INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 26. rokem
P1130243Jste stále na cestách, potřebujete sledovat své domácí miláčky, dohlížet na děti ve vedlejším pokoji nebo mít přehled o bezpečí vašeho domu či chaty, když jste v práci? Pak právě pro vás společnost D-Link ČR spustila nový internetový portál umožňující provádět monitorování snadno a rychle bez velkých technických znalostí. Stačí k tomu již zmíněný bezplatný internetový portál mydlink nabízející uživatelů, jednoduchý a pohodlný způsob, jak si ohlídat vše, na čem jim nejvíce záleží.

Stačí vložit do mechaniky CD, které je dodáváno s každou kamerou podporující službu mydlink, aby se spustil proces instalace, a po několika kliknutích je vše připraveno. Funkce mydlink vyhledá podporované kamery nainstalované ve vašem domě, garáží, chatě či na jiném místě, a snadno a rychle nakonfiguruje pro připojení k síti, což umožní pohodlný přístup k záběrům vašich kamer přes internet a z libovolného místa.

P1130239Služba mydlink je ideální řešení pro dohlížení na děti ve vedlejších pokoji, na domácí mazlíčky, když jste v práci, nebo na váš dům či chati, když jste na cestách. Dokáže také udržet krok s růstem vašich požadavků a podporuje až čtyři kamery. Portál mydlink dává uživatelům jistotu, že budou moci sledovat vše, cop je pro ně důležité, z libovolného zařízení připojeného k internetu, 24 hodin denně a v kvalitním přímém přenosu.

Ti, kdo jsou často na cestách, mohou zíslat přístup k mydlink také prostřednictvím oblíbených mobilních platforem, jako je iPhone, iPad a telefony s Androidem, pomocí bezplatné mobilní aplikace ¹mydlink Lite, což jim poskytne maximum flexibility a pohodlí.

Podle Aleše Pícla, výkonného ředitele D-Link ČR, ze strany zákazníků vždy existovala silná poptávka po řešení umožňující dohlížet na věci, které jsou pro ně důležité, například když jsopu mimo domov. Doposud byla instalace a konfigurace dálkového monitorovacího systému dosti komplikovaná, ale D-Link se neustále snaží zpřístupňovat složité technologie co nejšíršímu okruhu lidí. V D-Link proto panuje radost z toho, že se podařilo vytvořit portál mydlink, který boří všechny překážky, se kterými se uživatelé museli až dosud při použití technologie IP dohledu potýkat. Nezáleží na tom, zde jde o pozorování zvířat v domě, kontrolovat spící dítě nebo hlídat zahradu či chatu během dovolené – s mydlinkem je všechno stejně jednoduché.

Funkce mydlink je dostupná u nové domácí bezdrátové N kamery DCS-930L a domácí bezdrátové N kameryDCS-932L pro denní i noční provoz. Obě mají velmi komaktní provedení. Na rozdíl od běžných webových kamer mají DCS-930L a DCS932L vestevěný procesor a webový server, což znamená, že budou fungovat, aniž by kvůli tomu musel být zapnutý počítač. Oba modely umožňují bezdrátové připojení k síti pro snadné a efektivní dálkové monitorování domácností nebo kanceláří. Bezdrátová N denní/noční síťpvá kamera DCS-932L představuje ideální řešení pro nepřetržité monitorování 24 hodin denně. Díky vestavěnéhu infračervenému LED osvětlení a velmi citlivému snímači dokáže DCS-962L přenášet obraz i přislabém osvětlení nebo dokonce i v úplné tmě. To se skvěle hodí třeba pro hlídání dítěte v dětském pokoji.

Bezdrátová N domácí síťová kamera DCS-930L a bezdrátová N denní(noční domácí síťová kamera DCS-932Lbudou k dostání prostřednictvím rozsáhlé sítě prodejců a internetových obchodů za cenu 1699 Kč bez DPH (DCS-930L), respektive 2399 Kč bez DPH u kamery DCS-932L. Více informací o produktech lze získat na www.dlink.cz nebo www.facebook.com/dlinkcz.

(tz)

Slovo ke dni

  • Obrat k přirozené stravě nebo zdravému selskému rozumu?

    Není to tak dávno, co vyšla souhrnná zpráva pod hlavičkou OSN upozorňující na nebezpečí vysoce zpracovaných potravin. A čím že jsou nebezpečné? Mají souvislost s výskytem a rozvojem některých chorob včetně těch obávaných civilizačních a duševních. O posledně jmenovaných se dokonce hovoří čím dál častěji jako o epidemii. Není se co divit. Evoluce člověku trvala léta. Jak by mohlo být lidské zažívání zvyklé na látky nebo technologické zpracování surovin, které není starší než století? Zažili jsme boom ztužených tuků, tuků na smažení, průmyslových cukrovinek obohacených o kukuřičný sirup, glukózovo-fruktózový sirup, modifikované škroby, emulgátory, sladidla, přídavky mléčných bílkovin, hrachového proteinu…Ve výčtu by se dalo pokračovat. Otázka tedy zní, když je možné restrikcemi potírat kde co, nebylo by nasnadě také něco zvýhodnit? Třeba...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Duben 2024

INZERCE

Partneři

Hlavní partneři:

TOSlogo 172 JPF

 

Partner plus:

  
         

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

foto upv

Ochrana průmyslových vzorů 19. leden 2024

Anglické slovo design je odvozeno z latinského de-signare, označit, vyznačit. Postupně dostalo také významy „navrhnout“ či „návrh“. Od poloviny 20. století, kdy se začal klást větší důraz na vzhled výrobků a na reklamu, se rozšířilo do mnoha jazyků, včetně češtiny, v užším významu „výtvarného návrhu užitkových předmětů“.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 AVLOGOM3