INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 26. rokem
Sdružení podnikatelů v prostorách vizovického Distillery Landu společnosti Rudolf Jelínek vyhlásilo již 11. ročník ankety Podnikatel a Podnikatelka roku Zlínského kraje. Titul Podnikatel roku Zlínského kraje získal generální ředitel společnosti RUDOLF JELÍNEK a.s., Pavel Dvořáček, podnikatelkou roku se stala Dagmar Kubátová z D.P.K. s r.o.

„Velice si tohoto ocenění vážím. Stojí za ním roky usilovné práce všech našich zaměstnanců a nepochybně i tradice naší společnost, kterou se snažíme s úctou nadále rozvíjet. Je to velká výzva navazovat na 400 letou tradici výroby destilátů na tomto místě. Tato cena je pro mě i mé kolegy z Jelínka i velkou motivací do budoucna." řekl Pavel Dvořáček, generální ředitel společnosti RUDOLF JELÍNEK.

Ocenění Podnikatel a Podnikatelka roku vyhlašuje 15 členná pracovní skupina, která své návrhy projednává s představenstvem Sdružení podnikatelů Zlínského Kraje a také s bývalými nositeli cen. Kromě toho probíhají návštěvy nominovaných společností a schůzky se spolupracovníky nominovaného podnikatele (bez jeho vědomí). Tento postup má za cíl objektivním způsobem zjistit, jestli je firma skutečně dynamická.

Dosavadní vítězové mužské kategorie:

Š. Rosina (Matador), M. Lukšík (Pozemní stavitelství), J. Rosenfeld (Slovácké strojírny), R. Zatloukal (Promens), S. Hanák (nábytek), J. Krůžela (Luhačovice), L. Novotný (Hamé), R. Lapčík (Moravský peněžní ústav), M. Mahdalík (Voma, Uh. Brod), A. Samohýl (Samohýl motor), P. Dvořáček (RUDOLF JELÍNEK a.s.)

Dosavadní vítězové ženské kategorie:

J. Kasalová (Valašské frgály), Z. Balajková (Módní ateliér), V. Záhorská (hotel Miramare, Luhačovice, nadace Korunka), D. Kubátová (D.P.K., spol. s r.o.)

(tz)

Slovo ke dni

  • Jak se rozpadla myšlenka na hromadu zpráv

    Možná se vám to už také stalo. Chcete něco vyřešit, napíšete nebo zavoláte dotyčné osobě. Shrnete myšlenku pěkně v bodech. Krok za krokem. A reakcí na ni je… Chaos. Je to jako když vám někdo vysype puzzle na stůl a vy z nich musíte složit nějaký komplexní obrázek. Máte před sebou fragmenty, které musíte dát dohromady, abyste zrekonstruovali pracně to, co se dalo říci snadno. Jen to chtělo chvíli času a koncentrace, aby byla odpověď na vaši zprávu zformulována se vším všudy. Čím dokonalejší prostředky komunikace máme, tím hůř komunikujeme. Je to prokletí dnešní doby, ale možná by stačilo říct, že prostředky nejsou komunikací samou. Ta by měla mít vždy přehlednou formu, která bude pro příjemce sdělení prostě stravitelná. Tím, že tříštíme pozornost, a schází nám koncentrace, utrácíme na komunikaci čas i energii v trojnásobném množství, než bývalo standardem...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Červen 2024

INZERCE

Partneři

Hlavní partneři:

TOSlogo 172 JPF

 

Partner plus:

  
         

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2 audepor

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

foto upv

Ochrana průmyslových vzorů 19. leden 2024

Anglické slovo design je odvozeno z latinského de-signare, označit, vyznačit. Postupně dostalo také významy „navrhnout“ či „návrh“. Od poloviny 20. století, kdy se začal klást větší důraz na vzhled výrobků a na reklamu, se rozšířilo do mnoha jazyků, včetně češtiny, v užším významu „výtvarného návrhu užitkových předmětů“.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy kzps 2024 acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 AVLOGOM3