INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 24. rokem
Česká marketingová společnost připravila další ročník prestižní soutěže. Marketér roku 2011 bude vyhlášen na slavnostním galavečeru už 16. května 2012.

„Na základě pozitivních zkušeností z uplynulých šesti let existence soutěže MARKETÉR ROKU jsme letos systém hodnocení ještě více zaměřili na prohlubování a rozšiřování problematiky marketingu. Zásadní změna je v tom, že hodnocen bude projekt či adekvátní výsledek marketingové činnosti, který představuje komplexní řešení v rámci strategického či operativního marketingu. Vítěz musí být nejlepší realizátor a podporovatel MYŠLENKY INOVATIVNÍHO MARKETINGU," řekl prof. Ing. Gustav Tomek, DrSc., předseda hodnotitelské komise soutěže.

Nad soutěží už sedmý rok třímá záštitu nejvýznamnější světová osobnost teorie marketingu profesor Philip Kotler, může přihlásit každý, kdo takovou osobnost zná. Důležitý je konkrétní výsledek jeho práce a na hodnocení má významný vliv i ekonomická závažnost projektu – přínos hodnoty získané zákazníkem i firmou.

Vítěze 7. ročníku vyhlásí společně předseda hodnotitelské komise prof. Ing. Gustav Tomek, DrSc. a prezidentka České marketingové společnosti doc. PhDr. Jitka Vysekalová, Ph.D. Na slavnostním galavečeru v Klubu Lávka v Praze 1.

Vítěz šestého ročníku Ing. Jiří Rückl ze společnosti RÜCKL CRYSTAL a.s. porazil své soupeře projektem podpory a rozvoje marketingu při zvyšování konkurenceschopnosti českého průmyslu. V rozhovoru po svém vítězství řekl: „Marketing je živou vodou pro obchodní strategii, pro strategie investičního chování podniku; je to alfa a omega všech plánů rozvoje. Na ocenění jsem velmi pyšný a vím, že z něj mají radost i moji zaměstnanci, se kterými žiji ve velmi pospolitém vztahu. Dobré vztahy se zaměstnanci a kvalitní marketing jsou příčiny toho, že je firma Rückl Crystal a.s. úspěšná navzdory krizi."

Soutěž Marketér roku je velkou oslavou marketingu, která umožní nahlédnout kvalitní práci mnoha lidí. Cen v různých kategoriích v minulém roce komise udělila rovných jedenáct. Ocenění za svou práci tak získali i tito marketéři:

Ing. Michal Vodák, Ph.D. – Seznam.cz

Ing. Jan Binar – McCann Erickson Prague s.r.o.

Ing. Dr. Martin Dvořák, MBA - E.ON Česká Republika s.r.o.

Ing. Jaroslav Froulík – Jednota, spotřební družstvo

Ing. Martin Hart – KOMA MODULAR CONSTUCTION s.r.o.

Ing. Tomáš Chytil – 3M Česko s.r.o.

Ing. Libor Jordán – Dekor s.r.o.

Ing. David Krajný – Prague Top Estates s.r.o.

Ing. Petr Vogel – Česká rada pro šetrné budovy, o.s.

(tz)

Slovo ke dni

  • Zima za námi, plynu je dost

    Před začátkem zimní topné sezóny si podniky ani drobní spotřebitelé nebyli jisti, jak vystačí se zásobami paliv. Teď už to máme za sebou a ministerstvo průmyslu a obchodu s úlevou konstatuje, že jsme obstáli na výbornou. I když zásobování, zvláště plynu z tradičních zdrojů, bylo přerušeno, nic dramatického se nestalo. Není pochyb o tom, že hlavní roli sehrál odpovědný přístup velkých i malých odběratelů, kteří vystačili s tím, co bylo k dispozici. Vcelku logicky tomu napomohly i výrazně vyšší ceny energií a také technologie efektivněji využívající každou kilowatthodinu. Nicméně šetrné nakládání se zdroji musí pokračovat během celého roku, protože levně už nikdo nenakoupí a nadbytek zdrojů zřejmě už navždy patří minulosti. Potvrdilo se tak staré české přísloví, že nouze naučila Dalibora housti. Ku prospěchu nás všech.

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Březen 2023

INZERCE

Partneři

Hlavní partner:

TOSlogo 172 

 

Partneři plus:

oslavy 2022 razitko modre 2 copy  
         

Partneři:

logo-grada3    logo-dtocz upv logo 56
dk logo 2

Duševní vlastnictví - ve spolupráci s ÚPV

karabec 4

O společensky užitečné činnosti v oblasti ochrany duševního vlastnictví 6. prosinec 2022

Povědomí o duševním vlastnictví, jeho významu v podnikání i celé ekonomice země, nutnosti je chránit a odpovídajícím způsobem usilovat o výhody, které nabízí, to jsou témata, která ne vždy rezonují ve strategiích firem či organizací. Je to škoda. Proto nejen Úřad průmyslového vlastnictví, ale také například IP mediační centrum Praha, zapsaný ústav, vyvíjí množství aktivit na podporu správného chápání nehmotného majetku a péče o něj. Hovořila jsem o tom s JUDr. Davidem Karabcem, MPA, LL.M., ředitelem centra a špičkovým odborníkem v tomto směru:

Pokračování ...

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy logo-kzps acto cma 30 let  Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 cps vetsi 300AVLOGOM3