až nepříjemný dohled státu. Uvidíme, zda je úbytek živnostníků jen mimořádný jev, který se v příštích letech nebude opakovat, nebo byl nastoupen nový dlouhodobý trend. Ti, co zůstali, brzy zjistí, že se vlastně nic podstatného nestalo, nebo naopak se s datovými schránkami nesžijí. Podle mého názoru převáží první skupina. Každá...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Leden 2023

Partneři

Hlavní partner:

TOSlogo 172 

 

Partneři plus:

oslavy 2022 razitko modre 2 copy  
         

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

karabec 4

O společensky užitečné činnosti v oblasti ochrany duševního vlastnictví 6. prosinec 2022

Povědomí o duševním vlastnictví, jeho významu v podnikání i celé ekonomice země, nutnosti je chránit a odpovídajícím způsobem usilovat o výhody, které nabízí, to jsou témata, která ne vždy rezonují ve strategiích firem či organizací. Je to škoda. Proto nejen Úřad průmyslového vlastnictví, ale také například IP mediační centrum Praha, zapsaný ústav, vyvíjí množství aktivit na podporu správného chápání nehmotného majetku a péče o něj. Hovořila jsem o tom s JUDr. Davidem Karabcem, MPA, LL.M., ředitelem centra a špičkovým odborníkem v tomto směru:

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 cps vetsi 300AVLOGOM3