INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 26. rokem
DPD CZ prokázalo schopnost minimalizovat dopad provozních aktivit na životní prostředí a zvýšilo tak opět kvalitu svých služeb. Důkazem je certifikát environmentálního managementu ISO 14001:2005, který společnost získala letos v květnu.

„Odpovědnost k životnímu prostředí je prioritou nejen pro nás, ale také pro naše klienty," řekl Daniel Mareš, generální ředitel DPD. „Úspěchu si velice ceníme, certifikát je výsledkem našeho dlouholetého snažení a důkazem vysoké úrovně našich služeb," dodal Mareš.

Jak potvrdil certifikační audit EURO CERT, společnost DPD CZ splňuje požadavky norem environmentálního managementu a je schopna systém i nadále zdokonalovat a minimalizovat tak dopad svého podnikání na životní prostředí.

Cílem společnosti je být vedoucím poskytovatelem vnitrostátní a mezinárodní zásilkové přepravy na českém trhu. Usiluje proto nejen o kvalitu nabízených služeb, ale také o přidanou hodnotu ve formě jejich slučitelnosti s environmentální politikou.

„Environmentální politiku zakládáme na třech pilířích. Snažíme se zohledňovat závazky k životnímu prostředí našich každodenních činností, chceme se stát silným článkem v hodnotovém řetězci našich zákazníků a partnerů, sdílet s nimi naše environmentální iniciativy a celkově usilujeme o to stát se příkladem podnikatelského subjektu odpovědného k životnímu prostředí," řekl Daniel Mareš.

(tz)

Slovo ke dni

  • Obrat k přirozené stravě nebo zdravému selskému rozumu?

    Není to tak dávno, co vyšla souhrnná zpráva pod hlavičkou OSN upozorňující na nebezpečí vysoce zpracovaných potravin. A čím že jsou nebezpečné? Mají souvislost s výskytem a rozvojem některých chorob včetně těch obávaných civilizačních a duševních. O posledně jmenovaných se dokonce hovoří čím dál častěji jako o epidemii. Není se co divit. Evoluce člověku trvala léta. Jak by mohlo být lidské zažívání zvyklé na látky nebo technologické zpracování surovin, které není starší než století? Zažili jsme boom ztužených tuků, tuků na smažení, průmyslových cukrovinek obohacených o kukuřičný sirup, glukózovo-fruktózový sirup, modifikované škroby, emulgátory, sladidla, přídavky mléčných bílkovin, hrachového proteinu…Ve výčtu by se dalo pokračovat. Otázka tedy zní, když je možné restrikcemi potírat kde co, nebylo by nasnadě také něco zvýhodnit? Třeba...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Duben 2024

INZERCE

Partneři

Hlavní partneři:

TOSlogo 172 JPF

 

Partner plus:

  
         

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

foto upv

Ochrana průmyslových vzorů 19. leden 2024

Anglické slovo design je odvozeno z latinského de-signare, označit, vyznačit. Postupně dostalo také významy „navrhnout“ či „návrh“. Od poloviny 20. století, kdy se začal klást větší důraz na vzhled výrobků a na reklamu, se rozšířilo do mnoha jazyků, včetně češtiny, v užším významu „výtvarného návrhu užitkových předmětů“.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 AVLOGOM3