INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 26. rokem
Brněnské vývojové centrum společnosti Red Hat přesáhlo v únoru letošního roku hranici 300 zaměstnanců. Centrum v Brně zaměstnává vysoce kvalifikované vývojáře a programátory, kteří pracují na open source softwaru Red Hat, který v regionu patří k největším zaměstnavatelům v oblasti informačních technologií.

V loňském roce nabralo vývojové centrum téměř 90 nových pracovníků. „Díky dalším úspěchům našich inženýrů a globálnímu působení společnosti bylo pro Brno možné vytvořit více pracovních míst, než s kolika se v původním plánu počítalo," říká ředitel vývojového centra Red Hat Radovan Musil. V blízké budoucnosti počítá s dalším nabíráním pracovních sil. Podle Musila bude další rozšiřování společnosti možné i díky pokračování spolupráce Red Hat a místními vysokými školami, zejména s Vysokým učením technickým a Masarykovou univerzitou v Brně.

Red Hat patří k předním poskytovatelům open source softwaru, tedy programových aplikací s otevřeným kódem. Brněnští experti se věnují vývoji nových a údržbě stávajících produktů – systému Red Hat Enterprise Linux a řešení pro virtualizace, cloud i middleware. Zajišťují též jejich kvalitu, bezpečnost, vydávání a tvorbu dokumentace.

Další zprávy týkající se společnosti Red Hat naleznete na www.press.redhat.com.

(tz)

Slovo ke dni

  • Obrat k přirozené stravě nebo zdravému selskému rozumu?

    Není to tak dávno, co vyšla souhrnná zpráva pod hlavičkou OSN upozorňující na nebezpečí vysoce zpracovaných potravin. A čím že jsou nebezpečné? Mají souvislost s výskytem a rozvojem některých chorob včetně těch obávaných civilizačních a duševních. O posledně jmenovaných se dokonce hovoří čím dál častěji jako o epidemii. Není se co divit. Evoluce člověku trvala léta. Jak by mohlo být lidské zažívání zvyklé na látky nebo technologické zpracování surovin, které není starší než století? Zažili jsme boom ztužených tuků, tuků na smažení, průmyslových cukrovinek obohacených o kukuřičný sirup, glukózovo-fruktózový sirup, modifikované škroby, emulgátory, sladidla, přídavky mléčných bílkovin, hrachového proteinu…Ve výčtu by se dalo pokračovat. Otázka tedy zní, když je možné restrikcemi potírat kde co, nebylo by nasnadě také něco zvýhodnit? Třeba...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Duben 2024

INZERCE

Partneři

Hlavní partneři:

TOSlogo 172 JPF

 

Partner plus:

  
         

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

foto upv

Ochrana průmyslových vzorů 19. leden 2024

Anglické slovo design je odvozeno z latinského de-signare, označit, vyznačit. Postupně dostalo také významy „navrhnout“ či „návrh“. Od poloviny 20. století, kdy se začal klást větší důraz na vzhled výrobků a na reklamu, se rozšířilo do mnoha jazyků, včetně češtiny, v užším významu „výtvarného návrhu užitkových předmětů“.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy kzps 2024 acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 AVLOGOM3