INZERCE
Přední podnikatelský časopis
Vychází již 20. rokem

OndraLidé se pouští do podnikání z různých důvodů – může jít o potřebu uplatnit své schopnosti, zkusit něco nového, nechuť mít nad sebou šéfa, nebo jen proto, že mít vlastní firmu znamená mít jistou práci. Ať už jsou důvody k podnikání jakékoliv, vždy je to činnost, která s sebou přináší, vedle radosti z úspěchu, také řadu problémů, které se ne vždy daří předvídat a řešit v předstihu.

Nemusí vždy jít o nástrahy kladené úřady nebo konkurencí, mnohem běžnější jsou situace, které známe z černé kroniky a někdy, bohužel, i z vlastní zkušenosti. Požár, povodeň, krádež, vandalismus, anebo obyčejná chyba mohou přinést podnikání problémy, které mohou mít dalekosáhlé následky nejen pro majitele, ale i pro jeho rodinu a zaměstnance.

Sjednat optimální pojištění podnikání může vypadat složitě, ale pojišťovny se snaží tomuto segmentu zákazníků výběr produktů usnadnit, ačkoliv jejich nároky a potřeby jsou specifické a velmi individuální. Zvlášť drobní podnikatelé, kteří nemají tak vysoký obrat, ocení současnou nabídku pojištění, které zohledňuje především jednoduchost sjednání a variabilitu. Například pojištění podnikatelů Fortel nabízí pojištění majetku, movitých věcí a odpovědnosti za újmu. Je možné vybrat si rozsah pojištěných rizik podle toho, jaká úskalí business zahrnuje. Opomíjet pojištění se nevyplatí nikomu a stojí za to zamyslet nejen nad jeho rozsahem a výší pojistného krytí. Stejně tak je důležité prostudovat si pojistné podmínky, které by měly být srozumitelné a přehledné.

O to se naše pojišťovna snaží. Chce mít dobré vztahy se všemi klienty. Vážíme si toho, co umí a co dobrého pro ostatní dělají.

Ing. Vladimíra Ondráková, předsedkyně představenstva Hasičské vzájemné pojišťovny

Slovo ke dni

  • Konopí místo tabáku

    Svět se mění. Kanada jako první vyspělá země G7 legalizovala rekreační užívání konopí. Naopak velmi tvrdě vystupuje proti kouření tabákových výrobků. Zapálit si jointa marihuany tedy půjde bez problémů, s cigaretou se kuřák na veřejných místech se zlou potáže. Chápání, co je škodlivé a co prospěšné, se ve společnosti mění. Tabák byl zpočátku brán jako lék, později jako „mužská záležitost“, aby nakonec skončil na černé listině drog, kterou jsou tolerovány pouze ve velmi omezené míře a především z ekonomických důvodů (spotřební daň tvoří podstatnou část rozpočtových příjmů). Na konopí panuje celá škála názorů od vysloveně negaativních až po schvalující a doporučující. Nepochybně má silné léčebné účinky a může úspěšně konkurovat chemickým farmakům. Ale právě pro tyto mimořádné vlastnosti by se nemělo by zneužívat jako univerzálné...

    Pokračování ...

Objednejte si zasílání časopisu Prosperita s přílohami - bezplatně!

Plnohodnotné vydání skutečně zdarma.

Kompletní PDF s našimi časopisy - Září 2018

INZERCE

Partneři

Generální partner:

logo gc 2018

Vyšlo u nás

Hlavní partneři:

logo KOBTOSlogo 172

 

Partneři plus:

tsoft   EON EG 2017 107
         

Partneři:

logo-grada3  ca2 logo-dtocz

Zaregistrujte se do našeho newsletteru

 

 

Navštivte také naše další portály

madambusinesscz RGB freshtimecz

Odborní partneři

csj105 cia 60 copy svaz obchodu103 logo-kzps acto cma_web_iprosperita Sacm Svaz květinářů a floristů ČR  cmsm105caim200 cps vetsi 300

INZERCE