INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 26. rokem
Komora SNS uskuteční v termínu od 4 . 9. září 2011 pro své příznivce cestu na východ, jejímž cílem budou dvě zajímavá sibiřská města – Irkutsk a Omsk. Zastoupení Komory SNS v Ázerbájdžánu v návaznosti na zkušenosti, které Komora SNS získala v průběhu uplynulých tří let a čtyř podnikatelských misí (včetně úspěšné doprovodné mise s prezidentem republiky Václavem Klausem), které organizovala do Ázerbájdžánu, dospěla Komora SNS k závěru, že právě tato destinace má velkou naději dostat se do čela regionálního žebříčku zemí v rozvoji národních ekonomik.

Předpokládá tedy, že v následujících letech se tato ´asijsko-evropská´ republika, bohatá na plyn a další suroviny stane objektem intenzívního zájmu podnikatelů z celé ekonomicky rozvinuté Evropy i ze zámoří.

S ohledem na specifiku země, vyplývající z geografické polohy, historie a kultury považuje KOMORA SNS za nezbytné pomoci českým firmám při pronikání na trhy Ázerbájdžánu přímo na místě. Dohodla se proto s vedením Ázerbájdžánské evropské obchodní komory (AEK) na otevření zastoupení Komory SNS v Baku.

V první fázi budou služby a podporu českým firmám poskytovat pracovníci AEK v prostorách komory a následně předpokládáme zřízení samostatné kanceláře, na kterou se budou moci čeští podnikatelé obracet s žádostmi o pomoc při vyhledávání partnerů, zajištění pracovní cesty včetně ubytování, jednání atd.

Komora SNS tak nabízí zájemcům možnost využít při jejich aktivitách v Ázerbájdžánu zázemí našeho partnera, kterého naleznete na následující adrese:

The European Chamber of Commerce of Azerbaijan

35 Zarifa Aliyeva Ave, AZ1000,Baku, Azerbaijan

Tel.: +994 12 4980198/+994 12 4980186

Fax:+994 12 5980697

email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Komunikovat je možné v ruském nebo anglickém jazyce. Prosím o zasílání kopií Vašich požadavků na zastoupení k evidenci o jeho aktivitě. Čas jistě v krátké době ukáže, že rozhodnutí Komory SNS bylo správné.

Více informací na www.komorasns.cz

Slovo ke dni

  • Obrat k přirozené stravě nebo zdravému selskému rozumu?

    Není to tak dávno, co vyšla souhrnná zpráva pod hlavičkou OSN upozorňující na nebezpečí vysoce zpracovaných potravin. A čím že jsou nebezpečné? Mají souvislost s výskytem a rozvojem některých chorob včetně těch obávaných civilizačních a duševních. O posledně jmenovaných se dokonce hovoří čím dál častěji jako o epidemii. Není se co divit. Evoluce člověku trvala léta. Jak by mohlo být lidské zažívání zvyklé na látky nebo technologické zpracování surovin, které není starší než století? Zažili jsme boom ztužených tuků, tuků na smažení, průmyslových cukrovinek obohacených o kukuřičný sirup, glukózovo-fruktózový sirup, modifikované škroby, emulgátory, sladidla, přídavky mléčných bílkovin, hrachového proteinu…Ve výčtu by se dalo pokračovat. Otázka tedy zní, když je možné restrikcemi potírat kde co, nebylo by nasnadě také něco zvýhodnit? Třeba...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Duben 2024

INZERCE

Partneři

Hlavní partneři:

TOSlogo 172 JPF

 

Partner plus:

  
         

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

foto upv

Ochrana průmyslových vzorů 19. leden 2024

Anglické slovo design je odvozeno z latinského de-signare, označit, vyznačit. Postupně dostalo také významy „navrhnout“ či „návrh“. Od poloviny 20. století, kdy se začal klást větší důraz na vzhled výrobků a na reklamu, se rozšířilo do mnoha jazyků, včetně češtiny, v užším významu „výtvarného návrhu užitkových předmětů“.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 AVLOGOM3