INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 26. rokem
Komora SNS se účastní příprav a realizace Ochodní mise do Běloruska (Minsk a Mogilev), kterou zastřešuje KHK OLKr ve spolupráci se zastupitelskými úřady ČR a Běloruska, TPP Běloruska v Minsku. Uzávěrka přihlášek 6.5.2011. Kulatý stůl 11.5.2011

Komora SNS se účastní příprav a realizace Ochodní mise do Běloruska (Minsk a Mogilev), kterou zastřešuje Krajská hospodářská komora Olomouckého kraje ve spolupráci se zastupitelskými úřady ČR a Běloruska, Obchodní a průmyslovou komorou Běloruska v Minsku. Akce se koná za finanční podpory Olomouckého kraje.

Bližší informace naleznete v přílohách, informace k Bělorusku na Businessinfo.cz a v Systému i-RU.CZ

Uzávěrka přihlášek je 6. května 2011.

Kulatý stůl pro účastníky obchodní mise pro podnikatele Olomouckého kraje do Běloruska

Cílem kulatého stolu je otevřít nové možnosti firmám pro vstup na trh Běloruska.

Současně je také teoretickou přípravou pro účastníky obchodní mise pro podnikatele Olomouckého kraje do Běloruska, která se uskuteční ve dnech 6. – 9. 6. 2011, jejímž cílem je navázání nových a prohloubení stávajících obchodních kontaktů v Bělorusku.

TERMÍN: středa 11. května 2011 14:00 – 18:00 hod (prezence od 13.30 hod)

MÍSTO KONÁNÍ: RCO, Jeremenkova 40B, Olomouc, salonek BERENICE

(tz)

Slovo ke dni

  • Obrat k přirozené stravě nebo zdravému selskému rozumu?

    Není to tak dávno, co vyšla souhrnná zpráva pod hlavičkou OSN upozorňující na nebezpečí vysoce zpracovaných potravin. A čím že jsou nebezpečné? Mají souvislost s výskytem a rozvojem některých chorob včetně těch obávaných civilizačních a duševních. O posledně jmenovaných se dokonce hovoří čím dál častěji jako o epidemii. Není se co divit. Evoluce člověku trvala léta. Jak by mohlo být lidské zažívání zvyklé na látky nebo technologické zpracování surovin, které není starší než století? Zažili jsme boom ztužených tuků, tuků na smažení, průmyslových cukrovinek obohacených o kukuřičný sirup, glukózovo-fruktózový sirup, modifikované škroby, emulgátory, sladidla, přídavky mléčných bílkovin, hrachového proteinu…Ve výčtu by se dalo pokračovat. Otázka tedy zní, když je možné restrikcemi potírat kde co, nebylo by nasnadě také něco zvýhodnit? Třeba...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Duben 2024

INZERCE

Partneři

Hlavní partneři:

TOSlogo 172 JPF

 

Partner plus:

  
         

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

foto upv

Ochrana průmyslových vzorů 19. leden 2024

Anglické slovo design je odvozeno z latinského de-signare, označit, vyznačit. Postupně dostalo také významy „navrhnout“ či „návrh“. Od poloviny 20. století, kdy se začal klást větší důraz na vzhled výrobků a na reklamu, se rozšířilo do mnoha jazyků, včetně češtiny, v užším významu „výtvarného návrhu užitkových předmětů“.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 AVLOGOM3