INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 26. rokem
Společnost NetIQ Corporation, obchodní jednotka společnosti Attachmate Group, oznámila, že rozšíří svoji nabídku řešení o kompletní produktové portfolio společnosti Novell pro správu identit a bezpečnosti a o vybraná řešení pro datová centra. Kombinace těchto technologií v rámci jedné společnosti prohloubí zaměření NetIQ na správu identit, bezpečnosti a shody s předpisy, správu provozu IT, virtualizaci a cloud computing. Manažerský tým v čele s prezidentem a generálním ředitelem Jayem Gardnerem povede společnost NetIQ k dosažení stanovených cílů: zajistit zákazníkům společnosti NetIQ minimalizaci rizik, složitosti a nákladů spojených s IT provozem.

„Doplnění portfolia společnosti NetIQ o výběr řešení společnosti Novell pro správu identit, bezpečnosti a datových center představuje významný posun v našem poslání lépe zabezpečovat a spravovat heterogenní IT prostředí našich zákazníků, ať už implementují řešení na fyzických či virtuálních strojích nebo na veřejných či soukromých cloudech," řekl Jay Gardner, prezident a generální ředitel společnosti NetIQ.

„Cílem společnosti NetIQ do budoucna zůstává pomáhat našim zákazníkům minimalizovat náklady, složitost a rizika spojená s poskytováním IT služeb. I nadále budeme propagovat hodnotu našich řešení, demonstrovat výjimečnost našich služeb i odborných znalostí a pomáhat našim zákazníkům těchto cílů dosáhnout," uvedl Gardner. „Tým vedoucích pracovníků, který jsme sestavili, sladí produktové řady, strategie a postupy společností NetIQ a Novell pro správu identit, bezpečnosti i datových center a umožní nám tak dosáhnout vytyčeného cíle – zajistit našim zákazníkům úspěch v globálním měřítku."

Nový tým vedení společnosti NetIQ se sídlem v texaském Houstonu je složený ze špičkových manažerů vybraných ze společností NetIQ i Novell. Ti pak převzali následující role:

 Jay Gardner, President and General Manager

 Ron Hardy, Vice President of Product Management and Marketing

 Somesh Singh, Vice President of Engineering

 Ron Milton, Vice President of Customer Value Realization

 Bill Koehl, Vice President Sales - North America

 Ton Musters, Vice President of Sales – EMEA

 John Delk, Vice President, Client Executives - North America, Global Alliances and Americas Partner Organization

„Jay Gardner a jeho tým manažerů jsou opravdu výjimeční," řekl Jeff Hawn, předseda správní rady a CEO společnosti Attachmate Group. „Jsem si naprosto jistý, že společně navrhnou a zrealizují budoucí podobu NetIQ a jejích produktů způsobem, který našim zákazníkům zaručí nejvyšší přínos a podpoří dlouholetou věrnost naší značce."

(tz)

Slovo ke dni

  • Obrat k přirozené stravě nebo zdravému selskému rozumu?

    Není to tak dávno, co vyšla souhrnná zpráva pod hlavičkou OSN upozorňující na nebezpečí vysoce zpracovaných potravin. A čím že jsou nebezpečné? Mají souvislost s výskytem a rozvojem některých chorob včetně těch obávaných civilizačních a duševních. O posledně jmenovaných se dokonce hovoří čím dál častěji jako o epidemii. Není se co divit. Evoluce člověku trvala léta. Jak by mohlo být lidské zažívání zvyklé na látky nebo technologické zpracování surovin, které není starší než století? Zažili jsme boom ztužených tuků, tuků na smažení, průmyslových cukrovinek obohacených o kukuřičný sirup, glukózovo-fruktózový sirup, modifikované škroby, emulgátory, sladidla, přídavky mléčných bílkovin, hrachového proteinu…Ve výčtu by se dalo pokračovat. Otázka tedy zní, když je možné restrikcemi potírat kde co, nebylo by nasnadě také něco zvýhodnit? Třeba...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Duben 2024

INZERCE

Partneři

Hlavní partneři:

TOSlogo 172 JPF

 

Partner plus:

  
         

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

foto upv

Ochrana průmyslových vzorů 19. leden 2024

Anglické slovo design je odvozeno z latinského de-signare, označit, vyznačit. Postupně dostalo také významy „navrhnout“ či „návrh“. Od poloviny 20. století, kdy se začal klást větší důraz na vzhled výrobků a na reklamu, se rozšířilo do mnoha jazyků, včetně češtiny, v užším významu „výtvarného návrhu užitkových předmětů“.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 AVLOGOM3