INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 20. rokem

OndraLidé se pouští do podnikání z různých důvodů – může jít o potřebu uplatnit své schopnosti, zkusit něco nového, nechuť mít nad sebou šéfa, nebo jen proto, že mít vlastní firmu znamená mít jistou práci. Ať už jsou důvody k podnikání jakékoliv, vždy je to činnost, která s sebou přináší, vedle radosti z úspěchu, také řadu problémů, které se ne vždy daří předvídat a řešit v předstihu.

Nemusí vždy jít o nástrahy kladené úřady nebo konkurencí, mnohem běžnější jsou situace, které známe z černé kroniky a někdy, bohužel, i z vlastní zkušenosti. Požár, povodeň, krádež, vandalismus, anebo obyčejná chyba mohou přinést podnikání problémy, které mohou mít dalekosáhlé následky nejen pro majitele, ale i pro jeho rodinu a zaměstnance.

Sjednat optimální pojištění podnikání může vypadat složitě, ale pojišťovny se snaží tomuto segmentu zákazníků výběr produktů usnadnit, ačkoliv jejich nároky a potřeby jsou specifické a velmi individuální. Zvlášť drobní podnikatelé, kteří nemají tak vysoký obrat, ocení současnou nabídku pojištění, které zohledňuje především jednoduchost sjednání a variabilitu. Například pojištění podnikatelů Fortel nabízí pojištění majetku, movitých věcí a odpovědnosti za újmu. Je možné vybrat si rozsah pojištěných rizik podle toho, jaká úskalí business zahrnuje. Opomíjet pojištění se nevyplatí nikomu a stojí za to zamyslet nejen nad jeho rozsahem a výší pojistného krytí. Stejně tak je důležité prostudovat si pojistné podmínky, které by měly být srozumitelné a přehledné.

O to se naše pojišťovna snaží. Chce mít dobré vztahy se všemi klienty. Vážíme si toho, co umí a co dobrého pro ostatní dělají.

Ing. Vladimíra Ondráková, předsedkyně představenstva Hasičské vzájemné pojišťovny

Slovo ke dni

  • Neomezené volno pro zaměstnance

    Direct pojišťovna přišla se zajímavým benefitem, který nabízí lidem ve firmě neomezené volno. Novinka funguje jednoduše: Pokud má zaměstnanec potřebu zůstat doma, nepřijde do práce. Po roce testování se ukázalo, že systém funguje velmi dobře. Navíc nad rámec dovolené se spotřebovalo 441 hodin, možnost využila třetina zaměstnanců. Většinou si volno vzaly ženy o vánočních svátcích nebo muži při stěhování a dalších mimořádných situacích. Potvrdilo se několik věcí. Pracovníci nemají zájem benefit zneužívat, naopak si váží důvěry, kterou jim pojišťovna dává. Jsem přesvědčený, že neomezené volno upevňuje vztahy uvnitř firmy a v důsledcích vede k větší spokojenosti zaměstnanců i k vyšší prosperitě. Podle mého soudu se rozšíří do dalších podniků, avšak nikdy zřejmě nebude rozšířen všude. Nedovedu si například představit, že by do zaměstnání...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Prosinec 2018

INZERCE

Partneři

Generální partner:

logo gc 2018

Vyšlo u nás

Hlavní partneři:

TOSlogo 172 

 

Partneři plus:

logo KOBtsoft   EON EG 2017 107 icom
         

Partneři:

logo-grada3  ca2 logo-dtocz

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy svaz obchodu103 logo-kzps acto cma_web_iprosperita Sacm Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 cps vetsi 300

INZERCE