INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 25. rokem
Společnost NetIQ Corporation, obchodní jednotka společnosti Attachmate Group, oznámila, že rozšíří svoji nabídku řešení o kompletní produktové portfolio společnosti Novell pro správu identit a bezpečnosti a o vybraná řešení pro datová centra. Kombinace těchto technologií v rámci jedné společnosti prohloubí zaměření NetIQ na správu identit, bezpečnosti a shody s předpisy, správu provozu IT, virtualizaci a cloud computing. Manažerský tým v čele s prezidentem a generálním ředitelem Jayem Gardnerem povede společnost NetIQ k dosažení stanovených cílů: zajistit zákazníkům společnosti NetIQ minimalizaci rizik, složitosti a nákladů spojených s IT provozem.

„Doplnění portfolia společnosti NetIQ o výběr řešení společnosti Novell pro správu identit, bezpečnosti a datových center představuje významný posun v našem poslání lépe zabezpečovat a spravovat heterogenní IT prostředí našich zákazníků, ať už implementují řešení na fyzických či virtuálních strojích nebo na veřejných či soukromých cloudech," řekl Jay Gardner, prezident a generální ředitel společnosti NetIQ.

„Cílem společnosti NetIQ do budoucna zůstává pomáhat našim zákazníkům minimalizovat náklady, složitost a rizika spojená s poskytováním IT služeb. I nadále budeme propagovat hodnotu našich řešení, demonstrovat výjimečnost našich služeb i odborných znalostí a pomáhat našim zákazníkům těchto cílů dosáhnout," uvedl Gardner. „Tým vedoucích pracovníků, který jsme sestavili, sladí produktové řady, strategie a postupy společností NetIQ a Novell pro správu identit, bezpečnosti i datových center a umožní nám tak dosáhnout vytyčeného cíle – zajistit našim zákazníkům úspěch v globálním měřítku."

Nový tým vedení společnosti NetIQ se sídlem v texaském Houstonu je složený ze špičkových manažerů vybraných ze společností NetIQ i Novell. Ti pak převzali následující role:

 Jay Gardner, President and General Manager

 Ron Hardy, Vice President of Product Management and Marketing

 Somesh Singh, Vice President of Engineering

 Ron Milton, Vice President of Customer Value Realization

 Bill Koehl, Vice President Sales - North America

 Ton Musters, Vice President of Sales – EMEA

 John Delk, Vice President, Client Executives - North America, Global Alliances and Americas Partner Organization

„Jay Gardner a jeho tým manažerů jsou opravdu výjimeční," řekl Jeff Hawn, předseda správní rady a CEO společnosti Attachmate Group. „Jsem si naprosto jistý, že společně navrhnou a zrealizují budoucí podobu NetIQ a jejích produktů způsobem, který našim zákazníkům zaručí nejvyšší přínos a podpoří dlouholetou věrnost naší značce."

(tz)

Slovo ke dni

  • Životní malichernosti: ach ta doprava!

    Také se snažíte dobře hospodařit s každou minutou? Je to někdy to jediné, co člověku zbývá k tomu, aby byl stále aktivní, aby stihl využít hodně z toho, co mu život nabízí. A aby rovněž oplácel v tom nejlepším slova smyslu těm, kteří si to zaslouží. Nechci být patetická, a už vůbec ne škarohlíd a remcal, ale stále častěji přemýšlím o tom, jestli to všechno snažení má vůbec cenu. Jestli má smysl podnikat, odvádět daně, být laskavý, vstřícný, zodpovědný člověk. Všechno může rázem pokazit třeba městská hromadná doprava. Bydlím v Praze a z jednoho místa se snažím jezdit víc než 30 let do centra. Škoda, že jsem si nevedla přehled o všech těch zpožděních, která mi znemožnila obchodní schůzku, včasné zahájení nejrůznějších akcí, účast na tiskových konferencích, zmeškání divadelního představení, cestu do zahraničí.

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Září 2023

INZERCE

Partneři

Hlavní partner:

TOSlogo 172 

 

Partneři plus:

oslavy 2022 razitko modre 2 copy  
         

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

karabec 4

O společensky užitečné činnosti v oblasti ochrany duševního vlastnictví 6. prosinec 2022

Povědomí o duševním vlastnictví, jeho významu v podnikání i celé ekonomice země, nutnosti je chránit a odpovídajícím způsobem usilovat o výhody, které nabízí, to jsou témata, která ne vždy rezonují ve strategiích firem či organizací. Je to škoda. Proto nejen Úřad průmyslového vlastnictví, ale také například IP mediační centrum Praha, zapsaný ústav, vyvíjí množství aktivit na podporu správného chápání nehmotného majetku a péče o něj. Hovořila jsem o tom s JUDr. Davidem Karabcem, MPA, LL.M., ředitelem centra a špičkovým odborníkem v tomto směru:

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 cps vetsi 300AVLOGOM3 

INZERCE