INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 23. rokem
DSC_2915
Sportovní silniční motocykl Ducati 1199 Panigale S Tricolore zvítězil v šestnáctém ročníku ankety Motocykl roku a získal titul Motocykl roku 2012 v České republice. Výsledky ankety byly vyhlášeny 19. dubna v Praze na motorkářském večeru.

O zábavu přítomných několika set hostů, kteří se zúčastnili vyhlášení výsledků ankety, se postaral rockový zpěvák Aleš Brichta a moderování se ujal motorkář Standa Berkovec.

Anketu vyhlásila na začátku února sekce Moto při Svazu dovozců automobilů a již pojedenácté ji organizovala agentura Ehrlich63. Nominované motocykly byly rozděleny do šesti kategorií a každá byla hodnocena zvlášť. O to se postarala jednak 24členná odborná porota, jednak veřejnost a jejich hlasy se sčítaly. Motocykl, který získal nejvíce hlasů, se automaticky stal Motocyklem roku 2012 v ČR.

Do ankety bylo zasláno celkem 32 683 hlasů. Hlasování probíhalo jednak klasicky na kuponech z tisku, jednak prostřednictvím internetu. Pro hlasující bylo určeno 15 cen. Hlavní cenu, motocykl Triumph Scrambler, vyhrál R. Becher z Prahy.

Anketa Motocykl roku 2012 v České republice byla provázena rozsáhlou inzertní

kampaní v motocyklových a motoristických titulech, ve společenských časopisech, v

rozhlase a na internetu. Anketu podpořil informační stánek na výstavě Motosalon,

která proběhla v březnu na Výstavišti v Brně, kde byly vystaveny všechny ceny a zájemci tam rovnou mohli vyplnit a odevzdat svůj anketní kupón.

Hlavním partnerem ankety je Castrol Lubricants, Veletrhy Brno s veletrhem Motosalon a www.Yshop.cz. Partnery večera byly Eva Optika, Gakaho, Martina Morávková a Pneuking.cz a Unifleg.

Partnery cen jsou Agados, Bikers Mode, Cardo, Castrol, Garmin, Harley – Davidson, Honda, Pirelli a Triumph a Yshop.cz.

Generálními mediálními partnery jsou České motocyklové noviny a Smoto.cz od Seznam.cz, hlavními mediálními partnery pak Auto7 a Supermoto. Dalšími mediálními partnery jsou Annonce, Annonce-Autohandl, Automakers, Caravan, evo, Flying revue, Grand auto, iČMN.cz, Motoarena.cz, Motocykl, Motocykl-online, Motodeník.cz, Motoráj časopis, Oldies radio, Prosperita, Skutrmania.cz, Střelecká revue, Super-moto.cz, Trucker, Yacht a Yachting revue.

Přehled vítězů kategorií v anketě Motocykl roku 2012 a jejich základní charakteristika:

Skútry a mopedy

BMW C650GT

Dostatečné zkušenosti z výroby sportovních strojů a ještě větší z konstrukce supercestovních motocyklů zúročuje BMW s nezaměnitelným stylem v prvním maxiskútru. Nechybí silný šedesátikoňový dvouválec, koncernové ABS, perfektní inovativní podvozek ani originálně řešený maxiprostor pod sedlem. Komfort na palubě je díky dlouhé řadě nadstandardních prvků srovnatelný s nejlepšími cesťáky BMW.

Endura včetně cestovních

Triumph Explorer 1215 ABS

Explorer přidělá konkurenci jistě pár vrásek na čele, protože Triumph jej pojal opravdu ve velkém stylu. Základem je samozřejmě řadový tříválec v trubkovém rámu, protentokrát s pořádným objemem a s výkonem 137 k. K úspěchu mu pomáhá kloubový hřídel v jednoramenné vidlici, ABS a bohatá výbava nutná k pohodlnému překonávání neomezených vzdáleností.

Sportovní silniční motocykly

Ducati 1199 Panigale S Tricolore

Model Panigale je doslova zlomový nejen pro značku Ducati, ale pro třídu dvouválcových superbiků obecně. Bezrámová konstrukce spoléhá na nosnou funkci zcela nového motoru Superquadro s výkonem 195 k, kterému přirozeně zůstal desmodromický rozvod. Verze Tricolore má v základní výbavě ABS, DDA+ s GPS, kontrolu trakce, rychlořazení DQS, špičkový elektronicky nastavitelný podvozek Öhlins DES, karbonové doplňky a LED osvětlení. Exkluzivní lakování doplňuje titanový výfuk.

Choppery

Harley-Davidson Sportster XL 1200V Seventy Two

Tento sportster je oživlou připomínkou sedmdesátých let plných barevné perletě a technicky úsporných nezaměnitelných amerických chopperů s vysokými řídítky. Designu technicky klasického sportsteru dominuje v několika vrstvách ručně lakovaná a broušená perleťová nádrž. Největší sportsterový motor poskytuje akorát tak dost výkonu k tomu, aby byla jízda za vysokými řídítky pohodlná.

Naked bikes

Honda NC700S

Praktický, moderní, úsporný a ještě elegantní – to všechno umí naplnit jediný stroj, jehož technický základ je společný s modely NC700X a Integra. I zde může být nový moderní dvouválec kombinován s dvouspojkovou převodovkou DCT. V místě nádrže je úložný prostor pro jednu přilbu. Brzdová soustava krotící výkon 48 koní může být vybavena kombinovaným systémem C-ABS.

Cestovní silniční motocykly

Harley Davidson CVO Street Glide

Střízlivě nastrojená Street Glide má v sobě kus cestovního, sportovního i drsného výtržnického biku. Kapotáž „Batwing" s integrovanými zrcátky a boční lakované kufry zvou k dlouhým letním cestám a přitom o 50 kg nižší hmotnost proti modelu Electra Glide jenom prospívá ovladatelnosti. Velký kultivovaný motor 1690 cm3 poskytuje kromě nezaměnitelného zvuku komfort 134 Nm.

Hitparáda vítězů ankety Motocykl roku

1997 – Honda CBR 1100 XX Super Blackbird

1998 – Yamaha YZF-R1

1999 – Suzuki GSX 1300 R Hayabusa

2000 – Kawasaki ZX-12R Ninja

2001 – Suzuki GSX 1000R

2002 – Honda VFR 800

2003 - Honda CBR600RR

2004 – Honda CBR1000RR Fireblade

2005 – BMW R 1200 GS

2006 - BMW R 1200 GS Adventure

2007 – KTM 990 Adventure

2008 – Honda CB1000R

2009 - BMW R 1200 GS Adventure

2010 - BMW S 1000 RR

2011 – BMW K 1600 GTL

2012 – Ducati 1199 Panigale S Tricolore

Slovo ke dni

  • Vláda chce znovu znárodňovat

    Mimořádná situace žádá mimořádné činy. Bezprecedentní zdražování základních životních potřeb a růst výrobních nákladů nemůže zůstat bez pozornosti a zásahu vládního kabinetu. Proslýchá se, že se chystá základní energetický tarif, jenž by snížil cenu elektřiny pro odběratele s nízkou spotřebou. K tomu by však stát potřeboval mít na dodavatele elektrického proudu potřebnou páku. Jenže největší z nich, polostátní ČEZ, má soukromé vlastníky, a tak si politici s ním nemohou dělat, co chtějí. Nabízí se tedy řešení na znárodnění společnosti, respektive na její rozdělení – na část v majetku státu a část privátní. Ano, je to řešení, i když přichází se zpožděním a jistě vyjde draho. Bude zřejmě třeba akcionáře vyplatit, a to v době, kdy jsou na burze akcie hodně vysoko. Nabízí se i otázka, zda bylo správné dát ze státních rukou také plynárenskou...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Květen 2022

Partneři

Hlavní partner:

TOSlogo 172 

 

Partneři plus:

oslavy 2022 razitko modre 2 copy eon eg logo short  
         

Partneři:

logo-grada3   ca2 logo-dtocz upv logo 56 dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

judr karabec ip mediace

Proč IP mediátor naslouchá stranám 10. květen 2022

V minulém příspěvku jsme se seznámili s první fází mediace, ve které se IP mediátor stranám představí, vysvětlí jim proces IP mediace a roli, kterou v rámci mediace zastává. Současně se také domluví se stranami na základních pravidlech, která budou při mediaci dodržovat.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 cps vetsi 300AVLOGOM3