INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 25. rokem
Sdružení podnikatelů v prostorách vizovického Distillery Landu společnosti Rudolf Jelínek vyhlásilo již 11. ročník ankety Podnikatel a Podnikatelka roku Zlínského kraje. Titul Podnikatel roku Zlínského kraje získal generální ředitel společnosti RUDOLF JELÍNEK a.s., Pavel Dvořáček, podnikatelkou roku se stala Dagmar Kubátová z D.P.K. s r.o.

„Velice si tohoto ocenění vážím. Stojí za ním roky usilovné práce všech našich zaměstnanců a nepochybně i tradice naší společnost, kterou se snažíme s úctou nadále rozvíjet. Je to velká výzva navazovat na 400 letou tradici výroby destilátů na tomto místě. Tato cena je pro mě i mé kolegy z Jelínka i velkou motivací do budoucna." řekl Pavel Dvořáček, generální ředitel společnosti RUDOLF JELÍNEK.

Ocenění Podnikatel a Podnikatelka roku vyhlašuje 15 členná pracovní skupina, která své návrhy projednává s představenstvem Sdružení podnikatelů Zlínského Kraje a také s bývalými nositeli cen. Kromě toho probíhají návštěvy nominovaných společností a schůzky se spolupracovníky nominovaného podnikatele (bez jeho vědomí). Tento postup má za cíl objektivním způsobem zjistit, jestli je firma skutečně dynamická.

Dosavadní vítězové mužské kategorie:

Š. Rosina (Matador), M. Lukšík (Pozemní stavitelství), J. Rosenfeld (Slovácké strojírny), R. Zatloukal (Promens), S. Hanák (nábytek), J. Krůžela (Luhačovice), L. Novotný (Hamé), R. Lapčík (Moravský peněžní ústav), M. Mahdalík (Voma, Uh. Brod), A. Samohýl (Samohýl motor), P. Dvořáček (RUDOLF JELÍNEK a.s.)

Dosavadní vítězové ženské kategorie:

J. Kasalová (Valašské frgály), Z. Balajková (Módní ateliér), V. Záhorská (hotel Miramare, Luhačovice, nadace Korunka), D. Kubátová (D.P.K., spol. s r.o.)

(tz)

Slovo ke dni

  • Životní malichernosti: ach ta doprava!

    Také se snažíte dobře hospodařit s každou minutou? Je to někdy to jediné, co člověku zbývá k tomu, aby byl stále aktivní, aby stihl využít hodně z toho, co mu život nabízí. A aby rovněž oplácel v tom nejlepším slova smyslu těm, kteří si to zaslouží. Nechci být patetická, a už vůbec ne škarohlíd a remcal, ale stále častěji přemýšlím o tom, jestli to všechno snažení má vůbec cenu. Jestli má smysl podnikat, odvádět daně, být laskavý, vstřícný, zodpovědný člověk. Všechno může rázem pokazit třeba městská hromadná doprava. Bydlím v Praze a z jednoho místa se snažím jezdit víc než 30 let do centra. Škoda, že jsem si nevedla přehled o všech těch zpožděních, která mi znemožnila obchodní schůzku, včasné zahájení nejrůznějších akcí, účast na tiskových konferencích, zmeškání divadelního představení, cestu do zahraničí.

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Listopad 2023

INZERCE

Partneři

Hlavní partner:

TOSlogo 172 JPF

 

Partneři plus:

oslavy 2022 razitko modre 2 copy  
         

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

karabec 4

O společensky užitečné činnosti v oblasti ochrany duševního vlastnictví 6. prosinec 2022

Povědomí o duševním vlastnictví, jeho významu v podnikání i celé ekonomice země, nutnosti je chránit a odpovídajícím způsobem usilovat o výhody, které nabízí, to jsou témata, která ne vždy rezonují ve strategiích firem či organizací. Je to škoda. Proto nejen Úřad průmyslového vlastnictví, ale také například IP mediační centrum Praha, zapsaný ústav, vyvíjí množství aktivit na podporu správného chápání nehmotného majetku a péče o něj. Hovořila jsem o tom s JUDr. Davidem Karabcem, MPA, LL.M., ředitelem centra a špičkovým odborníkem v tomto směru:

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 cps vetsi 300AVLOGOM3 

INZERCE