INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 25. rokem
P1130243Jste stále na cestách, potřebujete sledovat své domácí miláčky, dohlížet na děti ve vedlejším pokoji nebo mít přehled o bezpečí vašeho domu či chaty, když jste v práci? Pak právě pro vás společnost D-Link ČR spustila nový internetový portál umožňující provádět monitorování snadno a rychle bez velkých technických znalostí. Stačí k tomu již zmíněný bezplatný internetový portál mydlink nabízející uživatelů, jednoduchý a pohodlný způsob, jak si ohlídat vše, na čem jim nejvíce záleží.

Stačí vložit do mechaniky CD, které je dodáváno s každou kamerou podporující službu mydlink, aby se spustil proces instalace, a po několika kliknutích je vše připraveno. Funkce mydlink vyhledá podporované kamery nainstalované ve vašem domě, garáží, chatě či na jiném místě, a snadno a rychle nakonfiguruje pro připojení k síti, což umožní pohodlný přístup k záběrům vašich kamer přes internet a z libovolného místa.

P1130239Služba mydlink je ideální řešení pro dohlížení na děti ve vedlejších pokoji, na domácí mazlíčky, když jste v práci, nebo na váš dům či chati, když jste na cestách. Dokáže také udržet krok s růstem vašich požadavků a podporuje až čtyři kamery. Portál mydlink dává uživatelům jistotu, že budou moci sledovat vše, cop je pro ně důležité, z libovolného zařízení připojeného k internetu, 24 hodin denně a v kvalitním přímém přenosu.

Ti, kdo jsou často na cestách, mohou zíslat přístup k mydlink také prostřednictvím oblíbených mobilních platforem, jako je iPhone, iPad a telefony s Androidem, pomocí bezplatné mobilní aplikace ¹mydlink Lite, což jim poskytne maximum flexibility a pohodlí.

Podle Aleše Pícla, výkonného ředitele D-Link ČR, ze strany zákazníků vždy existovala silná poptávka po řešení umožňující dohlížet na věci, které jsou pro ně důležité, například když jsopu mimo domov. Doposud byla instalace a konfigurace dálkového monitorovacího systému dosti komplikovaná, ale D-Link se neustále snaží zpřístupňovat složité technologie co nejšíršímu okruhu lidí. V D-Link proto panuje radost z toho, že se podařilo vytvořit portál mydlink, který boří všechny překážky, se kterými se uživatelé museli až dosud při použití technologie IP dohledu potýkat. Nezáleží na tom, zde jde o pozorování zvířat v domě, kontrolovat spící dítě nebo hlídat zahradu či chatu během dovolené – s mydlinkem je všechno stejně jednoduché.

Funkce mydlink je dostupná u nové domácí bezdrátové N kamery DCS-930L a domácí bezdrátové N kameryDCS-932L pro denní i noční provoz. Obě mají velmi komaktní provedení. Na rozdíl od běžných webových kamer mají DCS-930L a DCS932L vestevěný procesor a webový server, což znamená, že budou fungovat, aniž by kvůli tomu musel být zapnutý počítač. Oba modely umožňují bezdrátové připojení k síti pro snadné a efektivní dálkové monitorování domácností nebo kanceláří. Bezdrátová N denní/noční síťpvá kamera DCS-932L představuje ideální řešení pro nepřetržité monitorování 24 hodin denně. Díky vestavěnéhu infračervenému LED osvětlení a velmi citlivému snímači dokáže DCS-962L přenášet obraz i přislabém osvětlení nebo dokonce i v úplné tmě. To se skvěle hodí třeba pro hlídání dítěte v dětském pokoji.

Bezdrátová N domácí síťová kamera DCS-930L a bezdrátová N denní(noční domácí síťová kamera DCS-932Lbudou k dostání prostřednictvím rozsáhlé sítě prodejců a internetových obchodů za cenu 1699 Kč bez DPH (DCS-930L), respektive 2399 Kč bez DPH u kamery DCS-932L. Více informací o produktech lze získat na www.dlink.cz nebo www.facebook.com/dlinkcz.

(tz)

Slovo ke dni

  • Životní malichernosti: ach ta doprava!

    Také se snažíte dobře hospodařit s každou minutou? Je to někdy to jediné, co člověku zbývá k tomu, aby byl stále aktivní, aby stihl využít hodně z toho, co mu život nabízí. A aby rovněž oplácel v tom nejlepším slova smyslu těm, kteří si to zaslouží. Nechci být patetická, a už vůbec ne škarohlíd a remcal, ale stále častěji přemýšlím o tom, jestli to všechno snažení má vůbec cenu. Jestli má smysl podnikat, odvádět daně, být laskavý, vstřícný, zodpovědný člověk. Všechno může rázem pokazit třeba městská hromadná doprava. Bydlím v Praze a z jednoho místa se snažím jezdit víc než 30 let do centra. Škoda, že jsem si nevedla přehled o všech těch zpožděních, která mi znemožnila obchodní schůzku, včasné zahájení nejrůznějších akcí, účast na tiskových konferencích, zmeškání divadelního představení, cestu do zahraničí.

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Září 2023

INZERCE

Partneři

Hlavní partner:

TOSlogo 172 

 

Partneři plus:

oslavy 2022 razitko modre 2 copy  
         

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

karabec 4

O společensky užitečné činnosti v oblasti ochrany duševního vlastnictví 6. prosinec 2022

Povědomí o duševním vlastnictví, jeho významu v podnikání i celé ekonomice země, nutnosti je chránit a odpovídajícím způsobem usilovat o výhody, které nabízí, to jsou témata, která ne vždy rezonují ve strategiích firem či organizací. Je to škoda. Proto nejen Úřad průmyslového vlastnictví, ale také například IP mediační centrum Praha, zapsaný ústav, vyvíjí množství aktivit na podporu správného chápání nehmotného majetku a péče o něj. Hovořila jsem o tom s JUDr. Davidem Karabcem, MPA, LL.M., ředitelem centra a špičkovým odborníkem v tomto směru:

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 cps vetsi 300AVLOGOM3 

INZERCE