INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 23. rokem
Česká marketingová společnost připravila další ročník prestižní soutěže. Marketér roku 2011 bude vyhlášen na slavnostním galavečeru už 16. května 2012.

„Na základě pozitivních zkušeností z uplynulých šesti let existence soutěže MARKETÉR ROKU jsme letos systém hodnocení ještě více zaměřili na prohlubování a rozšiřování problematiky marketingu. Zásadní změna je v tom, že hodnocen bude projekt či adekvátní výsledek marketingové činnosti, který představuje komplexní řešení v rámci strategického či operativního marketingu. Vítěz musí být nejlepší realizátor a podporovatel MYŠLENKY INOVATIVNÍHO MARKETINGU," řekl prof. Ing. Gustav Tomek, DrSc., předseda hodnotitelské komise soutěže.

Nad soutěží už sedmý rok třímá záštitu nejvýznamnější světová osobnost teorie marketingu profesor Philip Kotler, může přihlásit každý, kdo takovou osobnost zná. Důležitý je konkrétní výsledek jeho práce a na hodnocení má významný vliv i ekonomická závažnost projektu – přínos hodnoty získané zákazníkem i firmou.

Vítěze 7. ročníku vyhlásí společně předseda hodnotitelské komise prof. Ing. Gustav Tomek, DrSc. a prezidentka České marketingové společnosti doc. PhDr. Jitka Vysekalová, Ph.D. Na slavnostním galavečeru v Klubu Lávka v Praze 1.

Vítěz šestého ročníku Ing. Jiří Rückl ze společnosti RÜCKL CRYSTAL a.s. porazil své soupeře projektem podpory a rozvoje marketingu při zvyšování konkurenceschopnosti českého průmyslu. V rozhovoru po svém vítězství řekl: „Marketing je živou vodou pro obchodní strategii, pro strategie investičního chování podniku; je to alfa a omega všech plánů rozvoje. Na ocenění jsem velmi pyšný a vím, že z něj mají radost i moji zaměstnanci, se kterými žiji ve velmi pospolitém vztahu. Dobré vztahy se zaměstnanci a kvalitní marketing jsou příčiny toho, že je firma Rückl Crystal a.s. úspěšná navzdory krizi."

Soutěž Marketér roku je velkou oslavou marketingu, která umožní nahlédnout kvalitní práci mnoha lidí. Cen v různých kategoriích v minulém roce komise udělila rovných jedenáct. Ocenění za svou práci tak získali i tito marketéři:

Ing. Michal Vodák, Ph.D. – Seznam.cz

Ing. Jan Binar – McCann Erickson Prague s.r.o.

Ing. Dr. Martin Dvořák, MBA - E.ON Česká Republika s.r.o.

Ing. Jaroslav Froulík – Jednota, spotřební družstvo

Ing. Martin Hart – KOMA MODULAR CONSTUCTION s.r.o.

Ing. Tomáš Chytil – 3M Česko s.r.o.

Ing. Libor Jordán – Dekor s.r.o.

Ing. David Krajný – Prague Top Estates s.r.o.

Ing. Petr Vogel – Česká rada pro šetrné budovy, o.s.

(tz)

Slovo ke dni

  • Vláda chce znovu znárodňovat

    Mimořádná situace žádá mimořádné činy. Bezprecedentní zdražování základních životních potřeb a růst výrobních nákladů nemůže zůstat bez pozornosti a zásahu vládního kabinetu. Proslýchá se, že se chystá základní energetický tarif, jenž by snížil cenu elektřiny pro odběratele s nízkou spotřebou. K tomu by však stát potřeboval mít na dodavatele elektrického proudu potřebnou páku. Jenže největší z nich, polostátní ČEZ, má soukromé vlastníky, a tak si politici s ním nemohou dělat, co chtějí. Nabízí se tedy řešení na znárodnění společnosti, respektive na její rozdělení – na část v majetku státu a část privátní. Ano, je to řešení, i když přichází se zpožděním a jistě vyjde draho. Bude zřejmě třeba akcionáře vyplatit, a to v době, kdy jsou na burze akcie hodně vysoko. Nabízí se i otázka, zda bylo správné dát ze státních rukou také plynárenskou...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Květen 2022

Partneři

Hlavní partner:

TOSlogo 172 

 

Partneři plus:

oslavy 2022 razitko modre 2 copy eon eg logo short  
         

Partneři:

logo-grada3   ca2 logo-dtocz upv logo 56 dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

judr karabec ip mediace

Proč IP mediátor naslouchá stranám 10. květen 2022

V minulém příspěvku jsme se seznámili s první fází mediace, ve které se IP mediátor stranám představí, vysvětlí jim proces IP mediace a roli, kterou v rámci mediace zastává. Současně se také domluví se stranami na základních pravidlech, která budou při mediaci dodržovat.

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 cps vetsi 300AVLOGOM3