INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 24. rokem
Společnost NetIQ Corporation, obchodní jednotka společnosti Attachmate Group, oznámila, že rozšíří svoji nabídku řešení o kompletní produktové portfolio společnosti Novell pro správu identit a bezpečnosti a o vybraná řešení pro datová centra. Kombinace těchto technologií v rámci jedné společnosti prohloubí zaměření NetIQ na správu identit, bezpečnosti a shody s předpisy, správu provozu IT, virtualizaci a cloud computing. Manažerský tým v čele s prezidentem a generálním ředitelem Jayem Gardnerem povede společnost NetIQ k dosažení stanovených cílů: zajistit zákazníkům společnosti NetIQ minimalizaci rizik, složitosti a nákladů spojených s IT provozem.

„Doplnění portfolia společnosti NetIQ o výběr řešení společnosti Novell pro správu identit, bezpečnosti a datových center představuje významný posun v našem poslání lépe zabezpečovat a spravovat heterogenní IT prostředí našich zákazníků, ať už implementují řešení na fyzických či virtuálních strojích nebo na veřejných či soukromých cloudech," řekl Jay Gardner, prezident a generální ředitel společnosti NetIQ.

„Cílem společnosti NetIQ do budoucna zůstává pomáhat našim zákazníkům minimalizovat náklady, složitost a rizika spojená s poskytováním IT služeb. I nadále budeme propagovat hodnotu našich řešení, demonstrovat výjimečnost našich služeb i odborných znalostí a pomáhat našim zákazníkům těchto cílů dosáhnout," uvedl Gardner. „Tým vedoucích pracovníků, který jsme sestavili, sladí produktové řady, strategie a postupy společností NetIQ a Novell pro správu identit, bezpečnosti i datových center a umožní nám tak dosáhnout vytyčeného cíle – zajistit našim zákazníkům úspěch v globálním měřítku."

Nový tým vedení společnosti NetIQ se sídlem v texaském Houstonu je složený ze špičkových manažerů vybraných ze společností NetIQ i Novell. Ti pak převzali následující role:

 Jay Gardner, President and General Manager

 Ron Hardy, Vice President of Product Management and Marketing

 Somesh Singh, Vice President of Engineering

 Ron Milton, Vice President of Customer Value Realization

 Bill Koehl, Vice President Sales - North America

 Ton Musters, Vice President of Sales – EMEA

 John Delk, Vice President, Client Executives - North America, Global Alliances and Americas Partner Organization

„Jay Gardner a jeho tým manažerů jsou opravdu výjimeční," řekl Jeff Hawn, předseda správní rady a CEO společnosti Attachmate Group. „Jsem si naprosto jistý, že společně navrhnou a zrealizují budoucí podobu NetIQ a jejích produktů způsobem, který našim zákazníkům zaručí nejvyšší přínos a podpoří dlouholetou věrnost naší značce."

(tz)

Slovo ke dni

  • Proč skončili živnostníci?

    Loni ukončilo činnost 1300 nejmenších podnikatelů. Asi není žádným překvapením, že řada z nich si spočítala, že ve stále těžších ekonomických podmínkách se prostě neuživí a „zavřeli krám“. Ale je tu ještě jeden významný faktor. Jen v mém okolí se rozhodly dvě osoby samostatně výdělečně činné zrušit živnostenský list z administrativních důvodů. Nechtěly si totiž otevřít datovou schránku, která je od nového roku 2023 k podnikání nutná. Pro někoho jen obvyklá operativa, pro jiného však další „papírování“ a možná až nepříjemný dohled státu. Uvidíme, zda je úbytek živnostníků jen mimořádný jev, který se v příštích letech nebude opakovat, nebo byl nastoupen nový dlouhodobý trend. Ti, co zůstali, brzy zjistí, že se vlastně nic podstatného nestalo, nebo naopak se s datovými schránkami nesžijí. Podle mého názoru převáží první skupina. Každá...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Leden 2023

Partneři

Hlavní partner:

TOSlogo 172 

 

Partneři plus:

oslavy 2022 razitko modre 2 copy  
         

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

karabec 4

O společensky užitečné činnosti v oblasti ochrany duševního vlastnictví 6. prosinec 2022

Povědomí o duševním vlastnictví, jeho významu v podnikání i celé ekonomice země, nutnosti je chránit a odpovídajícím způsobem usilovat o výhody, které nabízí, to jsou témata, která ne vždy rezonují ve strategiích firem či organizací. Je to škoda. Proto nejen Úřad průmyslového vlastnictví, ale také například IP mediační centrum Praha, zapsaný ústav, vyvíjí množství aktivit na podporu správného chápání nehmotného majetku a péče o něj. Hovořila jsem o tom s JUDr. Davidem Karabcem, MPA, LL.M., ředitelem centra a špičkovým odborníkem v tomto směru:

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 cps vetsi 300AVLOGOM3