INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 25. rokem
nsmail-8Pod záštitou starosty Městské části Prahy 2, Ing. Jiřího Palusky, se v sobotu 7. ledna 2012 v 19,00 hodin ve Velkém sále Novoměstské radnice uskuteční slavnostní Tříkrálový koncert. Jaroslav Svěcený, významný český houslový virtuóz, na něm provede skladby autorů Bacha, Beethovena, Smetany, Masseneta, Šostakoviče a dalších. Spolu s ním vystoupí jeho dcera Julie, mladá talentovaná houslistka. O klavírní doprovod se postará vynikající klavírista Václav Mácha.

Starosta Prahy 2 si od této akce slibuje, že vytvoří tradici tříkrálových koncertů, které obohatí kulturní život Prahy 2. I proto byl osloven houslista Jaroslav Svěcený, který si pro své tvůrčí umělecké zázemí vybral pražské Vinohrady.

Prodej vstupenek bude zahájen 16.12.2011 v pokladně Novoměstské radnice. Část výtěžku z koncertu bude věnována obecně prospěšné společnosti ROZMARÝNA, která poskytuje podporu ohroženým dětem a mladým lidem bez rodinného zázemí.

Jaroslav Svěcený

Rodák z Hradce Králové je jedním z nejvýznamnějších současných českých houslistů a výraznou osobností české hudební scény. Je proslulým popularizátorem houslové hry, zejména jeho televizní, rozhlasové a koncertní projekty přitahují publikum všech věkových skupin. Nedílnou součástí jeho umělecké práce je dlouhodobá charitativní činnost.

Julie Svěcená

Studentka Pražské konzervatoře v únoru 2010 získala 1. cenu na Mezinárodní rozhlasové soutěži mladých hudebníků Concertino Praha. Vystupovala i mnohokrát v zahraničí. Naposledy koncertovala v Německu,ve Vídni, v jordánském Ammánu.

Václav Mácha

Klavírista, který se s úspěchem pravidelně zúčastňuje mezinárodních soutěží. Uskutečnil řadu celovečerních recitálů v nejvýznamnějších koncertních sálech Prahy i dalších měst republiky, a také v evropských městech. Opakovaně vystupoval také v USA, Kanadě, Mexiku, Turecku, Japonsku, Singapuru, Malajsii.

www.rozmaryna-ops.cz

www.nrpraha.cz

www.praha2.cz

Slovo ke dni

  • Životní malichernosti: ach ta doprava!

    Také se snažíte dobře hospodařit s každou minutou? Je to někdy to jediné, co člověku zbývá k tomu, aby byl stále aktivní, aby stihl využít hodně z toho, co mu život nabízí. A aby rovněž oplácel v tom nejlepším slova smyslu těm, kteří si to zaslouží. Nechci být patetická, a už vůbec ne škarohlíd a remcal, ale stále častěji přemýšlím o tom, jestli to všechno snažení má vůbec cenu. Jestli má smysl podnikat, odvádět daně, být laskavý, vstřícný, zodpovědný člověk. Všechno může rázem pokazit třeba městská hromadná doprava. Bydlím v Praze a z jednoho místa se snažím jezdit víc než 30 let do centra. Škoda, že jsem si nevedla přehled o všech těch zpožděních, která mi znemožnila obchodní schůzku, včasné zahájení nejrůznějších akcí, účast na tiskových konferencích, zmeškání divadelního představení, cestu do zahraničí.

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Září 2023

INZERCE

Partneři

Hlavní partner:

TOSlogo 172 

 

Partneři plus:

oslavy 2022 razitko modre 2 copy  
         

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

karabec 4

O společensky užitečné činnosti v oblasti ochrany duševního vlastnictví 6. prosinec 2022

Povědomí o duševním vlastnictví, jeho významu v podnikání i celé ekonomice země, nutnosti je chránit a odpovídajícím způsobem usilovat o výhody, které nabízí, to jsou témata, která ne vždy rezonují ve strategiích firem či organizací. Je to škoda. Proto nejen Úřad průmyslového vlastnictví, ale také například IP mediační centrum Praha, zapsaný ústav, vyvíjí množství aktivit na podporu správného chápání nehmotného majetku a péče o něj. Hovořila jsem o tom s JUDr. Davidem Karabcem, MPA, LL.M., ředitelem centra a špičkovým odborníkem v tomto směru:

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 cps vetsi 300AVLOGOM3 

INZERCE