INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 23. rokem

Společnost ARBES Technologies, přední dodavatel softwarových řešení pro banky a finanční instituce, představila nový komplexní systém pro multikanálové bankovnictví ARBES Portál. S jeho pomocí získávají klienti bank příjemné a intuitivní prostředí pro správu svých financí a investic přes internet či prostřednictvím mobilního zařízení. Banky samotné pak možnost nabízet klientům bankovní produkty i nebankovní produkty a služby na míru.

ARBES Portál na platformě moderních technologií jako JavaScript, Google closure či JAVA Spring přináší prezentaci klientských financí v atraktivní grafické podobě s důrazem na ergonomii celého řešení. Klienti tak mohou využívat různé grafy, personalizace, rychlé platby, aktivní průvodce a další inovativní prvky, které se postupně stávají standardem internetového bankovnictví.

Z výzkumu trhu, exkluzivní studie zadané společnosti ARBES Technologies, která čerpá z analýzy více jak 120 000 příspěvků na sociálních sítích a webových diskuzí vyplývá, že je to právě snadnější vyhledávání a pokročilejší analytika, co uživatelé nejvíce postrádají v rámci internetového bankovnictví nabízeného českými bankami. Studie dále jasně poukazuje na to, že potenciální klienti tuzemského internetového bankovnictví preferují rychlost a možnost obsluhovat své finance prostřednictvím více kanálů, a že samotná forma internetového bankovnictví je pro mnohé z nich jedním z významných důvodů ke změně banky. ARBES Portál je tedy tou správnou odpovědí pro banky, které chtějí mít loajální klienty.

„Finanční instituce mohou nyní díky řešení ARBES Portál nabídnout svým klientům zcela novou a především adekvátní úroveň služeb,“ uvedl Jan Denemark, generální ředitel ARBES Technologies a zároveň dodal: „20 let zkušeností naší společnosti z oblasti Core Banking Systémů a účast na projektech, které měnily historii, jako byla eBanka nebo nedávno Air Bank, nám pomohly vytvořit unikátní integrační platformu, která podporuje všechny druhy bankovních produktů a služeb a umožňuje propojit libovolné systémy banky. Banky tak s naším řešením mohou zcela bez omezení přinášet svým klientům jakékoliv nové produkty rychle, efektivně a levně.“

S ohledem na výše zmíněné tak mezi základní funkcionality řešení ARBES Portál patří přehled a správa účtů a produktů, platební příkazy, kurzovní lístky, platební karty a jejich obsluha, bankovní a investiční produkty, intuitivní správa financí, možnost personalizace nastavení či sofistikované procesování žádostí o nové produkty a v neposlední řadě podpora loyalty programů.

ARBES Portál poskytuje konzistentní nabídku v rámci všech komunikačních kanálů bez nutnosti vývoje speciálních aplikací pro PC, tablety či chytré telefony, nabízí úsporu času a nákladů a zároveň poskytuje vysokou úroveň zabezpečení, která koresponduje s přísnými požadavky mezinárodní legislativy ve finančnictví.

(tz)

Slovo ke dni

  • Smrt ze zoufalství

    Ztratili práci, smysl života, začali pít nebo nadměrně brát antidepresiva a předčasně zemřeli. V USA dospěli vědci k závažnému poznání. V posledních dekádách čekala předčasná smrt na 600 tisíc lidí, uvádějí zprávy na Seznam.cz. Týká se bílých Američanů bez vysokoškolského vzdělání, kteří nenašli odpovídající uplatnění na pracovním trhu. Byli z něj vytlačeni roboty, umělou inteligencí, digitálními technologiemi. A nebo se jejich pracovní pozice odstěhovaly do regionů s nízkými mzdovými náklady. Nám Čechům zatím toto nebezpečí nehrozí. Domácí ekonomika stále poptává mnoho talentů, a to z řad především technických profesí. Uplatnění v České republice najde každý, kdo chce a má potřebné kvalifikační schopnosti. Nezaměstnanost se u nás dlouhodobě pohybuje na velmi nízkých hodnotách. Věřím, že s vyspělými technologiemi z USA si nedovezeme i...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Červen 2022

Partneři

Hlavní partner:

TOSlogo 172 

 

Partneři plus:

oslavy 2022 razitko modre 2 copy eon eg logo short  
         

Partneři:

logo-grada3   ca2 logo-dtocz upv logo 56 dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

judr karabec ip mediace

Proč si strany v IP mediaci naslouchají 15. červen 2022

V minulém příspěvku jsme se seznámili s druhou fází mediace, ve které IP mediátor aktivně naslouchá stranám. V rámci této fáze mediace je cílem IP mediátora zjistit skutečné potřeby a zájmy stran konfliktu.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 cps vetsi 300AVLOGOM3