INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 23. rokem
Komora SNS uskuteční v termínu od 4 . 9. září 2011 pro své příznivce cestu na východ, jejímž cílem budou dvě zajímavá sibiřská města – Irkutsk a Omsk. Zastoupení Komory SNS v Ázerbájdžánu v návaznosti na zkušenosti, které Komora SNS získala v průběhu uplynulých tří let a čtyř podnikatelských misí (včetně úspěšné doprovodné mise s prezidentem republiky Václavem Klausem), které organizovala do Ázerbájdžánu, dospěla Komora SNS k závěru, že právě tato destinace má velkou naději dostat se do čela regionálního žebříčku zemí v rozvoji národních ekonomik.

Předpokládá tedy, že v následujících letech se tato ´asijsko-evropská´ republika, bohatá na plyn a další suroviny stane objektem intenzívního zájmu podnikatelů z celé ekonomicky rozvinuté Evropy i ze zámoří.

S ohledem na specifiku země, vyplývající z geografické polohy, historie a kultury považuje KOMORA SNS za nezbytné pomoci českým firmám při pronikání na trhy Ázerbájdžánu přímo na místě. Dohodla se proto s vedením Ázerbájdžánské evropské obchodní komory (AEK) na otevření zastoupení Komory SNS v Baku.

V první fázi budou služby a podporu českým firmám poskytovat pracovníci AEK v prostorách komory a následně předpokládáme zřízení samostatné kanceláře, na kterou se budou moci čeští podnikatelé obracet s žádostmi o pomoc při vyhledávání partnerů, zajištění pracovní cesty včetně ubytování, jednání atd.

Komora SNS tak nabízí zájemcům možnost využít při jejich aktivitách v Ázerbájdžánu zázemí našeho partnera, kterého naleznete na následující adrese:

The European Chamber of Commerce of Azerbaijan

35 Zarifa Aliyeva Ave, AZ1000,Baku, Azerbaijan

Tel.: +994 12 4980198/+994 12 4980186

Fax:+994 12 5980697

email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Komunikovat je možné v ruském nebo anglickém jazyce. Prosím o zasílání kopií Vašich požadavků na zastoupení k evidenci o jeho aktivitě. Čas jistě v krátké době ukáže, že rozhodnutí Komory SNS bylo správné.

Více informací na www.komorasns.cz

Slovo ke dni

  • Smrt ze zoufalství

    Ztratili práci, smysl života, začali pít nebo nadměrně brát antidepresiva a předčasně zemřeli. V USA dospěli vědci k závažnému poznání. V posledních dekádách čekala předčasná smrt na 600 tisíc lidí, uvádějí zprávy na Seznam.cz. Týká se bílých Američanů bez vysokoškolského vzdělání, kteří nenašli odpovídající uplatnění na pracovním trhu. Byli z něj vytlačeni roboty, umělou inteligencí, digitálními technologiemi. A nebo se jejich pracovní pozice odstěhovaly do regionů s nízkými mzdovými náklady. Nám Čechům zatím toto nebezpečí nehrozí. Domácí ekonomika stále poptává mnoho talentů, a to z řad především technických profesí. Uplatnění v České republice najde každý, kdo chce a má potřebné kvalifikační schopnosti. Nezaměstnanost se u nás dlouhodobě pohybuje na velmi nízkých hodnotách. Věřím, že s vyspělými technologiemi z USA si nedovezeme i...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Červen 2022

Partneři

Hlavní partner:

TOSlogo 172 

 

Partneři plus:

oslavy 2022 razitko modre 2 copy eon eg logo short  
         

Partneři:

logo-grada3   ca2 logo-dtocz upv logo 56 dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

judr karabec ip mediace

Proč si strany v IP mediaci naslouchají 15. červen 2022

V minulém příspěvku jsme se seznámili s druhou fází mediace, ve které IP mediátor aktivně naslouchá stranám. V rámci této fáze mediace je cílem IP mediátora zjistit skutečné potřeby a zájmy stran konfliktu.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 cps vetsi 300AVLOGOM3